Οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων IP40 εμπορικών με Nationstar LEDs
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 2.97mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 112,896pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Διάσταση γραφείου: | 500x500mm | Υλικό γραφείου: | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP40 | MTBF: | ≥1000hours |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου: | <0> | ||
| Επισημαίνω |
IP40 οθόνη επίδειξης των εμπορικών οδηγήσεων,P2.97mm οθόνη επίδειξης των εμπορικών οδηγήσεων,Οθόνες ψηφιακής επίδειξης IP40 P2.97 |
||
Περιγραφή προϊόντος
Οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων IP40 εμπορικών με Nationstar LEDs
Ελαφριά εσωτερική οδηγημένη τηλεοπτική επιτροπή P2.97 με Nationstar leds
P2.97 εσωτερική οδηγημένη τηλεοπτική επιτροπή Specs
| Bir-ΙΙ-2 | |
| Φυσική πίσσα (χιλ.) | 2.97mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 112.896 εικονοκύτταρα/sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 250x250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Αριθ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W × Χ) | 2x2/2x4 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 84x84 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 168x168/168x336 |
| Υλικό επιτροπής | Die-casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 8/14 κλ/επιτροπή |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4,000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 400 W/㎡ |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 800 W/㎡ |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | 10°60℃/10%60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | 30°60℃/10%60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥1,200nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
P2.97 εσωτερικά οδηγημένα τηλεοπτικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα επιτροπής:
1. Die-Casting δομή αργιλίου ενοικίου
2. Ελαφρύς
3. Άνευ ραφής να συνδέσει
4. Άριστη θερμική διαχείριση
5. Γρήγορο σύστημα κλειδαριών, εύκολη εγκατάσταση
6. Ευρεία γωνία εξέτασης
7. Λειτουργώντας δείκτης θέσης
8. Η πίσσα 8mm οδήγησε την επίδειξη ενοικίου με το υψηλής απόδοσης πλαίσιο κραμάτων αργιλίου με το βάρος μόνο
10kg, που μπορούν να σώσουν τη μεταφορά κοστίστε και μειώστε την ένταση εργασίας αποτελεσματικά.
9. Χρησιμοποιώντας τη γρήγορη κλειδαριά πλαισίων που συνδέει από τα αριστερά προς τα δεξιά και επάνω-κατεβάστε τα γραφεία, ανάγκες μόνο 10s για να εγκαταστήσετε ένα γραφείο,
πολύ γρήγορα και εύκολος για την εγκατάσταση
10. Η νανοτεχνολογία που εφαρμόζεται στην ενότητα, το ποσοστό προστασίας μπορεί να φθάσει σε IP65.
11. Η χρησιμοποίηση του σχεδίου της μετακινούμενης καρφίτσας γόμφων, έτσι ενός ενιαίου γραφείου μπορεί να ληφθεί έξω από ολόκληρη την οθόνη για να έχει ένα repairment.
P2.97 εσωτερικές οδηγημένες τηλεοπτικές λεπτομέρειες επιτροπής:
1. Η μπροστινή ενότητα πρόσβασης κάνει την εύκολη υπηρεσία συντήρησης 
2. Σχέδιο κιβωτίων δύναμης Detachabel 
3. Το protecor γωνιών προστατεύει leds σε όλες τις γωνίες 
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων IP40 εμπορικών με Nationstar LEDs Ελαφριά εσωτερική οδηγημένη τηλεοπτική επιτροπή P2.97 με Nationstar leds P2.97 εσωτερική οδηγημένη τηλεοπτική επιτροπή Specs Bir-ΙΙ-2Φυσική πίσσα (χιλ.)2.97mmΔιαμόρφωση εικονοκυττάρουSMD2121Πυκνότητα εικονοκυττάρου112.896 εικ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.