Οθόνη P3.91 πιστών χορού των αδιάβροχων διαλογικών οδηγήσεων επίδειξης IP65 των σκηνικών οδηγήσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Προϊόν: | P3.91 εσωτερική οθόνη πατωμάτων ενοικίου | Υλικό: | Die-casting αργίλιο |
|---|---|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP 65 | Αναζωογονήστε το ποσοστό: | 1920HZ |
| Διάσταση γραφείου: | 500X500mm, 500X1000mm | Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | SMD1921 |
| Φωτεινότητα: | 4000 CD/sqm | Υπηρεσία: | Μπροστινή/οπίσθια υπηρεσία |
| Επισημαίνω |
σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη,οδηγημένη συναυλία οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
IP65 οθόνη πιστών χορού των αδιάβροχων P3.91 εσωτερικών υπαίθριων οδηγήσεων χρήσης διαλογικών
Πίστα χορού οδηγήσεων,
Ύψος διευθετήσιμο
Γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
Εξαιρετικά γωνία ευρέως εξέτασης
Προσαρμοστείτε στο πολυσχιδές έδαφος
IP65 αδιάβροχος
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου:
Τυποποιημένο μορφωματικό σχέδιο
Τυποποιημένο σχέδιο ενότητας: 250mm X 250mm
Συνεχής σύνδεση
Υλική μάσκα PC με ιδιαίτερα γρατσουνιά-ανθεκτικό
Υψηλή ικανότητα ρουλεμάν
Uo ικανότητας ρουλεμάν tp 1,8 τόνοι ανά τετραγωνικό μέτρο
Το ύψος διευθετήσιμο, προσαρμόζεται στο πολυσχιδές έδαφος
Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
Χωρίς καλώδιο μεταξύ των ενοτήτων
Ελεύθερη εγκατάσταση εργαλείων
Εύκολο maintencance τα γραφεία που συγκεντρώνονται μετά από
Unsurpassed ομοιομορφία χρώματος
Διαλογικό σύστημα με το πηνίο ενσωματωμένο
Γρήγορη απάντηση μέσα σε 0.02s
Προδιαγραφές επίδειξης των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου:
| BD-3 |
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65.536 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W × Χ) (χιλ.) | 250 × 250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 × 1000 |
| NO.of ενότητες ανά επιτροπή (W × Χ) | 2 × 4 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W × Χ) | 64 X 128 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W × Χ) | 128 × 256 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 20 κλ/επιτροπή |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 300 W/μ ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 600 W/μ ² |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -10 ºC- 60ºC/10% - 60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10% - 60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920Hz |
| Φωτεινότητα | ≥2,500 ψείρες |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Καλύτερη απόσταση εξέτασης | 4m60m |
| Συντήρηση | Μέτωπο |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65 |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/16 ανίχνευση |





Περίπου εμείς:
Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής των τεχνολογικά προηγμένων επιδείξεων των οδηγήσεων, που εστιάζουν στους επαγγελματικούς πελάτες υψηλών σημείων μεταξύ των εσωτερικών και υπερπόντιων αγορών. BAKOVISION είναι πλήρως ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.
Το ΌΡΑΜΑ BAKO περιέχει των πεπειραμένων αρχηγών ομάδας και κάθε ένας από τους έχει λειτουργήσει στη βιομηχανία επίδειξης των οδηγήσεων πάνω από 10 έτη. Η όλη Ε&Α μας, παραγωγή, πωλήσεις, τεχνική υποστήριξη depts….τρέχει αποτελεσματικά και ομαλά από τη μεγάλη εργασία ομάδων μας, επιπλέον, που παραδίδει το κατάλληλο προϊόν και που προσφέρει έγκαιρη προ-αφότου βεβαιώνεται επίσης η υπηρεσία από BAKO VISION την ομάδα.
Οι γραμμές παραγωγής ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO πρέπει να περιλάβουν τη λεπτή πίσσα UHD, I/O ενοίκιο, το I/O σταθερό εγκαθιστά, διαφανής οθόνη, αφίσα διαφήμισης, πτυσσόμενη οθόνη, εύκαμπτη οθόνη, κουρτίνα, οδηγήσεων πατωμάτων, επίδειξη περιμέτρου… εν τω μεταξύ, βασισμένος στην πεπειραμένη ομάδα Ε&Α και την περιεκτική διαχείρισή μας, είμαστε πάντα ανοικτοί και όνται ικανοί στο σπάσιμο του νέου μοντέλου και τη σχεδίαση για τις προσαρμοσμένες λύσεις καθώς επίσης και τα δημιουργικά προϊόντα.
Οι κύριες αγορές ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO είναι μεταξύ της Αμερικής, Ευρώπη, Μέση Ανατολή και η Ασία, τα όλα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένη από RoHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, FCC, ETL, UL. Υπερασπιμένος σταθερά την ποιότητα, που κερδίζει σταθερά από τον ειδικό, εκτός αν ορίζεται διαφορετικά της εξέλιξης, αύξησης ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO της συνεχούς και του εμπορικού σήματος ο προσδιορισμός θέσης είναι όλοι στηριγμένος επάνω στη μακροπρόθεσμη συνεργασία με τους πελάτες καναλιών ποικιλίας πέρα από τις χώρες 120+.


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
IP65 οθόνη πιστών χορού των αδιάβροχων P3.91 εσωτερικών υπαίθριων οδηγήσεων χρήσης διαλογικών 17-BD.pdf Πίστα χορού οδηγήσεων,Ύψος διευθετήσιμο Γρήγορη και εύκολη εγκατάστασηΕξαιρετικά γωνία ευρέως εξέτασηςΠροσαρμοστείτε στο πολυσχιδές έδαφοςIP65 αδιάβροχος Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των υπ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.