μπροστινή επίδειξη ενοικίου πρόσβασης επιτροπής P2.97 50x50cm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Υλικό επιτροπής: | Χάλυβας/αργίλιο | Φωτεινότητα: | >6.000 ψείρες |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Οπίσθιο τμήμα | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1.920 Hz | Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
P2.97 μπροστινή επίδειξη ενοικίου πρόσβασης,SMD2121 μπροστινή επίδειξη ενοικίου πρόσβασης,112896pixels/Sqm σταθερή επιτροπή των οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Μπροστινή επίδειξη ενοικίου πρόσβασης P2.97 εσωτερική με την επιτροπή 50x50cm
P2.97 εσωτερική περιγραφή επίδειξης ενοικίου
Τεχνολογία «κρύας επίδειξης» εξεχουσών θέσεων
60% δύναμη χαμηλότερη από κανονική
tempearture 50% λιγότερο από κανονικό
P2.97 εσωτερική επίδειξη ενοικίου specs
| Bir-ΙΙ-2 | |
| Φυσική πίσσα (χιλ.) | 2.97mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 112.896 εικονοκύτταρα/sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 250x250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500x500x80/500x1000x80 |
| Αριθ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W × Χ) | 2x2/2x4 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 84x84 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 168x168/168x336 |
| Υλικό επιτροπής | Die-casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 8/14 κλ/επιτροπή |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4,000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 400 W/㎡ |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 800 W/㎡ |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | 10°60℃/10%60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | 30°60℃/10%60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥1,200nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |






Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Μπροστινή επίδειξη ενοικίου πρόσβασης P2.97 εσωτερική με την επιτροπή 50x50cm P2.97 εσωτερική περιγραφή επίδειξης ενοικίου Τεχνολογία «κρύας επίδειξης» εξεχουσών θέσεων 60% δύναμη χαμηλότερη από κανονική tempearture 50% λιγότερο από κανονικό P2.97 εσωτερική επίδειξη ενοικίου specs Bir-ΙΙ-2 Φυσική ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.