Τηλεοπτική οθόνη τοίχων των υπαίθριων οδηγήσεων σκηνικού υποβάθρου P4.81 SMD2121
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 4.81mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 43264 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Φωτεινότητα: | >6500nits | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/13 |
| Διάσταση γραφείου: | 500x500mm/500x1000mm | ||
| Επισημαίνω |
SMD2121 οδηγημένη στάδιο επίδειξη,P4.81 οδηγημένο ενοίκιο οθόνης επίδειξης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P4.81 υψηλός - των ποιοτικών υπαίθριων οδηγήσεων το τηλεοπτικό τοίχων σκηνικό γεγονός επίδειξης αναλογίας οδηγήσεων αντίθεσης οθόνης υψηλό παρουσιάζει υπόβαθρο
Ελαφρύς και άνευ ραφής
Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
1 ενσωματωμένο σχέδιο: δύναμη και κάρτα δεκτών που ενσωματώνεται στο πίνακα ελέγχου, κανένα καλώδιο σημάτων μεταξύ της ενότητας και το ηλεκτροφόρο καλώδιο, βελτιώνοντας πολύ τη σταθερότητα και την αξιοπιστία
2 σταθερή τεχνολογία ελέγχου κυκλωμάτων, απλή λειτουργία, εύκολη συντήρηση
3 μοναδική die-cast δομή κιβωτίων αργιλίου, σταθερός, ανθεκτικός, ελαφριά
4 πολύ «ελαφρύ, λεπτό, πυκνό» χαρακτηριστικό γνώρισμα, προκειμένου να παρασχεθεί μια μεγαλύτερη πραγματοποίηση του δημιουργικού διαστήματος
η ακριβής, γρήγορη και εύκαμπτη θέση εγκαταστάσεων 5, μπορεί αποτελεσματικά να αποκριθεί στους διαφορετικούς τομείς εφαρμογής
6 η βαθιά γκρίζα τεχνολογία επεξεργασίας κλίμακας, υψηλής ποιότητας οθόνη αναζωογονεί, και δημιουργεί τα φανταστικά σκηνικά αποτελέσματα
7 εύκολη συντήρηση: με τη λειτουργία μόνος-ελέγχου θέσης εργασίας δύναμης και σημάτων, τη σε πραγματικό χρόνο επίδειξη δύναμη κάθε προϊόντος και τη θέση εργασίας σημάτων, όταν ένα προϊόν οθόνη επίδειξης, σας βοηθά να καθορίσετε γρήγορα το πρόβλημα γρήγορα και κάνει τα κατάλληλα μέτρα επισκευής
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Bor-ΙΙ-4,8 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4.81mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43264 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500*500mm/500*1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 104*104px/104*208px |
| Βάρος γραφείου | 8kg (13kg) |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/13 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 320w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%/50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥50000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |





FAQ
1) Απαντήστε η έρευνά σας σε 24 ώρες απασχόλησης.
2) Το πεπειραμένο προσωπικό απαντά σε όλη την ερώτησή σας στο ρευστό αγγλικό, ισπανικό, γαλλικό, γερμανικό κ.λπ.
3) Το προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, ο cOem & ο ODM καλωσορίζονται.
4) Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρασχεθεί στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματικούς μηχανικούς και το προσωπικό μας.
5) Ειδικές έκπτωση και προστασία της περιοχής πωλήσεων που παρέχονται στο διανομέα μας.
6) Θερμά χαιρετίστε την επίσκεψή σας στην επιχείρησή μας εάν διαθέσιμη.
7) Υπηρεσία καθοδήγησης: Μπορούμε να καθοδηγήσουμε σε απευθείας σύνδεση εάν οι πελάτες έχουν τις ερωτήσεις για την εγκατάσταση και τη χρήση.
Για το μεγάλο πρόγραμμα, παρέχουμε το μηχανικό σας εβδομαδιαίως ελεύθερη κατάρτιση, ή εάν ο πελάτης θα μπορούσε να επιβαρυνθεί το σχετικό κόστος, ο μηχανικός μας μπορεί να πάει στη χώρα του πελάτη για την επιτόπια καθοδήγηση.
8) Περίοδος εξουσιοδότησης: 2 έτη μετά από την αποστολή.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P4.81 υψηλός - των ποιοτικών υπαίθριων οδηγήσεων το τηλεοπτικό τοίχων σκηνικό γεγονός επίδειξης αναλογίας οδηγήσεων αντίθεσης οθόνης υψηλό παρουσιάζει υπόβαθρο Ελαφρύς και άνευ ραφής Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων 1 ενσωματωμένο σχέδιο: δύναμη και κάρτα δεκτών που ενσωματώνεται στο πίνακα ελέγχου...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.