P5 στεγανοποιήστε το πλήρες χρώμα πινάκων διαφημίσεων διαφήμισης των ψηφιακών υπαίθριων οδηγήσεων για τον πίνακα διαφημίσεων ΑΓΓΕΛΙΏΝ οδών και τη στέγη οικοδόμησης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 5mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 40.000 pixels/m ² |
|---|---|---|---|
| Διαστάσεις επιτροπής: | Προσαρμοσμένος | Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920HZ |
| Φωτεινότητα: | >6500nits | Αναλογία αντίθεσης: | 2000:1 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη άκρη του δρόμου επίδειξη,οδηγημένη οδός οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Αδιάβροχος υπαίθριος οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων για τη διαφήμιση και πίνακας διαφημίσεων
Γρήγορες λεπτομέρειες:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 5mm.
2, πλήρη χρώματα: 281trillions.
3, SMD, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.
4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: Προσαρμοσμένος, βάρος: 40kg/Sqm για το πλαίσιο χάλυβα.
5, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 5m.
6, εξουσιοδότηση: 2years.
Περιγραφή:
Το υπαίθριο οδηγημένο ψηφιακό εικονοκύτταρο πινάκων διαφημίσεων Bako περιλαμβάνει 4.81mm, 5mm, 6.67mm, 8mm, 10mm, 16mm, μέσα σε αυτά τα εικονοκύτταρα, 4.81mm είναι η καυτός-πώληση και η υψηλότερη οικονομικώς αποδοτική σειρά. Ακόμη και μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε στο αυτοκίνητο ως κινητή οθόνη.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα:
- Υψηλή φωτεινότητα από 6,500nits σε 9,000nits, ορατό από κάθε πρόσωπο κατεύθυνσης ακόμη και στην άμεση ηλιοφάνεια.
- SMD LEDs εξασφαλίζει μεγάλη γωνία εξέτασης, μέχρι 160° οριζόντια και 140° κάθετα. Η εικόνα καμία διαστρέβλωση, κανένα χρώμα πέταξε σε οποιαδήποτε γωνία μέσα σε αυτήν την σειρά.
- Η ελαφριά, δευτερεύουσα λαβή σχεδίου γραφείου για την εύκολη μεταφορά και συγκεντρώνει την εργασία.
- IP65 αδιάβροχη και αντίσταση σκόνης, ανθεκτική για οποιαδήποτε καιρική συνθήκη.
- Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εμπορικών σημάτων Meanwell, που σώζει την ενέργεια και την υψηλή αποδοτικότητα.
- Ψηφιακή διαδικασία: 16bits, αναλογία 2,000:1, ζωηρό χρώμα αντίθεσης.
- Η μπροστινή πρόσβαση κάνει την εύκολη συντήρηση.

- Το γρήγορο σχέδιο συστημάτων κλειδαριών εγγυάται μια γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Ευφυές σύστημα ελέγχου και φορέων από την τεχνολογία σύννεφων.
- Ο διάφορος τρόπος χρήσης, εσείς μπορεί να χρησιμοποιήσει το να στηριχτεί τη στέγη, ή την τοποθετώντας οικοδόμηση τοίχων στο κ.λπ.

Προδιαγραφή
| Φυσική πίσσα | 5mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 40.000 εικονοκύτταρα/τετραγωνικό μέτρο |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 320 X 160 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960 X 960 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 64 X 32 |
| Υλικό επιτροπής | Κλέψτε/αργίλιο |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900 W το /panel |
| Φωτεινότητα | >6.500 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 160° |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 50ºC/10ºC - 90ºC |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20ºC - 50ºC/10ºC - 90ºC |
Περίπτωση










FAQ
1. Πώς στην πληρωμή;
Δεχόμαστε το L/C, T/T.
2.What είναι η συσκευασία μέθοδος;
Χρησιμοποιούμε συνήθως την περίπτωση κοντραπλακέ ή την περίπτωση πτήσης.
3.How για το χρόνο παράδοσης;
Θα στείλουμε μέσα σε 15-25 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή.
4.What είναι η εξουσιοδότηση οθόνης σας;
Έχουμε μια δύο ετών εξουσιοδότηση για την οδηγημένη οθόνη επίδειξής μας, και το κύκλο ζωής 100.000 ωρών των οδηγημένων λαμπτήρων
Οι υπηρεσίες μας
Προ-παραγωγή
1. Πάρτε τις πλήρεις απαιτήσεις των πελατών.
2. Για να κάνει μια λεπτομερή ανάλυση.
3. Προσφέρετε μια λογικότερη και επιστημονική λύση.
4. Προσαρμοσμένο σχέδιο.
Στην παραγωγή
1. Παραγωγή της ενημέρωσης προόδου για τους πελάτες.
2. Ιδιαίτερο διάγραμμα CAD και σχεδίου εγκαταστάσεων για τους πελάτες.
Μετά από την υπηρεσία
1. 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης.
2. 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
3. Μπορέστε να κανονίσετε το μηχανικό για να πάει στη θέση σας να υποστηρίξει την εγκατάσταση και την ελεύθερη κατάρτισή σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Αδιάβροχος υπαίθριος οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων για τη διαφήμιση και πίνακας διαφημίσεων Γρήγορες λεπτομέρειες:1, πίσσα εικονοκυττάρου: 5mm.2, πλήρη χρώματα: 281trillions.3, SMD, ευρεία γωνία εξέτασης: 160°/140°.4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: Προσαρμοσμένος, βάρος: 40kg/Sqm για το πλαίσιο χάλ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.