Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 6.67mm | Πυκνότητα pixel: | 22478 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Διάσταση γραφείου: | 640mmx640mm | Ψήφισμα γραφείου: | 96*96pixels |
| Αρχειοθήκη υλικού: | die αλουμινίου χύτευση | Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Λάμψη: | >6500nits | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/6 ανίχνευση |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη 640mmx640mm των υπαίθριων οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου άνευ ραφής να συνδέσει γραφείου λεπτό βάρος
Βασικά προδιαγραφές/ιδιαίτερα χαρακτηριστικά:
1. Το σχετικά χαμηλότερο κόστος (εργοστάσιο), συναντά τον προϋπολογισμό σας
2. Η σταθερή ικανότητα, περνά την επαγγελματική δοκιμή
3. Υψηλή φωτεινότητα, υψηλός καθορισμός της επίδειξης της εικόνας
4. Αδιάβροχος και dust-proof: IP65
5. Μεγάλη γωνία εξέτασης, 140 βαθμοί
6. Καλή ικανότητα εκπομπής θερμότητας
7. Εξαγόμενος στις χώρες 40+
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Σφαίρα-6,67 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6.67mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 22478 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD3535 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 640mmx640mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 96*96pixels |
| Βάρος γραφείου | 13kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/6 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 300w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Υπηρεσίες:
1) Οι έρευνές σας σχετικές με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθούν σε 24H
2) Καλά εκπαιδευμένο και πεπειραμένο προσωπικό για να απαντήσει σε όλες τις έρευνες στα ρευστά αγγλικά
3) Τα προσαρμοσμένα σχέδια, ο cOem και οι διαταγές ODM γίνονται αποδεκτά
4) Προστασία της περιοχής πωλήσεών σας, ιδέες του σχεδίου και όλων των ιδιωτικών πληροφοριών σας
5) Κατάρτιση τεχνολογίας
(α) παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την κατάρτιση λειτουργίας και την κατάρτιση συντήρησης στο εργοστάσιο
(β) θα στείλουμε τους μηχανικούς μας στη χώρα σας εάν είναι απαραίτητο
Περίπτωση εφαρμογών:
Ευρέως χρησιμοποιημένος για το φωτισμό παρουσιάζει, συναυλίες, γάμος, γεγονότα, λεωφόροι αγορών, ψυχαγωγία και αθλητικοί τόποι συναντήσεως, σχολεία, κυβέρνηση, εμπορική έκθεση, επίδειξη, συνέντευξη τύπου, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφοι, αερολιμένες, ξενοδοχεία και σταθμός


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη 640mmx640mm των υπαίθριων οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου άνευ ραφής να συνδέσει γραφείου λεπτό βάρος Βασικά προδιαγραφές/ιδιαίτερα χαρακτηριστικά: Διαφήμιση της επίδειξης των αδιάβροχων οδηγήσεων SMD υπαίθριων RGB 1. Το σχετικά χαμηλότερο κόστος (εργοστάσιο), συναντά τον προϋπολογισμό σας 2. Η ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.