Πλήρης ελεύθερη εύκολη εγκατάσταση εργαλείων επίδειξης P2.97 SMD2121 των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου χρώματος HD
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 2.97mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 112.896 Pixels/㎡ |
|---|---|---|---|
| Φωτεινότητα: | 900-1,200 ψείρες | Μέγεθος ενότητας: | 250x250mm, 250x500mm |
| Μέγεθος γραφείου: | 500 X.500 Χ 80mm/500 X 1000 X 80mm | Βάρος γραφείου: | 8 / 14 κλ/γραφείο |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1,920 Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 5000:1 |
| Επισημαίνω |
εσωτερική πλήρης οδηγημένη χρώμα επίδειξη,εσωτερικός οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
P2.97 τηλεοπτική επίδειξη των ελεύθερων εγκατάστασης εργαλείων εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1.High αντίθεση
Η επαγγελματική χάντρα λαμπτήρων των οδηγήσεων ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΊ υψηλό - η ποιότητα 2121 μαύρος λαμπτήρας, αυξάνει luminescence τη φωτεινότητα, μειώνει τη μαύρη χρονική φωτεινότητα οθόνης συγχρόνως.
Η μοναδική μαύρη τεχνολογία επεξεργασίας μασκών, η αντίθεση οθόνης βελτιώνεται πολύ.
2.High γκρίζο επίπεδο
Η επίδειξη της οθόνης είναι σχεδόν τέλεια με τη χαμηλή φωτεινότητα, και η εμφάνιση της οθόνης είναι υψηλότερη από την παραδοσιακή επίδειξη.
Αυτός μπορεί να παρουσιάσει περισσότερες λεπτομέρειες εικόνας, καμία απώλεια πληροφοριών.
3.High αναζωογονούν το ποσοστό
Η εισαγωγή πέντε οθόνης μαύρη σταθερότητα εικόνων οθόνης χωρίς κυματισμούς, που εξετάζουν τη δυναμική οθόνη επίδειξης, η άκρη εικόνας είναι σαφής, η οθόνη έχει την καλή δυναμική εκτέλεση, οι πληροφορίες εικόνας η ακριβώς πραγματική μείωση, κάνει την τηλεοπτική οθόνη που το σαφές ρευστό, φέρνει την καλή οπτική απόλαυση.
4.Wall εγκατάσταση για να βελτιώσει το διάστημα
Ο κολλημένος τοίχος, μωσαϊκό, μέθοδοι εγκαταστάσεων προσγείωσης πολλαπλάσιες, απλός και όμορφος, η συντήρηση της μετα-συντήρησης είναι απλούστερος και κατάλληλος.
Προδιαγραφή:
| Φυσική πίσσα | 2.97mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 112.896 pixels/㎡ |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 250 X 250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 X.500 Χ 80/500 X 1000 X 80 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W Χ Χ) | 2 X 2/2 X 4 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 84 X 84 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 168 X 168/168 X 336 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 8 / 14 kg/panel |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 5.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 400W το /Sqm |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 800W το /Sqm |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -10℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥1,200nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Ανώτατη συσσώρευση | 20 / 10 |
| Ανώτατη ένωση | 20 / 10 |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 40/IP 21 |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/28 ανίχνευση |
| Πιστοποίηση | Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, ETL, RoHS |
Περίπτωση:








FAQ
1. Πώς μπορώ να τοποθετήσω μια διαταγή;
Παρακαλώ παρέχετε όλες τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας για την αναφορά μας έτσι μπορούμε να σας στείλουμε την προσφορά στην πρώτη φορά. Αισθανθείτε ελεύθερος να έρθει σε επαφή με με με από αυτό που είναι APP/email το /phone για να αποφύγει οποιαδήποτε καθυστέρηση.
2. Τι είδους η επίδειξη εσείς παρέχει;
Έχουμε το εσωτερικό/στάδιο outdoor/LED/η επίδειξη αθλητική επίδειξη που των ανώμαλων οδηγήσεων/η οθόνη οργάνων ελέγχου για σας επιλέγει.
