Επίδειξη 500*1000mm των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου P4.81mm SMD2121 γραφείο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πρότυπο: | Bor-4,8 | Πίσσα εικονοκυττάρου: | 4.81mm |
|---|---|---|---|
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 43264 pixels/m ² | Τύπος οδηγήσεων: | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
SMD2121 επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου,P4.81mm επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου,SMD2121 ενοίκιο επιτροπής των οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη 500*1000mm των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου P4.81mm SMD2121 γραφείο
P4.81 500*1000mm δεκαεξάμπιτος γκρίζος κατάλογος κλίμακας επιτροπής επίδειξης των οδηγήσεων ενοικίου γραφείων στο Λος Άντζελες
Περιγραφή:
P4.81 η επιτροπή επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου είναι τέλεια ταιριαγμένη για την τηλεοπτική λύση τοίχων υψηλών σημείων. Οι μαγνητικές ενότητές της μπορούν να προσεγγιστούν εύκολα για τη συντήρηση και στις δύο πίσω και μπροστινές πλευρές.
Χαρακτηριστικό γνώρισμα:
1. Η υψηλή και διευθετήσιμη φωτεινότητα μπορεί να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις της μεταβαλλόμενης απαίτησης του πελάτη στα διαφορετικά περιβάλλοντα.
2. Κανένα μωσαϊκό λόγω της άριστης λειότητας και της συμπαθητικής ομοιομορφίας εκπέμποντος φως.
3. Το εικονοκύτταρο είναι ψηλό, η ποιότητα είναι έξοχη και ρεαλιστικός, το χρώμα είναι καθαρό και παχύ.
4. Η λειότητα είναι καλή και η εικόνα είναι ομοιόμορφη και παρακαλώντας στο μάτι.
5. Το υψηλό grayscale και υψηλός αναζωογονεί, η τηλεοπτική επίδραση στούντιο είναι ρεαλιστική.
6. Η δομή απόδοσης ασφάλειας, ενισχυμένο σχέδιο δεν είναι εύκολο να παραμορφωθεί.
7. Τεχνολογία επίδειξης απεικόνισης μεγάλος-γωνίας για να συναντήσει τη γωνία ευρέος φάσματος στο αμερόληπτο χρώμα άποψης.
8. Μπορεί να σχεδιαστεί και να διατηρηθεί στο μέτωπο και την πλάτη, εύκολος και γρήγορος και εύκολος να διατηρήσει.
9. Αδιάβροχος μπορέστε κατάλληλος για οποιοδήποτε όρο και οποιοδήποτε καιρό.
Τεχνική παράμετρος:
| Bor-ΙΙ-4 | |
| Φυσική πίσσα | 4.81mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2525/2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43.264 εικονοκύτταρα/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 250 X 250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 X.500 Χ 80/500 X 1000 X 80 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W Χ Χ) | 2 X 2/2 X 4 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 52 X 52 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 104 X 104/104 X 208 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 9 / 15 kg/panel |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 325 W το /Sqm |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 780 W το /Sqm |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥4,000nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Ανώτατη συσσώρευση | 20/10 |
| Ανώτατη ένωση | 20/10 |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/13 ανίχνευση |
Υπηρεσία:
1. Απαντήστε η έρευνά σας σε 24 ώρες απασχόλησης.
2. Το προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, ο cOem & ο ODM καλωσορίζονται.
3. Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρασχεθεί στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματικούς μηχανικούς και το προσωπικό μας.
4. Θερμά χαιρετίστε την επίσκεψή σας στην επιχείρησή μας εάν διαθέσιμη.
5. Υπηρεσία καθοδήγησης: Μπορούμε να καθοδηγήσουμε σε απευθείας σύνδεση εάν οι πελάτες έχουν τις ερωτήσεις για την εγκατάσταση και τη χρήση.
FAQ:
Q1. Μπορώ να έχω μια διαταγή δειγμάτων για την οδηγημένη επίδειξη;
Α: Ναι, χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Q2. Τι γίνεται με τη χρονική ανοχή;
Α: Οι ανάγκες δειγμάτων 3-5 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 10-15days για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q3. Έχετε οποιοδήποτε όριο MOQ για την οδηγημένη ελαφριά διαταγή;
Α: Χαμηλό MOQ, 1pc για τον έλεγχο δειγμάτων είναι διαθέσιμο.
Q4. Πώς να προχωρήσει μια διαταγή για την οδηγημένη επίδειξη;
Α: Αρχικά, ξέρτε τις απαιτήσεις ή την αίτησή σας.
Αφετέρου, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί την κατάθεση για την επίσημη διαταγή.
Τέταρτον, τακτοποιούμε την παραγωγή.


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη 500*1000mm των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου P4.81mm SMD2121 γραφείο P4.81 500*1000mm δεκαεξάμπιτος γκρίζος κατάλογος κλίμακας επιτροπής επίδειξης των οδηγήσεων ενοικίου γραφείων στο Λος Άντζελες Περιγραφή: P4.81 η επιτροπή επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου είναι τέλεια ταιριαγμένη ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.