IP65 οθόνη πινάκων διαφημίσεων διαφήμισης των αδιάβροχων Dustproof υπαίθριων στυλοβατών οδηγήσεων στάσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Υλικό επιτροπής: | Χάλυβας/αργίλιο | Φωτεινότητα: | >6.000 ψείρες |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Οπίσθιο τμήμα | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1.920 Hz | Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
IP65 υπαίθρια σταθερή οδηγημένη επίδειξη,IP54 επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων,IP54 οθόνη πινάκων διαφημίσεων διαφήμισης των οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
IP65 οθόνη πινάκων διαφημίσεων διαφήμισης των αδιάβροχων Dustproof υπαίθριων στυλοβατών οδηγήσεων στάσεων
P4 υπαίθρια σταθερή οδηγημένη προδιαγραφή επιτροπής επίδειξης πινάκων διαφημίσεων
| Bof-β-4 | |
| Φυσική πίσσα | 4 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1818 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 62.500 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 320 × 160 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 × 960 × 150 |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 3 × 6 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 80 × 40 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 240 × 240 |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Βάρος (μ ²) | 65/45 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W μ ² |
| Φωτεινότητα | ≥5500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃-50℃/10%-90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20℃-50℃/10%-90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/8 ανίχνευση |
Εισαγωγή επιχείρησης:
Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής των τεχνολογικά προηγμένων επιδείξεων των οδηγήσεων, που εστιάζουν στους επαγγελματικούς πελάτες υψηλών σημείων μεταξύ των εσωτερικών και υπερπόντιων αγορών. BAKOVISION είναι πλήρως ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.
Τα πλεονεκτήματα της Co. τεχνολογίας εικόνας Shenzhen Bako, ΕΠΕ:
1. Συμμετέχουμε στην οδηγημένη βιομηχανία επίδειξης για περισσότερο από 12 έτη
2. Πέρα από το εργαστήριο 20,000sqm με 500 εξειδικευμένους εργάτες και 100 ταλαντούχους μηχανικούς
3. Η εξαγωγή σε 200 χώρες, και 98% που αποκτώνται θετικά ανατροφοδοτούν από τους πελάτες μας
4. Μερικά προϊόντα που κερδίζονται reddot απονέμουν
5. Όχι μόνο προσφέρουμε υψηλό - ποιοτικά προϊόντα, αλλά και προσφέρουμε την πλήρη λύση συσκευασίας όπως την επαγγελματική λύση προσφοράς, την επιθεώρηση στην περιοχή, το σχέδιο πλαισίου, την καθοδήγηση κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης, κατάρτιση, 24 ώρες on-line μετά από την υπηρεσία πωλήσεων, κ.λπ.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα των προϊόντων μας:
1. Διαφορετικό ποσοστό IP

2. Στην πολύ καυτή περιοχή, κάνουμε το λευκό γραφείο χρώματος αντί του μαύρου γραφείου χρώματος, τόσο το λευκό γραφείο απορροφά τη λιγότερη θερμότητα από τον ήλιο
3. Μέσα στο γραφείο, dust-proof καθαρός ενσωματώνεται, ESP για τη θέση εγκαταστάσεων όπως η κοντινή εθνική οδός, η περιοχή επιδορπίων, κ.λπ.
4. Οι εξαντλημένοι θαυμαστές ενσωματώνονται μέσα στο κιβώτιο γραφείων για το heatsink, δεδομένου ότι υψηλής θερμοκρασίας είναι ο δολοφόνος της οδηγημένης επίδειξης
5. Για τη θέση όπως το νησί ή την εθνική οδό θάλασσας, προσφέρουμε το διπλό γραφείο γεφυρών, και βουρτσίζουμε το παχύτερο στρώμα του χρώματος για την παρεμπόδιση της υγρασίας
6. Για την υπαίθρια επίδειξη αγγελιών, συστήνουμε μόνο τους πελάτες Nationstar leds, λόγω της αξιοπιστίας και της άριστης απόδοσης
7. Μόλις καθοριστεί η διαταγή, θα κάνουμε να σχεδιάσουμε του πλαισίου για τους πελάτες μας για την αναφορά, βασισμένη στην πραγματική θέση εγκαταστάσεων

8. Στη μέση της εγκατάστασης, στέλνουμε το μηχανικό για να καθοδηγήσουμε τους πελάτες μας πώς να κάνουμε την εγκατάσταση



Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
IP65 οθόνη πινάκων διαφημίσεων διαφήμισης των αδιάβροχων Dustproof υπαίθριων στυλοβατών οδηγήσεων στάσεων P4 υπαίθρια σταθερή οδηγημένη προδιαγραφή επιτροπής επίδειξης πινάκων διαφημίσεων Bof-β-4 Φυσική πίσσα 4 χιλ. Διαμόρφωση εικονοκυττάρου SMD1818 Πυκνότητα εικονοκυττάρου 62.500 pixels/m ² Διαστ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.