3. Είστε κατασκευαστής της οδηγημένης επίδειξης. Εάν ναι, στο οποίο πόλη;
Ναι, έχουμε ήδη περισσότερο από 14 έτη εμπειρίας για την επίδειξη των οδηγήσεων ως κατασκευαστή των οδηγήσεων που βρίσκεται σε Shenzhen
4. Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα αγαθά;
Η χρονική ανοχή προϊόντων μας είναι περίπου 10-25 εργάσιμες ημέρες. Όταν επιβεβαιώνετε τη διαταγή, μπορούμε να αρχίσουμε την παραγωγή αμέσως την κατάθεσή σας (30% TT εκ των προτέρων). θα ενημερώσουμε τις λεπτομέρειες παραγωγής σε time.we θα σας παρατηρήσουμε όταν μπορούμε παράδοση τα αγαθά σε σας αφότου παίρνουμε την πλήρη πληρωμή.
5.Could ξέρω τις λεπτομέρειες συσκευασίας;
Για τη σταθερή εγκατάσταση, χρησιμοποιούμε την ξύλινη περίπτωση, συνήθως 2 ή 4 γραφεία σε 1 ξύλινη περίπτωση
Για την αγορά ενοικίου, προτείνουμε ότι χρησιμοποιείτε την περίπτωση πτήσης, γενικά 8 γραφεία σε μια περίπτωση πτήσης.
Είναι ασφαλές να προστατευθεί η οθόνη στον τρόπο, επίσης οικονομικό.

6.What είναι η πληρωμή μέθοδος;
Υποστηρίζουμε τις μεθόδους πληρωμής ως TT.
7. Ποια είναι η πίσσα εικονοκυττάρου για την οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων;
Εσωτερική (P2.6mm/P2.97mm/P3.91/P4.81mm) οδηγημένη οθόνη επίδειξης
8.Can παίζει το βίντεο HD;
Ναι, μπορεί να πραγματοποιήσει την τηλεοπτική λειτουργία HD με το ελέγχοντας σύστημα Linsn/Nova
9.What είναι ο έλεγχος σύστημα;
Το τυποποιημένο ελέγχοντας σύστημά μας για αυτό το πρότυπο είναι Linsn/Novastar. Επίσης υποστηρίξτε άλλο ελέγχοντας σύστημα, όπως Xixun, το TF, Colorlight, κ.λπ.
10.What είναι η διαφορά μεταξύ της ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ (1R1G1B) και sSMD (μια οδηγήσεων, 3 σε 1);
Η επίδειξη των οδηγήσεων SMD (μια οδηγήσεων, 3 σε 1), ένα εικονοκύτταρο έχει έναν λαμπτήρα των οδηγήσεων, 3 οδήγησαν τα τσιπ σε έναν λαμπτήρα των οδηγήσεων
Παραδοσιακή λαμπτήρας των οδηγήσεων ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ χρήση 3 (1R1G1B) σε ένα εικονοκύτταρο.
SMD (οδηγήσεις μια), μείωσε τις οδηγήσεις στις οθόνες, μείωσε κοκκώδη της οθόνης, και βελτιώνει τη στολή της οθόνης, αυτό θα κάνει την οθόνη να έχει μια ευρύτερη γωνία εξέτασης και μια ομαλή εικόνα. Με την τεχνολογία προηγμένη και τη φωτεινότητα SMD βελτιωμένη, SMD είναι όλο και περισσότερο χρησιμοποιημένο υπαίθριο.
11. Ποιοι είναι οι όροι παράδοσής σας;
Δεχόμαστε το FOB, CIF κ.λπ. EXW. Μπορείτε να επιλέξετε ενός που είναι ο καταλληλότερος ή ομο
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P2.97 τηλεοπτική επίδειξη των ελεύθερων εγκατάστασης εργαλείων εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1.High αντίθεσηΗ επαγγελματική χάντρα λαμπτήρων των οδηγήσεων ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΊ υψηλό - η ποιότητα 2121 μαύρος λαμπτήρας, αυξάνει luminescence τη φωτεινότητα, μειώνει τη μαύρη χρονική φ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.