Των κρυμμένων οδηγήσεων καλωδίων διαφανών οθονών ευρύ εξέτασης γυαλί ασφάλειας γωνίας τοποθετημένο σε στρώματα P3.75-6.67
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 3.75×6.67mm | LEDs: | SMD 1921 |
|---|---|---|---|
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής: | 100,000Hrs | Υλικό επιτροπής: | Αργίλιο |
| Συντήρηση: | Οπίσθιο τμήμα | γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920Hz | Φωτεινότητα: | >5500nits |
| Βάρος: | 11kg/Sqm | ||
| Επισημαίνω |
Διαφανής οδηγημένη γυαλί επίδειξη,δείτε μέσω των οδηγημένων οθονών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη των υψηλών οδηγήσεων διαφάνειας με το κρυμμένο καλώδιο και την άριστη γωνία εξέτασης
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Καλή απεικόνιση: Βασισμένο το στο γυαλί σχέδιο επιτρέπει στο φως για να περάσει μέσω του γυαλιού χωρίς οποιαδήποτε επιρροή στη δομή παραθύρων γύρω.
2. Ultra-thin, και υπερβολικά ελαφρύς. Με το πλάτος μόνο 8mm και το βάρος 11kg/m2, η εγκατεστημένη επίδειξη γυαλιού παίρνει πολύ λίγο διάστημα και χωρίς οποιαδήποτε αύξηση σε βάρος φόρτωσης τοίχων γυαλιού.
3. Εύκολη και κατάλληλη συντήρηση. Μπορεί να διατηρηθεί από μέσα, ασφαλέστερος και καταλληλότερος.
4. Δαπάνες φωτισμού αποταμίευσης του παραθύρου. Εκτός από την καλή επίδραση διαφήμισης, η επίδειξη γυαλιού των οδηγήσεων οράματος Bako βοηθά επίσης το παράθυρο, κατά συνέπεια κάνει την προθήκη ελκυστικότερη και κερδίζοντας σε πολλή ανάβοντας κόστος.
5. Ευρεία σειρά χρήσης. Οπουδήποτε ο τοίχος γυαλιού είναι, η επίδειξη των οδηγήσεων γυαλιού οράματος Bako μπορεί να εγκατασταθεί. Όπως το κατάστημα, η τράπεζα, η υπεραγορά, το θέατρο, η επιχειρησιακή οδός, το ξενοδοχείο κ.λπ.
Προδιαγραφή
| Φυσική πίσσα | 3.75×6.67mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 39.900 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας | 480×320mm |
| Διαστάσεις επιτροπής | 960×640mm |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή | 2×2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας | 128×48dots |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής | 256×96dots |
| Υλικό επιτροπής | Αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 11kg/m ² |
| Grayscale | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 207W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 690 W/m ² |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | >5500nits |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP30 |
περίπτωση

FAQ
1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Είμαστε ένας επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης που βρίσκεται σε Shenzhen από το 2005.
2. Πώς στην πληρωμή;
Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
3. Ποια είναι η μέθοδος συσκευασίας;
Χρησιμοποιούμε συνήθως την περίπτωση κοντραπλακέ ή την περίπτωση πτήσης.
4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσης;
Θα στείλουμε μέσα σε 30 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί από τις λεπτομέρειες ναυτιλιακής εταιρίας και ναυτιλίας.
5. Παρέχετε τα δείγματα; Είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Παρέχουμε τα δείγματα εάν χρειάζεστε, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
6. Πώς στέλνετε τα αγαθά;
Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Επιπλέον, ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Οι υπηρεσίες μας
Προ-παραγωγή
- Πάρτε τις πλήρεις απαιτήσεις των πελατών.
- Για να κάνει μια λεπτομερή ανάλυση.
- Προσφέρετε μια λογικότερη και επιστημονική λύση.
- Προσαρμοσμένο σχέδιο.
Στην παραγωγή
- Παραγωγή της ενημέρωσης προόδου για τους πελάτες.
- Ιδιαίτερο διάγραμμα CAD και σχεδίου εγκαταστάσεων για τους πελάτες.
Μετά από την υπηρεσία
- 2 έτη ελεύθερης συντήρησης.
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
- Ελεύθερη κατάρτιση για τους πελάτες στο εργοστάσιο.
- Τακτοποιήστε ότι ο μηχανικός πηγαίνει στη θέση σας να υποστηρίξει την εγκατάσταση.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη των υψηλών οδηγήσεων διαφάνειας με το κρυμμένο καλώδιο και την άριστη γωνία εξέτασης Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Καλή απεικόνιση: Βασισμένο το στο γυαλί σχέδιο επιτρέπει στο φως για να περάσει μέσω του γυαλιού χωρίς οποιαδήποτε επιρροή στη δομή παραθύρων γύρω. 2. Ultra-thin, και υπερβολικά ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.