Κύβος ρίψη αργίλιο διπλή οθόνη χρήσης ενοικίου οθόνης τηλεοπτικής επίδειξης 10mm των οδηγήσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 10mm | Υλικό: | Τεμαχίζοντας αργίλιο |
|---|---|---|---|
| ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ: | >5,500 ψείρες | Αναζωογονήστε το ποσοστό: | 1920Hz |
| Πιστοποίηση: | CE,UL,FCC,ISO9001 | Μέγεθος γραφείου: | 960 X 960 X 10mm |
| Επισημαίνω |
Οθόνη τηλεοπτικής επίδειξης των οδηγήσεων SMD 3535,SMD 3535 διπλή οθόνη χρήσης ενοικίου,p10mm οθόνη τηλεοπτικής επίδειξης των οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Κύβος ρίψη αργίλιο διπλή οθόνη χρήσης ενοικίου οθόνης τηλεοπτικής επίδειξης 10mm των οδηγήσεων
Οθόνη τηλεοπτικής επίδειξης των υπαίθριων κύβων ρίψεων οδηγήσεων αργιλίου, υπαίθρια αποτύπωση/διπλή οθόνη χρήσης ενοικίου
Οδηγημένες ενοίκιο γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 10mm
2, πλήρη χρώματα: 281trillions.
3, SMD, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.
4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: βάρος 960x960mm: 15kg/Sqm.
5, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 10m.
6, εξουσιοδότηση: 2years.
Οδηγημένη ενοίκιο περιγραφή οθόνης:
Η οθόνη των υπαίθριων οδηγήσεων οράματος Bako περιλαμβάνει τη μόνιμη υπαίθρια ηλεκτρονική οδηγημένη επίδειξη εγκαταστάσεων, το εικονοκύτταρο διάφορο από 2,6, 3.91mm, 4.81mm, 6mm, 10mm. Παρέχουμε τη μεταβλητή λύση για να ικανοποιήσουμε την απαίτησή σας. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε για τη σκηνική απόδοση ή ζωντανός παρουσιάστε.
Οδηγημένα ενοίκιο ανώτερα ηλεκτρικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθόνης
- Υψηλή φωτεινότητα: Περισσότερο από 6000nits, ορατό από κάθε πρόσωπο κατεύθυνσης ακόμη και στην άμεση ηλιοφάνεια.
- Υψηλός αδιάβροχος βαθμός: IP65 η προστασία, μπορεί να είναι στηρίζει το ισχυρό strom και η βροχή, έχει την καλύτερη αδιάβροχη δυνατότητα σε υπαίθρια χρήση, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης, Hor. Ver. 140 βαθμός
- Κατάλληλος συγκεντρώστε: Οι έξυπνες γρήγορες δευτερεύουσες κλειδαριές κάνουν την οθόνη να συγκεντρώσει γρήγορος και ευκολότερος Εκτός από το κόστος εργασίας και το χρόνο σας.
- Συνεχής σύνδεση: ανώτερη ομοιομορφία χρώματος και ζαλίζοντας ποιότητα εικόνας, δεν υπάρχει μαύρη bezel γραμμή να λείψει σύνδεσης ούτε πληροφοριών
- Καλός διασκεδασμός θερμότητας: Νέο σχέδιο γραφείων της οθόνης των οδηγήσεων χωρίς ανεμιστήρα, καλός διασκεδασμός θερμότητας, λόγω die-casting το alumium υλικό, συνοπτικό, λεπτό και ελαφρύ
- Κατάλληλος έλεγχος: Οι ψηφιακοί τηλεοπτικοί τοίχοι μπορούν να συνδεθούν με σχεδόν οποιοδήποτε εξοπλισμό, που περιλαμβάνει στα PC, DVD και τη κάμερα. Αυτός πρόκειται βολικά για σας να παρουσιάσει τα στοιχεία σας
- Υψηλός - ποιότητα: χρησιμοποιούμε το διάσημο ολοκληρωμένο κύκλωμα, όπως MBI5020, MBI5024, MBI5030 και υψηλός - ο ποιοτικός λαμπτήρας, Nationstar και ούτω καθεξής, εξασφαλίζει υψηλή φωτεινότητα
Ενοίκιο/σταθερή οδηγημένη προδιαγραφή οθόνης
| Φυσική πίσσα | 10mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3535 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 10.000 εικονοκύτταρα/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 320 X 160 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 X 960 X 80mm |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 104 X 104/104 X 208 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 150 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 550 W το /panel |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥6,000nits |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
Σταθερή οδηγημένη περίπτωση οθόνης:










Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Κύβος ρίψη αργίλιο διπλή οθόνη χρήσης ενοικίου οθόνης τηλεοπτικής επίδειξης 10mm των οδηγήσεων Οθόνη τηλεοπτικής επίδειξης των υπαίθριων κύβων ρίψεων οδηγήσεων αργιλίου, υπαίθρια αποτύπωση/διπλή οθόνη χρήσης ενοικίου Οδηγημένες ενοίκιο γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης:1, πίσσα εικονοκυττάρου: 10mm2, πλή...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.