Λαμπτήρας οθόνης επίδειξης των αδιάβροχων υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου P3.91 Kinglight για τη συναυλία/EXPO
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 3.91mm | Μέγεθος γραφείου: | 500 X 500mm/500 X 1000mm |
|---|---|---|---|
| Βάρος: | 9 / 14 kg/Panel | Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Φωτεινότητα: | >5500nits | Πιστοποίηση: | CE,UL,FCC,ISO9001 |
| Επισημαίνω |
υπαίθρια led οθόνη μίσθωση,Επίδειξη των οδηγήσεων γεγονότων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Το αδιάβροχο υπαίθριο ενοίκιο λαμπτήρων Kinglight P3.91 οδήγησε την ψηφιακή οθόνη τηλεοπτικής επίδειξης για τη συναυλία και EXPO
Γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης ενοικίου:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 3.91mm.
2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.
3, ψηφιακή διαδικασία: 16bits.
4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: 500 X.500 Χ 80mm, 500 X 1000 X 80mm, βάρος γραφείων: 9/14 kg/Panel.
5, εξουσιοδότηση: 2years.
6, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 4m.
Περιγραφή οθόνης ενοικίου:
Το υπαίθριο ενοίκιο οράματος Bako οδήγησε το εικονοκύτταρο οθόνης περιλαμβάνει 3.91mm, 4.81mm, 5.95mm, 6.25mm, μέσα σε αυτά τα εικονοκύτταρα, 3.91mm, 4.81mm είναι η καυτός-πώληση και οι υψηλότερες οικονομικώς αποδοτικές σειρές.
Εφαρμογή οθόνης ενοικίου:
Η υπαίθρια οδηγημένη ηλεκτρονική τηλεοπτική επίδειξη εικόνας Bako εγκαθίσταται ευρέως στους πόλους, ενιαίο πόλος-τοποθετημένο, διπλό πόλος-τοποθετημένο, ή ο τρι-πόλος που τοποθετείται, που κάνουν τη σκηνική απόδοση, γάμος, αυτοκίνητο παρουσιάζει κ.λπ. Με το ειδικό σχέδιο οράματος Bako, μπορούμε να καταστήσουμε αυτήν την οθόνη τόσο διπλής χρήσεως όσο και τη διαλογική οθόνη πατωμάτων.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθόνης ενοικίου:
1, υψηλή εκτίμηση IP65 IP, καλή αδιάβροχη και αντίσταση σκόνης, κατάλληλη για κάθε όρο.
2, ευρεία γωνία εξέτασης 160° για την ευρύτερη προσιτότητα, άνευ ραφής σε όλη την κατεύθυνση με την ίδια ποιοτική παραγωγή εικόνας, κατάλληλη για τις μεγάλες συλλογές.
3, υψηλή φωτεινότητα από 6,000nits σε 9,000nits, ορατό από κάθε πρόσωπο κατεύθυνσης ακόμη και στην άμεση ηλιοφάνεια.
4, καλός διασκεδασμός θερμότητας με τους ανεμιστήρες και χρησιμοποίηση meanwell της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, μακριά διάρκεια ζωής.
Προδιαγραφή οθόνης ενοικίου:
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65.536 εικονοκύτταρα/Sqm |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 250 X 250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 X.500 Χ 80mm/500 X 1000 X 80mm |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 128 X 128/128 X 256 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225 W το /panel |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥6,000nits |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
| Πιστοποίηση | Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, ETL, RoHS |
Περίπτωση οθόνης ενοικίου:










Οθόνη FAQ πατωμάτων:
Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε ένας επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης που βρίσκεται σε Shenzhen από το 2005.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.
Q3. Παρέχετε τα δείγματα; είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε τα έτοιμα μέρη στο απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Q4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 5-7 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 2-3 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q5. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Q6. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης στα προϊόντα μας.
Q7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Το αδιάβροχο υπαίθριο ενοίκιο λαμπτήρων Kinglight P3.91 οδήγησε την ψηφιακή οθόνη τηλεοπτικής επίδειξης για τη συναυλία και EXPO Γρήγορες λεπτομέρειες οθόνης ενοικίου:1, πίσσα εικονοκυττάρου: 3.91mm.2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.3, ψηφιακή διαδικασία: 16bits.4, τυποποιημένο μέγεθος γ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.