SMD2727 6000 υδραυλικό σύστημα επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων φορτηγών ψειρών P6.67
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Μέγεθος ενότητας οδηγήσεων: | 320x160mm | LEDs: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Meanwell | Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγών: | MBI5124 |
| Οδηγημένος τύπος: | SMD2727 | ||
| Επισημαίνω |
P6.67 επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων φορτηγών,SMD2727 επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων φορτηγών,Κινητός οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων 6000 ψειρών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλή φωτεινότητα του ρυμουλκού επίδειξης 6000 ψειρών P6.67 υπαίθριων οδηγήσεων φορτηγών με το υδραυλικό σύστημα
P6.67 υπαίθρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα ρυμουλκών επίδειξης φορτηγών:
1) Ελαφρύς, εξοικονόμηση χώρου και εξοικονομητικός εργασίας.
2) Εμφάνιση της Νίκαιας και απλές δομές.
3) Γρήγορες μέθοδοι κλειδώματος, καμία εγκατάσταση εργαλείων.
4) Με τα φω'τα δεικτών και την εύκαμπτη πόρτα πίσω πλευρών, εύκολα να εξετάσουν και να διατηρήσουν.
5) Υψηλή φωτεινότητα άνω των 6000 ψειρών, που χρησιμοποιεί στην ημέρα.
6) IP65, στεγανοποιήστε.
7) Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό, τηλεοπτική απόδοση HD.
8) Καλές τιμές και μετά την πώληση υπηρεσίες.
Εφαρμογή:
Η πλήρης επίδειξη των οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P6 είναι ευρέως υπαίθρια οθόνη σκηνών ενοικίου, τέλεια όπως το mian υπόβαθρο για τη διάφορη σκηνή παρουσιάζει, εμπορικές εκθέσεις, συναυλίες, κ.λπ., με τη λαμπρή τηλεοπτική ποιότητα, την εξέταση εικόνας HD και το καλύτερο βλέποντας την απόσταση. Έχει εξοπλίσει με το γρήγορος-κλείσιμο του συστήματος, 100% καμία εγκατάσταση εργαλείων, πολύ εύκολη να συγκεντρώσουν, να αποσυναρμολογήσουν και συντήρηση.
Οι τιμές είναι πολύ ανταγωνιστικές, φθάνοντας στη καλή απόδοση με τον περιορισμένο προϋπολογισμό.
P6.67 υπαίθριο ρυμουλκό Specs επίδειξης φορτηγών
| Bof-β-6 | |
| Φυσική πίσσα | 6,67 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 22.376 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 320 × 160 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 × 960 × 150 |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 3 × 6 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 48 × 24 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 144 × 144 |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Βάρος (μ ²) | 65/45 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360 W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W μ ² |
| Φωτεινότητα | ≥6500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP | IP 65 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃-50℃/10%-90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20℃-50℃/10%-90% |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/10 ανίχνευση |




Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλή φωτεινότητα του ρυμουλκού επίδειξης 6000 ψειρών P6.67 υπαίθριων οδηγήσεων φορτηγών με το υδραυλικό σύστημα P6.67 υπαίθρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα ρυμουλκών επίδειξης φορτηγών: 1) Ελαφρύς, εξοικονόμηση χώρου και εξοικονομητικός εργασίας. 2) Εμφάνιση της Νίκαιας και απλές δομές. 3) Γρήγορες μέ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.