Ο πλήρης τηλεοπτικός τοίχος των εσωτερικών οδηγήσεων χρώματος 1R1G1B P3 1920Hz για σταθερός εγκαθιστά
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος | Χρώμα τσιπ σωλήνων: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικός | Εικονοκύτταρα: | 3mm |
| Λειτουργία επίδειξης: | Βίντεο, κείμενο, μήνυμα, εικόνα, εικόνα | Φωτεινότητα: | 1200cd/sqm |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη | Μέγεθος ενότητας: | 192x192mm |
| Κύκλος ζωής: | 100000hours | Εφαρμογή: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Χρώμα: | 1R1G1B, πλήρης-χρώμα | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 111,111pixels/m2 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | ≥1920Hz | ||
| Επισημαίνω |
1920Hz τηλεοπτικός τοίχος των εσωτερικών οδηγήσεων,επίδειξη των οδηγήσεων 1920Hz P3,1R1G1B τηλεοπτικός τοίχος των εσωτερικών οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ο πλήρης τηλεοπτικός τοίχος των εσωτερικών οδηγήσεων χρώματος 1R1G1B P3 1920Hz για σταθερός εγκαθιστά
Βασικές πληροφορίες.
Σταθερές οδηγημένες τηλεοπτικές γρήγορες λεπτομέρειες τοίχων:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 3mm.
2, πλήρη χρώματα: 281trillions.
3, SMD, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.
4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: Προσαρμοσμένος, βάρος: 40kg/m2.
5, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 5m.
6, εξουσιοδότηση: 2years.
Σταθερή οδηγημένη τηλεοπτική περιγραφή τοίχων:
Ο τοίχος των εσωτερικών οδηγήσεων οράματος Bako περιλαμβάνει τη μόνιμη εσωτερική ηλεκτρονική οδηγημένη επίδειξη εγκαταστάσεων, το εικονοκύτταρο διάφορο από 3mm, 4mm, 5mm, 6mm. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το ως πίνακα διαφημίσεων ή τον οδηγημένο τοίχο στη αίθουσα συναυλιών ή το κατάστημα και ούτω καθεξής.
Σταθερά οδηγημένα τηλεοπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα τοίχων:
1, υψηλή φωτεινότητα από 900nits σε 1,200nits, ορατό από κάθε κατεύθυνση εσωτερική.
2, SMD LEDs εξασφαλίζουν μεγάλη γωνία εξέτασης, μέχρι 160° οριζόντια και 140° κάθετα.
Η εικόνα καμία διαστρέβλωση, κανένα χρώμα πέταξε σε οποιαδήποτε γωνία μέσα σε αυτήν την σειρά.
3, η ελαφριά, δευτερεύουσα λαβή σχεδίου γραφείου για την εύκολη μεταφορά και συγκεντρώνουν την εργασία.
4, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εμπορικών σημάτων Meanwell, που σώζουν την ενέργεια και την υψηλή αποδοτικότητα.
5, ψηφιακή διαδικασία: 16bits, υψηλή αναλογία 4000:1, ζωηρό χρώμα αντίθεσης.
6, εσείς μπορούν να επιλέξουν την μπροστινή υπηρεσία ή η πίσω υπηρεσία, αυτό είναι εύκολη για τη συντήρηση
7, προσαρμοσμένη κατάλληλη διαφορετική θέση μεγέθους γραφείων
Σταθερή οδηγημένη τηλεοπτική προδιαγραφή τοίχων:
| Φυσική πίσσα | 3mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 111,111pixels/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 192 x192 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 X 960 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W Χ Χ) | 5 X 5 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 64 X 64 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 256 X 192 |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/32 ανίχνευση |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 120 W το /Sqm |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 400 W το /Sqm |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -10ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920Hz |
| Φωτεινότητα | 900-1,200nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 21 |
Σταθερή οδηγημένη τηλεοπτική περίπτωση τοίχων:
Η υπηρεσία μας
Εξουσιοδότηση
1. Εμείς guaratee όλη η επίδειξή μας, ενότητες, ανταλλακτικά για ΔΥΟ έτη.
2. Παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την κατάρτιση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών των οδηγήσεων στο εργοστάσιο.
3. Μετά από την εξουσιοδότηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα μέρη για την αντικατάσταση σε κατώτατη τιμή μας.
4. Μετά από τις πωλήσεις, εάν να έχοντας οποιοδήποτε πρόβλημα για το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, θα απαντήσουμε εσείς αμέσως
όταν το παίρνουμε και σας προσφέρουμε μια καλή λύση για να λύσουμε το πρόβλημα.
5. Θα μπορούσαμε επίσης να λύσουμε τα προβλήματα γιατί antil αυτό ανακτείτε καλά από τον τηλεχειρισμό!
Χρόνος παράδοσης
1. Χρόνος παράδοσης, κατασκευή Accompalish μέσα σε 25 ημέρες μετά από να λάβει την κατάθεση.
2. Πριν από την παράδοση, θα εξετάσουμε την επίδειξη, και θα την κρατήσουμε ελαφρύς επάνω για 72 ώρες, και θα ελέγξουμε όλα τα μέρη της επίδειξης για να επιβεβαιώσουμε ότι είναι ΕΝΤΑΞΕΙ για την παράδοση.
Εγκατάσταση
1. Μπορούμε να βοηθήσουμε την κατάρτιση και τη τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, εάν ο πελάτης απαιτεί έτσι.
2. Θα μπορούσαμε να στείλουμε το μηχανικό μας για να καθοδηγήσουμε την εγκατάσταση σε σας. Αλλά το relavant κόστος πρέπει να πληρωθεί από την εκτιμημένη επιχείρησή σας.
3. Οι τεχνικοί μας θα προσφέρουν το σχέδιο CAD για να επιδείξουν πώς να εγκαταστήσουν την επίδειξη των οδηγήσεων σωστά και γρήγορα, φυσικά, εάν χρειαστείτε.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ο πλήρης τηλεοπτικός τοίχος των εσωτερικών οδηγήσεων χρώματος 1R1G1B P3 1920Hz για σταθερός εγκαθιστά Βασικές πληροφορίες. Διαμορφώστε το αριθ. BIF Τύπος επίδειξης Τηλεοπτική επίδειξη οδηγήσεων Εφαρμογή Σκηνική απόδοση, διαφήμιση, οδηγός αγορών Εκτίμηση IP IP21 Πιστοποίηση CE, RoHS, UL, Συμβούλιο Πο...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.