Ο σταθερός πίνακας διαφημίσεων P8 οδήγησε τοποθετημένη τοίχος οθόνη διαφήμισης οθόνης την υπαίθρια
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 8mm | Υλικό επιτροπής: | Χάλυβας/αργίλιο |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 2000:1 |
| Φωτεινότητα: | >6500nits | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Επισημαίνω |
P8 ο πίνακας διαφημίσεων οδήγησε την οθόνη,οδηγημένη IP54 υπαίθρια διαφήμιση οθόνης,ψηφιακοί διαφημιστικοί πίνακες SMD3535 |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη των χαμηλής ισχύος κατανάλωσης P8 SMD2727 ψηφιακών οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων υπαίθριων
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
* Ένα τυποποιημένο πλαίσιο 1024*768, που καλύπτει τις πίσσες από 2,6 χιλ. σε 10,6 χιλ.
* Βαθύ μαύρο επίπεδο, αναλογία 4000:1 αντίθεσης
* Αργίλιο ρίψεων κύβων, 27-32 ανά γραφείο
* Λεπτός, περίπου πάχος 100 χιλ.
* Κατάλληλη φωτεινότητα, διευθετήσιμη για υπαίθριο μέρα και νύχτα
* Γρήγορη εγγύηση σχεδίου συστημάτων κλειδαριών μια γρήγορη εύκολη εγκατάσταση
* Μπροστινό και πίσω μέρος πρόσβαση
* Σχέδιο Fanless
* Υπαίθριες εκτιμημένες, μέτωπο IP65 και πλάτη
Ενέργεια - προδιαγραφή πινάκων διαφημίσεων των οδηγήσεων αποταμίευσης:
| Φυσική πίσσα | 8mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3535 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 15.625 εικονοκύτταρα/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 320 X 320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 X 960 X 150 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W Χ Χ) | 3 X 3 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 40 X 40 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 120 X 120 |
| Υλικό επιτροπής | Κλέψτε/αργίλιο |
| Βάρος (kg/Sqm) | 40 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360 W/Sqm |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W/Sqm |
| Μέση δύναμη μετά από την ενέργεια - αποταμίευση | 90 W το /Sqm |
| Ανώτατη δύναμη μετά από την ενέργεια - αποταμίευση | 230 W το /Sqm |
| Φωτεινότητα | >6.500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 160° |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20ºC - 50ºC/10% - 90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/10 ανίχνευση |
Ενέργεια - περίπτωση πινάκων διαφημίσεων των οδηγήσεων αποταμίευσης

Οι υπηρεσίες μας
Προ-παραγωγή
- Πάρτε τις πλήρεις απαιτήσεις των πελατών.
- Για να κάνει μια λεπτομερή ανάλυση.
- Προσφέρετε μια λογικότερη και επιστημονική λύση.
- Προσαρμοσμένο σχέδιο.
Στην παραγωγή
- Παραγωγή της ενημέρωσης προόδου για τους πελάτες.
- Ιδιαίτερο διάγραμμα CAD και σχεδίου εγκαταστάσεων για τους πελάτες.
Μετά από την υπηρεσία
- 2 έτη ελεύθερης συντήρησης.
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
- Ελεύθερη κατάρτιση για τους πελάτες στο εργοστάσιο.
- Ο μηχανικός μας onsite καθοδηγεί εάν είναι απαραίτητο.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη των χαμηλής ισχύος κατανάλωσης P8 SMD2727 ψηφιακών οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων υπαίθριων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα * Ένα τυποποιημένο πλαίσιο 1024*768, που καλύπτει τις πίσσες από 2,6 χιλ. σε 10,6 χιλ.* Βαθύ μαύρο επίπεδο, αναλογία 4000:1 αντίθεσης* Αργίλιο ρίψεων κύβων, 27-32 ανά γραφείο...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.