P8 επίδειξη των πλήρων χρώματος Nationstar λαμπτήρων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 8mm | Υλικό επιτροπής: | Χάλυβας/αργίλιο |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 2000:1 |
| Φωτεινότητα: | >6500nits | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Επισημαίνω |
Επίδειξη των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων λαμπτήρων Nationstar,15625pixels/Sqm επίδειξη των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων,6500nits επίδειξη των πλήρων οδηγήσεων χρώματος |
||
Περιγραφή προϊόντος
P8 υπαίθριος αδιάβροχος υψηλός αναζωογονεί την επίδειξη των πλήρων χρώματος ποσοστού Nationstar λαμπτήρων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων
Γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης των υπαίθριων σταθερές οδηγήσεων:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 8mm
2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.
3, ψηφιακή διαδικασία: 16bits.
4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: Προσαρμοσμένος
5, εξουσιοδότηση: 2years.
6, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 10m.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθόνης των υπαίθριων σταθερά οδηγήσεων
1. Υπαίθριος αδιάβροχος με IP65 για τη διάφορη καιρική συνθήκη.

2. Ο υψηλός καθορισμός και υψηλός αναζωογονεί το ποσοστό, κατάλληλη φωτεινότητα διευθετήσιμη για υπαίθριο μέρα και νύχτα.
3. Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση. Η μπροστινή υπηρεσία σώζει το διάστημα. Μπορέστε να παρέχετε το αρχείο CAD για να παραγάγει το πλαίσιο στο τοπικό martket
4. Καλός διασκεδασμός θερμότητας. Κάθε γραφείο είναι εξοπλισμένο με τους ανεμιστήρες για να αφήσει τον καυτό αέρα να εκραγούν και το κρύο χτύπημα αέρα μέσα.
5. Ευφυές σύστημα ελέγχου και φορέων από την τεχνολογία σύννεφων, χρονική διαχείριση και πραγματικός - χρονικός έλεγχος.
Προδιαγραφή οθόνης των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων
| Φυσική πίσσα | 8mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3535 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 15625pixels/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 256 X 256 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 1280 X 768 X 150 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W Χ Χ) | 5 X 3 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 32 X 32 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 160 X 96 |
| Υλικό επιτροπής | Κλέψτε/αργίλιο |
| Βάρος (kg/Sqm) | 40 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W το /panel |
| Μέση δύναμη μετά από την ενέργεια - αποταμίευση | 90 W το /Sqm |
| Ανώτατη δύναμη μετά από την ενέργεια - αποταμίευση | 230 W το /Sqm |
| Φωτεινότητα | >6,500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 160° |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃ - 50℃/10% - 90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20℃ - 50℃/10% - 90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/10 ανίχνευση |
Περίπτωση οθόνης των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων
Γιατί μας επιλέξτε;
1. Ανώτερη ποιότητα
Είμαστε ο επαγγελματικός κατασκευαστής της οδηγημένης επίδειξης. Τα όλα προϊόντα μας είναι εξασφαλισμένα την ποιότητα. Όλα τα προϊόντα μας αποτελούνται από τα μαρκαρισμένα φυτίλια και έχουν υποβληθεί στην ακριβή ποιοτική δοκιμή. Ελπίζουμε ότι μπορούμε να καθιερώσουμε τις μακροπρόθεσμες επιχειρησιακές σχέσεις με τους πελάτες μας.
2. Ελκυστικό σχέδιο
Η επιχείρησή μας είναι εξοπλισμένη με το επαγγελματικό τμήμα Ε&Α. Μπορούμε να παρέχουμε το προσαρμοσμένο σχέδιο για τους πελάτες μας. Θα προσφέρουμε επίσης μια λογικότερη και επιστημονική λύση για τους πελάτες μας.
3. Επαγγελματικές συμβουλευτικές υπηρεσίες
Η επιχείρησή μας έχει το τεχνικό προσωπικό που είναι ειδικά αρμόδιο για τη εξυπηρέτηση πελατών, η οποία θα παράσχει τη συντήρηση προϊόντων, τη χρήση προϊόντων και τις τεχνικές διαβουλεύσεις για σας ανά πάσα στιγμή.
4. Τέλειες υπηρεσίες μεταπωλήσεων
- 2 έτη ελεύθερης συντήρησης.
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
- Ελεύθερη κατάρτιση για τους πελάτες στο εργοστάσιο.
- Μπορέστε να τακτοποιήσετε ότι ο μηχανικός πηγαίνει στη θέση σας να υποστηρίξει την εγκατάσταση.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P8 υπαίθριος αδιάβροχος υψηλός αναζωογονεί την επίδειξη των πλήρων χρώματος ποσοστού Nationstar λαμπτήρων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων Γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης των υπαίθριων σταθερές οδηγήσεων:1, πίσσα εικονοκυττάρου: 8mm2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.3, ψηφιακή διαδικασία: ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.