Τοίχος που τοποθετεί πρόσβαση SMD 0606 επίδειξης P0.93mm των εσωτερικών τη σταθερή οδηγήσεων μπροστινή πλήρως
Λεπτομέρειες προϊόντος
| φυσική πίσσα: | 0.93mm | Υλικό επιτροπής: | Die-casting αλουμίνιο |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος ενότητας:: | 150 × 168.75mm | LED Chip: | Nationstar |
| Τροφοδοσία: | Γ-ενέργεια | Κύκλος ζωής: | 100.000 ώρες |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | SMD0606 | Λόγος αντίθεσης: | 4000:1 |
| Επισημαίνω |
το στάδιο οδήγησε τον τηλεοπτικό τοίχο,οδήγησε την τηλεοπτική επίδειξη τοίχων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Κύρια χαρακτηριστικά
1. Χυτοπρεσαριστό αλουμίνιο, ασφαλές και ωραίο στην κατασκευή.
2. Χωρίς ανεμιστήρες, σίγαση κατά τη λειτουργία.
3. Υψηλός ρυθμός ανανέωσης και υψηλό γκρι βάθος.
4. Εντελώς μαύρο LED με υψηλή αντίθεση.
5. Το τυπικό μέγεθος του ντουλαπιού είναι 600mm x 337.5mm.
6 . Μεγάλη γωνία θέασης, η γωνία προβολής του πίνακα είναι έως 140, η κατακόρυφη γωνία θα μπορούσε να φτάσει τα 140, η εικόνα δεν θα είναι εκτός σχήματος και έγχρωμη χύτευση μεταξύ του εύρους.
7. Ακριβώς συνδεδεμένο και εύκολο στην εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση.
Περίπτωση εφαρμογής:
Ευρεία εφαρμογή σε στάδια, διαφημίσεις, τράπεζες, ανταλλαγές κινητών αξιών, σταθμούς, εμπορικά κέντρα, ταχυδρομεία, σχολεία, παρακολούθηση, εστιατόρια, ψυχαγωγία, επιχειρήσεις κ.λπ.
Παράμετρος
| UHD-0,93 | |
| Φυσική πίσσα | 0,93 mm |
| Διαμόρφωση Pixel | SMD 0606 |
| Πυκνότητα pixel | 640.000 pixel / m² |
| Διαστάσεις ενότητας (W * H) (mm) | 150 × 168,75 |
| Διαστάσεις πάνελ (mm) | 600 × 337,5 |
| ΟΧΙ. των ενοτήτων ανά πάνελ (W * H) | 4 * 2 |
| Υλικό πάνελ | Αλουμίνιο χύτευσης |
| Χρωματιστά | 281 τρισεκατομμύρια |
| Επεξεργασία | 16 bit |
| Φυσική ανάλυση της μονάδας (W * H) (mm) | 160 * 180 |
| Φυσική ανάλυση του πίνακα (W * H) (mm) | 640 * 360 |
| Βάρος μονής καμπίνας | 6 κιλά / πάνελ |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 260W / πάνελ |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 690W / πάνελ |
| Λάμψη | 600-1000nits |
| Οπτική γωνία | Υ: 160 ° / V: 140 ° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας / υγρασία | -20ºC-50ºC / 10% -90% |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης / υγρασία | -40ºC-60ºC / 10% -90% |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Εξυπηρέτηση | Εμπρός |
| Βαθμολογία IP (εμπρός / πίσω) | IP 40 |
| Μέγιστη στοίβαξη | 20/10 |
| Μέγιστη αναμονή | 20/10 |
| Ρυθμός ανανέωσης | > 2.880 Hz |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/60 σάρωση |
Λεπτομέρειες προτίμησης
1. Εξαιρετικός σχεδιασμός, απρόσκοπτος συνδυασμός
Ντουλάπι σχεδιασμένο με χυτό χυτό αλουμίνιο, εξαιρετικά ελαφρύ και λεπτό, επεξεργασία CNC, υψηλής ακρίβειας, απρόσκοπτος συνδυασμός
Υπηρεσία υψηλής απόδοσης - Πιο βολικό
Πλήρης υπηρεσία εμπρός και πίσω για μονάδα LED και αρθρωτό κουτί ελέγχου. Χωρίς εμπόδια και γρήγορη εξυπηρέτηση όταν ο πελάτης κάνει εξυπηρέτηση, ευκολότερη λειτουργία

Η λυχνία LED έχει χρόνο απόκρισης νανοδευτερολέπτου, υψηλή δυναμική ανάλυση, χωρίς αποτέλεσμα επίδρασης τεχνολογίας οθόνης φθορισμού.
