Υψηλή φωτεινότητα της υπαίθριας σταθερής οδηγημένης επίδειξης 6000nits P8 για τη διαφήμιση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Υλικό επιτροπής: | Αργίλιο ρίψεων κύβων | Φωτεινότητα: | 6000 ψείρες |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Οπίσθιο τμήμα | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1.920 Hz | Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
6000nit υπαίθρια σταθερή οδηγημένη επίδειξη,SMD3535 επίδειξη των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων,Μπροστινή προσανατολισμένη προς τις υπηρεσίες οθόνη της FCC |
||
Περιγραφή προϊόντος
Μπροστινή υπαίθρια σταθερή οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών 6000nit P8 για τη διαφήμιση
P8 υπαίθρια σταθερά οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης:
1. Η υψηλή φωτεινότητα 5500nits κάνει ορατός κάτω από την άμεση ηλιοφάνεια
2. Η ενότητα μπροστινός-πρόσβασης κάνει την εύκολη συντήρηση
3. Χρησιμοποίηση υψηλή - ποιοτικά μέρη, όπως Nationstar leds, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος Meanwell, κ.λπ.
P8 υπαίθρια σταθερή οδηγημένη επίδειξη Specs:
| Bof-β-8 | |
| Φυσική πίσσα | 8 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3535 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 15.625 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 320 × 160 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 × 960 × 150 |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 3 × 6 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 40 × 20 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 120 × 120 |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Βάρος (μ ²) | 65/45 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W μ ² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃-50℃/10%-90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20℃-50℃/10%-90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/4 ανίχνευση |
FAQ:
Q1: Πώς θα μπορούσα να αγοράσω τα προϊόντα Ι ανάγκη εάν δεν υπάρχει καμία τιμή στον ιστοχώρο;
Α: Μπορείτε να μας στείλετε την έρευνά σας σε για τα προϊόντα που χρειάζεστε, οι πωλήσεις μας θα απαντήσουν εσείς μέσα σε 24 ώρες για να σας βοηθήσουν να κάνετε τη διαταγή.
Q2: Πόσο καιρό θα μπορούσα να πάρω την απάντηση της έρευνάς μου;
Α: Θα πάρετε μια απάντηση μέσα σε 24 ώρες.
Q3: Τι είδους η εξουσιοδότηση εσείς προσφέρει;
Α: Διαφορετική προϊόντων εξουσιοδότηση χρονικών πλαισίων προσφοράς διαφορετική, αλλά όλο το προϊόν εδώ προσφέρουμε την εξουσιοδότηση 2 ετών τουλάχιστον.
Q4: Πώς είναι η υπηρεσία μετέπειτα πωλήσεων;
Q5: Τι είδους οι μέθοδοι πληρωμής εσείς έχουν ως κατασκευαστής;
Α: Παίρνουμε T/T, Δυτική Ένωση, L/C και τα μετρητά ως όρο πληρωμής.
Q6: Πόσο καιρό θα πάρει για να παραδώσει τα αγαθά;
Α: Θα αρχίσουμε τα αγαθά όταν παίρνουμε την παραλαβή τραπεζών σας. Η συσκευασία θα σταλεί έξω σε 10-15 εργάσιμες ημέρες αφότου παίρνουμε την πληρωμή σας.
Q7: Τι είδους συσκευάζοντας προσφέρετε;
Α: Κατά τη διάρκεια της διαδικασίας συσκευασίας, τα προληπτικά μέτρα θα ληφθούν από μας για να βεβαιώσουν ότι τα αγαθά είναι σε μια καλή συνθήκη κατά τη διάρκεια της αποθήκευσης και της παράδοσης.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Μπροστινή υπαίθρια σταθερή οδηγημένη επίδειξη υπηρεσιών 6000nit P8 για τη διαφήμιση P8 υπαίθρια σταθερά οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης: 1. Η υψηλή φωτεινότητα 5500nits κάνει ορατός κάτω από την άμεση ηλιοφάνεια 2. Η ενότητα μπροστινός-πρόσβασης κάνει την εύκολη συντήρηση 3. Χρησιμοποί...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.