Υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη φορτηγών ρυμουλκών οθόνης 6000 κινητών οδηγήσεων ψειρών P6 με το ηλιακό πλαίσιο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Μέγεθος ενότητας οδηγήσεων: | 320x160mm | LEDs: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Meanwell | Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών: | ICN2038S |
| Οδηγημένος τύπος: | SMD2727 | ||
| Επισημαίνω |
P6 οθόνη των κινητών οδηγήσεων,6000nits οθόνη των κινητών οδηγήσεων,υπαίθριο οδηγημένο ρυμουλκό 6000 ψειρών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη φορτηγών ρυμουλκών οθόνης 6000 κινητών οδηγήσεων ψειρών P6 με το ηλιακό πλαίσιο
υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη φορτηγών ρυμουλκών 6000nits P6 με το ηλιακό πλαίσιο
P6 υπαίθρια οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης φορτηγών ρυμουλκών:
1. Ανταγωνιστικό prie: 12,000usd ανά μονάδα
2. Κινούμενες αγγελίες διαθέσιμες σε κάθε γωνία της πόλης
3. Η εύκολη λειτουργία, μόνο 1 άτομο μπορεί να χειριστεί όλο το προσωπικό
4. Η υψηλή φωτεινότητα, αναζωογονεί τις εικόνες διαθέσιμες
P6 υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη Specs φορτηγών ρυμουλκών
| Bof-φ-6 | |
| Φυσική πίσσα | 6,67 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 22.500 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 320 × 320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 1280 × 960 × 150 |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 4 × 3 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 48 × 48 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 192 × 144 |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Βάρος (μ ²) | 65/45 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W μ ² |
| Μέση δύναμη μετά από την ενέργεια - αποταμίευση | 90 W μ ² |
| Ανώτατη δύναμη μετά από την ενέργεια - αποταμίευση | 230 W μ ² |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥6500 ψείρες |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 160° |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃-50℃/10%-90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20℃-50℃/10%-90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/10 ανίχνευση |
FAQ
Q1: Γιατί μας επιλέξτε:
A1.1: Πληροφορίες επιχείρησης: η ομάδα του bakovision ήταν στη βιομηχανία των οδηγήσεων για σχεδόν 10 έτη, που εστιάζουν στην οδηγημένη επίδειξη, και έχει ολοκληρώσει περισσότερο από 2000 σπίτι προγραμμάτων και στο κατάστρωμα,
κατά συνέπεια βιωνόμαστε πλήρως για να παρέχουμε ότι η οδηγημένη επίδειξη solutions.bakovisiont στρέφεται και επαγγελματίας!
A1.2: Ομάδα Ε&Α: το bakovision έχει την ομάδα Ε&Α με περισσότερο από την εμπειρία 8 ετών, και προωθεί τα νέα προϊόντα ανάγκες σύμφωνα με των πελατών “κάθε χρόνο ή ακόμα και κάθε τέταρτο.
A1.3: Προϊόντα: υπάρχει εσωτερική και υπαίθρια σταθερή οδηγημένη οθόνη επίδειξης, εσωτερική και υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο επίδειξη, δημιουργική οδηγημένη επίδειξη όπως η διαφήμιση της οδηγημένης αφίσας, μαλακή οδηγημένη επίδειξη και οδηγημένο πλέγμα κουρτινών,
χρησιμοποιούνται ευρέως για τη λεωφόρο αγορών, το στάδιο, τα γεγονότα, τη αίθουσα συνδιαλέξεων, την εκκλησία κ.λπ. που ικανοποιούν τις απαιτήσεις της επίδειξης και της παράδοσης μηνυμάτων.
A1.4: Κατασκευή: το bakovision έχει την ακριβή QC διοικητική διαδικασία ελέγχου και κατασκευής, η οποία επιτρέπει τα προϊόντα μας υψηλά - ποιότητα και σταθερή απόδοση εργασίας.
A1.5: Υπηρεσία: το bakovision έχει ειδικευτεί τους τεχνικούς πριν και μετά από τις πωλήσεις. Και ισχυρή εμπορική ομάδα για να σας προσφέρει τις λύσεις 7/24 οποτεδήποτε.
Q2: Ποιος είναι ο όρος πληρωμής σας; Πόσο καιρό παίρνει στην παράδοση;
A3: T/T και L/C, κατάθεση 30% εκ των προτέρων, και ισορροπία 70% πριν από την αποστολή.
Q3: Ποιο είναι το σύστημα ελέγχου;
A3: Χρησιμοποιούμε τη Nova και το σύστημα ελέγχου Linsn.
Q4: Πώς μπορείτε να εξασφαλίσετε την οδηγημένη ποιότητα των προϊόντων επίδειξής σας;
A4: η ομάδα του bakovision έχει εγγραφεί στην οδηγημένη βιομηχανία επίδειξης για σχεδόν 10 έτη, και την επαγγελματική ομάδα Ε&Α και την ειδικευμένη QC ομάδα με την τυποποιημένη διαδικασία για να βεβαιώσει τα ποιοτικά προϊόντα.

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη φορτηγών ρυμουλκών οθόνης 6000 κινητών οδηγήσεων ψειρών P6 με το ηλιακό πλαίσιο υπαίθρια οδηγημένη επίδειξη φορτηγών ρυμουλκών 6000nits P6 με το ηλιακό πλαίσιο P6 υπαίθρια οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης φορτηγών ρυμουλκών:1. Ανταγωνιστικό prie: 12,000usd αν...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.