Η μέθοδος αυτόματης απεικόνισης φωτισμού LED δεν απαιτεί χρόνο αντίδρασης.
Οροι εμπορίου:
1. Όροι πληρωμής: με TT, προκαταβολή 30% κατά τη στιγμή της παραγγελίας και το υπόλοιπο πριν από την αποστολή
2. Χρόνος παράδοσης: 20 εργάσιμες ημέρες μετά τη λήψη 30% κατάθεσης και υπολοίπου πριν από την αποστολή
3. Όρος τιμών: EXW Shenzhen ή FOB Shenzhen
4. Αποστολή: θαλασσίως ή αεροπορικώς, λιμάνι Shenzhen, Κωδικός ΕΣ: 8528591090
5. Συσκευασία: συσκευασία αφρού σε ξύλινο κουτί ή θήκη πτήσης
6. Εγγύηση: προσφέρουμε εγγύηση 2 ετών, όλα τα προϊόντα έχουν δοκιμή ηλικίας, δοκιμή ανακίνησης, αδιάβροχη δοκιμή, γενικά, η δοκιμή ενότητας είναι 24 ώρες, ολόκληρη η δοκιμή οθόνης είναι 72 ώρες, η σειρά δοκιμών πριν από την παράδοση μπορεί να εξασφαλίσει προϊόντα μεταφοράς και ποιότητας.
Σχετικά με εμάς
Η LED Vision Technology Limited , ξεκίνησε στο Shenzhen το 2005, κατασκευαστής παγκόσμιας κλάσης τεχνολογικά προηγμένων οθονών LED, εστιάζοντας σε επαγγελματίες πελάτες υψηλού επιπέδου μεταξύ εγχώριων και υπερπόντιων αγορών. Η BAKOVISION είναι απόλυτα ικανή να παρέχει την προσαρμοσμένη εργασία OEM, ODM, δημιουργικών μοντέλων LED εκτός από τυπικές οθόνες LED.
Μετά την υπηρεσία
Προπαραγωγή:
- Λάβετε πλήρεις απαιτήσεις των πελατών.
- Να κάνουμε εμπεριστατωμένη ανάλυση.
- Προσφέρετε μια πιο λογική και επιστημονική λύση.
- Προσαρμοσμένη σχεδίαση.
Στην παραγωγή:
- Παραγωγή ενημέρωσης προόδου για πελάτες
- Ειδικό διάγραμμα εγκατάστασης CAD και σχεδίασης για πελάτες.
Μετά την υπηρεσία:
- Δωρεάν συντήρηση 2 ετών
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 χρόνια on-line υπηρεσία για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιονδήποτε πελάτη
- Δωρεάν εκπαίδευση για πελάτες στο εργοστάσιο
- Υπηρεσία εγκατάστασης τοπικών συνεργατών
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P0.93mm Πλήρης Πρόσθια Πρόσβαση για Επιτοίχιο Πάνελ LED Χωρίς καλώδιο Σύνδεση 1/60 σάρωση Κύρια χαρακτηριστικά 1. Χυτοπρεσαριστό αλουμίνιο, ασφαλές και ωραίο στην κατασκευή. 2. Χωρίς ανεμιστήρες, σίγαση κατά τη λειτουργία. 3. Υψηλός ρυθμός ανανέωσης και υψηλό γκρι βάθος. 4. Εντελώς μαύρο LED με υψηλ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.