P2.5 η κινητή περιουσία εύκολη φέρνει τις επιλογές αφισσών των οδηγήσεων οθόνης επίδειξης αφισών των εσωτερικών οδηγήσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 2.5mm | LEDs: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Βάρος: | 28KG | Υλικό επιτροπής: | Αργίλιο |
| Συντήρηση: | Πλάτη | Γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | ≥2880Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 4000:1 |
| Φωτεινότητα: | >1000nits | Ολόκληρες καθορισμένες διαστάσεις: | 568 X 1898 X 32mm |
| Επισημαίνω |
P2.5 εσωτερική οδηγημένη επίδειξη αφισών,αφίσα 160000 εσωτερικών οδηγήσεων εικονοκυττάρων,160000 οθόνη αφισών οδηγήσεων εικονοκυττάρων |
||
Περιγραφή προϊόντος
P2.5 η εσωτερική κινητή περιουσία εύκολη φέρνει τις επιλογές αφισσών των οδηγήσεων οθόνης επίδειξης αφισών των οδηγήσεων
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα αφισών οδηγήσεων:
1. Εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς. Εκεί μόνο 28kg για ολόκληρο θέτουν. Ακόμη και μπορείτε να το φέρετε με την τσάντα.
2. Ενότητες για την πίσω πρόσβαση. Είναι εύκολο στη συντήρηση και αποφεύγει τη γρατσουνιά από το μέτωπο.
3. Εγκατάσταση Mutiple. Μπορείτε να προσθέσετε τη στάση και τις ρόδες να κάνετε την αφίσα να είναι εύκολη κίνηση. Ή κρεμώντας, που τοποθετείται στον τοίχο.
4. Γωνία άποψης διευθετήσιμη. Μπορείτε να ρυθμίσετε τη γωνία με την αλλαγή του υποστηρίγματος στην πλάτη αφισών.
5. Διάφορες διαδικασίες σημάτων. Μπορείτε να ελέγξετε το σημάδι από το δίκτυο, Wifi ακόμη και ένα κινητό τηλέφωνο.
6. Παιχνίδι μόνο ή καταρράκτης πολυ-οθόνης. Θα υπάρξει χρυσή αναλογία μόλις χρησιμοποιήσετε 6sets της αφίσας από κοινού.
7. Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό ≥2880Hz, μακροχρόνιος χρόνος υπηρεσιών. Ο κύκλος ζωής του είναι περισσότερο από 100000hrs. Μπορείτε να δείτε το ζωηρό χρώμα και να το χρησιμοποιήσετε για μακροπρόθεσμο.
Εφαρμογή προϊόντων της BP: εστιατόριο, mall&stores, bars&pubs, κινηματογραφικές αίθουσες, χαρτοπαικτικές λέσχες, σχολεία, εκκλησίες κ.λπ.
Προδιαγραφή αφισών των κινητών οδηγήσεων:
| Φυσική πίσσα | 2.5mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2020 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 160.000 εικονοκύτταρα/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 280 X 210 |
| Ολόκληρες καθορισμένες διαστάσεις (W Χ Χ) (χιλ.) | 572 X 1920 X 35 |
| Φυσικό ψήφισμα ολόκληρου του συνόλου (W Χ Χ) | 228 X 768 |
| Υλικό επιτροπής | Αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 32 κλ |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | Σύνολο 200 W |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | Σύνολο 600 W |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/28 δυναμική ανίχνευση |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -10ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Φωτεινότητα | >1.000 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥2,880 Hz |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 160° |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 140° |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40 |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Περίπτωση αφισών οδηγήσεων

FAQ:
Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε ένας επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης που βρίσκεται σε Shenzhen από το 2005.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.
Q3. Παρέχετε τα δείγματα; είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε τα έτοιμα μέρη στο απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Q4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 5-7 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 2-3 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q5. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Q6. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης στα προϊόντα μας.
Q7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P2.5 η εσωτερική κινητή περιουσία εύκολη φέρνει τις επιλογές αφισσών των οδηγήσεων οθόνης επίδειξης αφισών των οδηγήσεων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα αφισών οδηγήσεων: 1. Εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς. Εκεί μόνο 28kg για ολόκληρο θέτουν. Ακόμη και μπορείτε να το φέρετε με την τσάντα. 2. Ενότητες για τη...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.