Υψηλός πίνακας ενοικίου επίδειξης των ελαφριών οδηγήσεων καθορισμού P3.9mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Pixel Pitch: | 3,91 χλστ | Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | 65,536 εικονοστοιχεία/㎡ |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 500 x 500 mm / 500 x 1000 mm | Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Βάρος ντουλαπιού: | 8 / 14 κιλά/ντουλάπι | Ρυθμός ανανέωσης: | >1.920 Hz |
| Επισημαίνω |
P3.9mm επίδειξη των ελαφριών οδηγήσεων,1920Hz ενοίκιο επίδειξης των οδηγήσεων,P3.9mm επίδειξη των υψηλών οδηγήσεων καθορισμού |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλός πίνακας ενοικίου επίδειξης των ελαφριών οδηγήσεων καθορισμού P3.9mm
P3.9mm εσωτερικός οδηγημένος επίδειξης πινάκων πλήρης υψηλός καθορισμός εξουσιοδότησης χρώματος ελαφρύς 2 έτη
Το εσωτερικό ενοίκιο οδήγησε τις γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 3.91mm.
2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°
3, RGB πλήρες χρώμα: 281trillions.
4, ψηφιακή διαδικασία: 16bits.
5, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 4m.
6, διάσταση γραφείου: 500x500mm και 500x1000mm.
Οδηγημένα ενοίκιο χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθόνης:
Ασύρματη σύνδεση στοιχείων και δύναμης
Το μοναδικό σχέδιο, γρήγορα και καθαρός κοιτάζει, ασύρματη όμως σταθερή μέθοδος σύνδεσης στοιχείων και δύναμης
Διευθετήσιμη κλειδαριά γωνίας, εύκαμπτο σκηνικό σχέδιο
Τοξοειδής σύνδεση διαθέσιμη, με τη συσκευή ρύθμισης γωνίας, κοίλοι και κυρτοί 10 βαθμοί ρύθμισης όπως επιθυμείτε για το διαφορετικό στάδιο.
Ελαφρύ σχέδιο γραφείου, μια λειτουργία ατόμων
Βάρος μόνο 8kg, εύκολο να χειριστεί. Χυτό κύβος γραφείο αργιλίου, τέλειο να συνδέσει χωρίς χάσματα. Το γρήγορο κλείδωμα καθιστά τη συνέλευση και την αποσύνθεση εξαιρετικά εύκολες. Τα υψηλής ποιότητας βουλώματα εξασφαλίζουν αξιοπιστία.
Μπροστινή μαγνητική ενότητα συντήρησης
Αιφνιδιαστικός-στο γρήγορο σχέδιο αποσύνθεσης, η συντήρηση και η εγκατάσταση είναι αποδοτικότερες και κατάλληλες.
Απόλυτα οπτικά αποτελέσματα επίδειξης 4K HD
Η υψηλή αντίθεση 3000:1 και η τέλεια ποιότητα εικόνων HD 4K, σας φέρνουν την απόλυτη οπτική απόλαυση.
εύκολα προσελκύστε την προσοχή, ενισχύστε πολύ την αξία της διαφήμισης.
Το εσωτερικό ενοίκιο οδήγησε την προδιαγραφή οθόνης:
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65.536 εικονοκύτταρα/τετραγωνικό μέτρο |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 250 X 250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 X.500 Χ 80/500 X 1000 X 80 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 128 X 128/128 X 256 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 8 / 14 kg/panel |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 5.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 64 /128 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 192 /384 W το /panel |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -10ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥1,200nits |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 40/IP 21 |
Το εσωτερικό ενοίκιο οδήγησε την περίπτωση οθόνης:





FAQ
Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε ένας επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης που βρίσκεται σε Shenzhen από το 2005.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.
Q3. Παρέχετε τα δείγματα; είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε τα έτοιμα μέρη στο απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Q4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 20-25 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 25-30 ημέρες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q5. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως θαλασσίως, αυτό ανάγκη περίπου 30 ημέρες, υποστηρίζουμε επίσης DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει.
Q6. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης στα προϊόντα μας.
Q7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3,9 mm με 4K HD, ρυθμό ανανέωσης 1.920 Hz και 2 χρόνια εγγύηση. Τα ελαφριά (8kg) ντουλάπια από χυτό αλουμίνιο επιτρέπουν τη λειτουργία ενός ατόμου. Διαθέτει ασύρματες συνδέσεις, ρυθμιζόμενες γωνίες και μπροστινή μαγνητική συντήρηση.
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.