P3.91mm μεγάλο τσιπ των οδηγήσεων Epistar Cree Nichia ενοικίων οθόνης υπαίθρια
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διάσταση γραφείου: | 500x500mm | Πιστοποιητικά: | CE RoHS & UL |
|---|---|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50,000hours | Σύστημα ελέγχου: | Novastar ή Linsn |
| Οδηγημένο τσιπ: | Epistar, Cree, Nichia | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Meanwell |
| Υλικό γραφείου: | Die-casting αργιλίου | ||
| Επισημαίνω |
P3.91mm μεγάλα ενοίκια οθόνης υπαίθρια,P3.91mm οδηγημένη πίνακας διαφημίσεων επίδειξη,Επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ROHS P3.91 |
||
Περιγραφή προϊόντος
P3.91mm μεγάλο τσιπ των οδηγήσεων Epistar Cree Nichia ενοικίων οθόνης υπαίθρια
Μπροστινή υπαίθρια επίδειξη υπηρεσιών P3.91 με την επιτροπή 50x50cm στη Φρανκφούρτη
P3.91 χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου:
1. Μαγνητικό moduel αλλά με το ποσοστό IP65


2. Ο προστάτης γωνιών προστατεύει στριμωγμένο Leds

3. Λαβή για τη στερέωση οδηγημένη ενότητα

P3.91 επίδειξη Specs των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου
| Bor-ι-3 | |
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 250 × 250/250×500 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 × 500 × 80 |
| 500 × 1000 × 80 | |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 2 × 2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 64×64/64×128 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 128×128/128×256 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 9/ 15 kg/panel |
| Γκρίζα κλίμακα | 14-16 μπιτ |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75 /150 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225 /550 W/m ² |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | >5000 ψείρες |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Ανώτατη συσσώρευση | 10-20pcs |
| Ανώτατη ένωση | 10-20pcs |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/16 ανίχνευση |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P3.91mm μεγάλο τσιπ των οδηγήσεων Epistar Cree Nichia ενοικίων οθόνης υπαίθρια Μπροστινή υπαίθρια επίδειξη υπηρεσιών P3.91 με την επιτροπή 50x50cm στη Φρανκφούρτη P3.91 χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου: 1. Μαγνητικό moduel αλλά με το ποσοστό IP65 2. Ο προστάτης γω...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.