Γυαλί που διαφημίζει την οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα οθόνης γωνίας επίδειξης ευρεία 1000X500mm τηλεοπτικός τοίχος γραφείου P5
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ποσότητα ενότητας/επιτροπή: | 4pcs | Πυκνότητα/ενότητα εικονοκυττάρου: | 2304 σημεία |
|---|---|---|---|
| Διάσταση επιτροπής: | 1000 X 500mm | Ψήφισμα επιτροπής: | 192 X 48 |
| Φωτεινότητα: | 5500cd/m2 | γωνία εξέτασης: | 140 (Χ), 120 (Β) |
| Επισημαίνω |
Διαφανής οδηγημένη γυαλί επίδειξη,δείτε μέσω των οδηγημένων οθονών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Γυαλί που διαφημίζει την οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα 1000X500mm τηλεοπτικός τοίχος 14-BG-Tia.pdf οθόνης γωνίας επίδειξης ευρεία γραφείου P5
Υπαίθρια διαφανής οδηγημένη προδιαγραφή επίδειξης:
| Πρότυπο | Π-5,2 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 5.21mm 10.42mm |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/2 ανίχνευση |
| Οδηγώντας ολοκληρωμένο κύκλωμα | MY9866 QFN |
| Διάσταση ενότητας | 500x250mm |
| Ψήφισμα ενότητας | 96x24 |
| Πυκνότητα/ενότητα εικονοκυττάρου | 2304 σημεία |
| Διάσταση επιτροπής | 1000x500mm |
| Ψήφισμα επιτροπής | 192×48 |
| Ποσότητα ενότητας/επιτροπή | 4pcs |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 18,432 Dots/m2 |
| Υλικό | Die-casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος επιτροπής | 8.5KG |
| Φωτεινότητα | 5500cd/m2 |
| Γωνία εξέτασης | 140°(H), 120°(V) |
| Καλύτερη απόσταση εξέτασης | ≥6m |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥3840Hz |
| αναζωογονήστε τη συχνότητα πλαισίων | 60Hz |
| Εκτίμηση IP | IP65 |
| Τάση εισαγωγής | AC220V/50Hz AC110V/60Hz |
Υπαίθρια διαφανή οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης:
Υψηλή εγγύηση για την αδιάβροχη δυνατότητα.
Highbrightness για την υπαίθρια πρωινή χρήση.
Επιλογή Perferct για το υπαίθριο εργαλείο διαφήμισης παραθύρων λεωφόρων/ουρανοξυστών!
Υπαίθρια διαφανής οδηγημένη περίπτωση επίδειξης και εργαστήριο:


Το πλεονέκτημά μας:
Πλούσια εμπειρία: καθιερωμένος το 2005 γνωστός με τεχνικός και υλικός για την επίδειξη των οδηγήσεων.
Απόλυτη υπηρεσία cOem: παροχή της καταλληλότερης λύσης για σας σύμφωνα με τις διαφορετικές απαιτήσεις σας (όπως η ποιότητα, η τιμή και το κ.λπ.). Σε τουλάχιστον 3 διαφορετικούς τύπους σε ένα υλικό παρέχεται για την επιλογή σας, και η υπηρεσία συνήθειας χαμηλός-κόστους.
Ισχυρή δυνατότητα Ε&Α: οι άριστοι μηχανικοί αναπτύσσουν συνεχώς τα νέα προϊόντα και τα βελτιώνουν.
Καλή ποιότητα: όλα τα προϊόντα έχουν περάσει το CE, ROHS, πιστοποίηση της FCC.
Στοχαστική υπηρεσία: σας εξυπηρετούμε πάντα καρδιά και ψυχή, που προσπαθούν να κάνουμε τα προϊόντα μας να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις σας στο μέγιστο βαθμό.
Εξουσιοδότηση: εγγυώμαστε τα προϊόντα όλων των οδηγήσεών μας για 2 έτη και παρέχουμε τη συντήρηση διάρκειας ζωής χρεώνοντας μόνο για τις πρώτες ύλες. Παρέχουμε μια άριστη υπηρεσία μεταπώλησης, η οποία περιέχει την ελεύθερη κατάρτιση, τα ελεύθερα σχέδια CAD, για την περισσότερες ευκολία και ελεύθερη διάρκεια ζωής διαβουλεύσεων.
FAQ
Q1. Θα μπορούσα να πάρω μια διαταγή δειγμάτων της οδηγημένης επίδειξης;
Α: Ναι, υποδοχή στη διαταγή δειγμάτων σας να ελέγξετε την ποιότητα.
Q2: Θα μπορούσαμε να τυπώσουμε το λογότυπό μας στα οδηγημένα προϊόντα επίδειξης;
Α: Φυσικά. Παρακαλώ κοινοποιήστε σε μας όλες τις λεπτομέρειες σύντομα πριν από την παραγωγή.
Q3: Προσφέρετε την εγγύηση για τα οδηγημένα προϊόντα επίδειξης;
Α: Ναι, προσφέρουμε την εξουσιοδότηση ενός έτους για τα προϊόντα μας.
Q4: Εάν για να παρέχει την τεχνική κατάρτιση (κατάρτιση εγκαταστάσεων και να χρησιμοποιήσει την κατάρτιση);
Α: Ναι, προσφέρουμε στην πλήρη υπηρεσία, συμπεριλαμβανομένου pre-sale, την πώληση, υπηρεσία μεταπωλήσεων, μπορείτε να είστε σίγουροι για να αγοράσετε.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Γυαλί που διαφημίζει την οδηγημένη υψηλή φωτεινότητα 1000X500mm τηλεοπτικός τοίχος 14-BG-Tia.pdf οθόνης γωνίας επίδειξης ευρεία γραφείου P5 Υπαίθρια διαφανής οδηγημένη προδιαγραφή επίδειξης: Πρότυπο Π-5,2 Πίσσα εικονοκυττάρου 5.21mm 10.42mm Μέθοδος ανίχνευσης 1/2 ανίχνευση Οδηγώντας ολοκληρωμένο κύκ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.