P6.67 υπαίθρια οδηγημένα σημάδια διαφήμισης, υψηλός τηλεοπτικός πίνακας διαφημίσεων φωτεινότητας που διαφημίζουν 1920Hz
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 6.67mm | Υλικό επιτροπής: | χάλυβας |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 2000:1 |
| Φωτεινότητα: | >6500nits | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Επισημαίνω |
υπαίθρια οδήγησε billboard,υπαίθριοι ηλεκτρονικοί πίνακες συστημάτων σηματοδότησης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P6.67 τοίχος οθόνης τηλεοπτικής επίδειξης των πλήρων χρώματος υπαίθριων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων
Γρήγορες λεπτομέρειες:
1, πίσσα εικονοκυττάρου: 6,67 χιλ.
2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 140°/140°.
3, ψηφιακή διαδικασία: 16bits.
4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: 960mmx960mm, βάρος γραφείων: 40kg.
5, εξουσιοδότηση: 2years.
6, συνιστώμενη ελάχιστη απόσταση εξέτασης: 8m.
Περιγραφή:
Το υπαίθριο οδηγημένο ψηφιακό εικονοκύτταρο πινάκων διαφημίσεων οράματος Bako περιλαμβάνει 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 16mm, μέσα σε αυτά τα εικονοκύτταρα, 4mm, 5mm, 6mm είναι η καυτός-πώληση και οι υψηλότερες οικονομικώς αποδοτικές σειρές.
Εφαρμογή:
Οι υπαίθριοι οδηγημένοι ηλεκτρονικοί πίνακες διαφημίσεων Bako εγκαθίστανται ευρέως στους πόλους, ενιαίο πόλος-τοποθετημένο, διπλό πόλος-τοποθετημένο, ή τον τρι-πόλο που τοποθετείται, που κάνουν τη διαφήμιση ή που μεταδίδουν ραδιοφωνικά για τον αερολιμένα, στάση λεωφορείου, σιδηρόδρομος, κυβέρνηση, σχολείο, λεωφόρος αγορών, δημόσιοι χώροι, που διαφημίζουν τα μέσα και ούτω καθεξής.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1, υψηλή εκτίμηση IP65 IP, καλή αδιάβροχη και αντίσταση σκόνης, κατάλληλη για κάθε όρο.
2, ευρεία γωνία εξέτασης 160° για την ευρύτερη προσιτότητα, άνευ ραφής σε όλη την κατεύθυνση με την ίδια ποιοτική παραγωγή εικόνας, κατάλληλη για τις μεγάλες συλλογές.
3, υψηλή φωτεινότητα από 6,000nits σε 9,000nits, ορατό από κάθε πρόσωπο κατεύθυνσης ακόμη και στην άμεση ηλιοφάνεια.
4, καλός διασκεδασμός θερμότητας με τους ανεμιστήρες και χρησιμοποίηση meanwell της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, μακριά διάρκεια ζωής.
Πλεονεκτήματα:
1, υψηλός - ποιοτικές οδηγημένες SMD επιτροπές, σταθερή και υψηλή διάρκεια.
2, χωρίς, σαφής και καθαρός.
3, υψηλό φρέσκο ποσοστό μέχρι 2,000Hz, υψηλή αντίθεση στις 4,000:1, ζωηρό χρώμα.
4, προσαρμοσμένο μέγεθος γραφείων, μπορούν να εγκαταστήσουν τη διαφορετικές θέση και τη θέση.
Προδιαγραφή
| Bof-6 | |
| Φυσική πίσσα | 6.67mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 22,500pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας | 320×320mm |
| Διαστάσεις επιτροπής | 1280×960×150mm |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή | 4×3 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας | 48×48dots |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής | 192×144dots |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 65/45kg |
| Grayscale | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360W/ επιτροπή |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900W/ επιτροπή |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
Περίπτωση








FAQ
1. Πώς στην πληρωμή;
Δεχόμαστε το L/C, T/T.
2.What είναι η συσκευασία μέθοδος;
Χρησιμοποιούμε συνήθως την περίπτωση κοντραπλακέ ή την περίπτωση πτήσης.
3.How για το χρόνο παράδοσης;
Θα στείλουμε μέσα σε 15-25 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή.
4.What είναι η εξουσιοδότηση οδηγημένης αφίσας σας;
Έχουμε μια δύο ετών εξουσιοδότηση για την οδηγημένη οθόνη επίδειξής μας, και το κύκλο ζωής 100.000 ωρών των οδηγημένων λαμπτήρων
Οι υπηρεσίες μας
Προ-παραγωγή
1. Πάρτε τις πλήρεις απαιτήσεις των πελατών.
- Για να κάνει μια λεπτομερή ανάλυση.
- Προσφέρετε μια λογικότερη και επιστημονική λύση.
- Προσαρμοσμένο σχέδιο.
Στην παραγωγή
- Παραγωγή της ενημέρωσης προόδου για τους πελάτες.
- Ιδιαίτερο διάγραμμα CAD και σχεδίου εγκαταστάσεων για τους πελάτες.
Μετά από την υπηρεσία
1. 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης.
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
- Μπορέστε να κανονίσετε το μηχανικό για να πάει στη θέση σας να υποστηρίξει την εγκατάσταση και την ελεύθερη κατάρτισή σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P6.67 τοίχος οθόνης τηλεοπτικής επίδειξης των πλήρων χρώματος υπαίθριων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων Γρήγορες λεπτομέρειες:1, πίσσα εικονοκυττάρου: 6,67 χιλ.2, SMD LEDs, ευρεία γωνία εξέτασης: 140°/140°.3, ψηφιακή διαδικασία: 16bits.4, τυποποιημένο μέγεθος γραφείων: 960mmx960mm, βάρος γραφείων: ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.