Των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων επίδειξης χάλυβα/αργιλίου πίσω πρόσβαση χρώματος επιτροπής P6.67 πλήρης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 6.67mm | Μέγεθος ενότητας: | 320*320mm |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | 960*960mm | Αριθ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W*H): | 3*3 |
| Υλικό επιτροπής: | Χάλυβας/αργίλιο | Βάρος (sqm): | 65/45 |
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος | Χρώματα: | 281 τρισεκατομμύρια |
| Αναλογία αντίθεσης: | 2,000:1 | Κατανάλωση ισχύος AVG: | 360W/sqm |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος: | 900W/sqm | Φωτεινότητα: | 6500nits |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | 1920HZ | Κάθετη γωνία εξέτασης: | 160° |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης: | 140° | Αναμείνετε τη διάρκεια ζωής: | 100,000Hrs |
| Συντήρηση: | Μέτωπο | Λειτουργούντα Temp/υγρασία: | 20℃50℃/10%90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης: | 20℃50℃/10%90% | Εκτίμηση IP: | IP65 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη άκρη του δρόμου επίδειξη,οδηγημένη οδός οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων επίδειξης P6.67 P10 πλήρης οθόνη επίδειξης χρώματος μπροστινή προσανατολισμένη προς τις υπηρεσίες για τη διαφήμιση
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των υπαίθριων σταθερά οδηγήσεων:
1. Υψηλό difinition, θαυμάσια οπτική απόδοση

2. Πολυσύνθετη πόρπη ενότητας
Ειδική πόρπη ενότητας multifuntional που σχεδιάζεται για τη ρύθμιση των χασμάτων μεταξύ της ενότητας και του γραφείου για να εξασφαλίσει την ομαλότητα και την ευθυγράμμιση

3. Υπαίθριος που εκτιμάται
IP65
Φωτεινότητα διευθετήσιμη για μέρα και νύχτα
Ανθεκτικές οδηγήσεις για το 7/24 τρόπο εργασίας

4. Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση
Το γρήγορο σύστημα κλειδαριών εγγυάται μια γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Μπροστινή πρόσβαση Mechanica

5. Ενέργεια - τεχνολογία αποταμίευσης
Κόβοντας edge'cold display τεχνολογία
60% δύναμη χαμηλότερη από κανονική
50% θερμοκρασία λιγότερο από κανονική

6. Υψηλή γκρίζα κλίμακα

7. Διαφορετική εγκατάσταση

Προδιαγραφή επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων
| Πρότυπο | Bof-6 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6.67mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 22376 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2727 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 960mm*960mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 144*144pixels |
| Βάρος | 65/45 kg/sqm |
| Υλικό γραφείου | Χάλυβας/αργίλιο |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/6 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg. ) | 300W/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH / 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hours |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |









Πλεονέκτημα:
Η επιχείρησή μας μπορεί επίσης να κανονίσει τους μηχανικούς μας για να σας παρέχει επαγγελματικός οδηγός εγκαταστάσεων και κατάρτιση δωρεάν μέσω του τηλεχειρισμού, του βίντεο και του τηλεφώνου.
Τα όλα προϊόντα θα εξεταστούν πολλές φορές και υπόσχεση 100% που τα προϊόντα είναι πολύ πρίν στέλνουν.
Τα προϊόντα μπορούν να προσαρμοστούν σύμφωνα με τα προγράμματά σας και να σας προσφέρουν το σχέδιο CAD δωρεάν.
Εγγυώμαστε τις όλες επιδείξεις μας, ενότητες, ανταλλακτικά για πλήρη δύο έτη. Κατά τη διάρκεια του χρόνου, θα αντικαταστήσουμε ή θα καθορίσουμε τα αγαθά μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λανθασμένο με τα.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων επίδειξης P6.67 P10 πλήρης οθόνη επίδειξης χρώματος μπροστινή προσανατολισμένη προς τις υπηρεσίες για τη διαφήμιση 9-BOF-B.pdf Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των υπαίθριων σταθερά οδηγήσεων: 1. Υψηλό difinition, θαυμάσια οπτική απόδοση 2. Πολυσύνθετη πόρπη ενότητ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.