Υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο οθόνη 500*500mm P5.95 καρτών δεκτών Nova με το ολοκληρωμένο κύκλωμα MBI5124
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διαστάσεις ενότητας (WxH) (χιλ.): | 250x250mm | Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.): | 500x500/500x1000 | Υλικό επιτροπής: | Χύτευση αλουμίνιο |
| Κάρτα δεκτών: | NOVA | Φανός: | Αστέρι Kinglight έθνους |
| Λάμψη: | 6000 ψείρες | Κύκλος ζωής: | 100.000 ώρες |
| Επισημαίνω |
Επίδειξη των οδηγήσεων γεγονότων,οδήγησε μίσθωση εμφάνισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
επίδειξη των υψηλών καθορισμού 500*500mm P5.95 υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου με το ολοκληρωμένο κύκλωμα MBI5124
Περιγραφή
Bor-ΙΙΙ είναι το υψηλότερο δαπανών προϊόν ενοικίου απόδοσης υπαίθριο, καμπύλη-ικανά, το συμβατό σύστημά μας 500mmx500mm και 500mmx1000mm, πλήρως μέτωπο προσιτό.
Όλα η ηλεκτρονική και τα συστατικά χρησιμοποιούν την τάξη κατηγορίας Α για να ταιριάξουν με επάνω όλα τα πρότυπα της ΕΕ, ενώ η τιμή σχεδιάζεται για υψηλό οικονομικώς αποδοτικό για εκείνους τους μεταπωλητές και τέλος - χρήστες που χρειάζονται πίσω γρήγορο χρημάτων.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων
1. Υψηλός - υλικά ποιοτικής ενότητας για να εξασφαλίσει το αδιάβροχο επίπεδο IP65.
2. Ο λαμπτήρας των οδηγήσεων Nationstar, εξασφαλίζει τη φωτεινότητα και τη διάρκεια ζωής.
3. Το μεγάλης ακρίβειας υλικό γραφείο αργιλίου ρίψεων κύβων, ειδικό σχέδιο στο κατώτατο σημείο γραφείων εξασφαλίζει λειότητα ολόκληρης της οθόνης ούτε που η πλατφόρμα δεν είναι επίπεδη. Επίσης μπορεί να προστατεύσει τις ενότητες στο κατώτατο σημείο οθόνης. Μπροστινό και πίσω σχέδιο συντήρησης από τη συνέλευση μαγνητών ενότητας.
4.Lightweight, το λεπτό σώμα, το εύκολο και γρήγορο inatallation, η εύκαμπτη και υψηλή φωτεινότητα, κατάλληλα για τη ροή παρουσιάζουν, κατάλληλος στις μεταφορές και αντικαθιστούν

5. Για τη βελτίωση της ζωής υπηρεσιών, το PCB γίνεται με τη διαδικασία συγκόλλησης κυμάτων με το πράσινο στρώμα απομόνωσης οξυγόνου, το οποίο αποτρέπει τη γραμμή υγρασίας και οξείδωσης.
Παράμετρος
| Bor-ΙΙΙ-5 | |
| Φυσική πίσσα | 5.95mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 28.224 εικονοκύτταρα μ ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 250*250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500*500*80/500*1000*80 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W*H) | 2*2/2*4 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Χρώματα | 281Trillion |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W*H) (χιλ.) | 42/42 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W*H) (χιλ.) | 84*84/84*168 |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | επιτροπή 9/15 κλ |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75/ 150W/επιτροπή |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225/ 550w/επιτροπή |
| Φωτεινότητα | >6.000 ψείρες |
| Γωνία εξέτασης | Χ: 160°/Β: 140° |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC-60ºC/10%-60% |
| Temp/αποθήκευσης υγρασία | -30ºC-60ºC/10%-60% |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP 54 |
| Max που συσσωρεύει και που κρεμά | 20/10 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920 Hz |
Λεπτομέρειες Pruduct
Το σύστημα ελέγχου και αφορά τα εξαρτήματα ενώπιον της εγκατάστασης

IP65 αδιάβροχος, ρυθμίστε τα διαφορετικά kins του καιρού.

Γωνία ευρέως εξέτασης.
Οριζόντιος/Vertial: 160°/140°, σας δίνουν μεγάλο HD οπτική απόλαυση

Η επιχείρησή μας.
Οι κύριες αγορές ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO είναι μεταξύ της Αμερικής, Ευρώπη, Μέση Ανατολή και η Ασία, τα όλα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένη από RoHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, FCC, ETL, UL. Υπερασπιμένος σταθερά την ποιότητα, που κερδίζει σταθερά από τον ειδικό, εκτός αν ορίζεται διαφορετικά της εξέλιξης, αύξησης ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO της συνεχούς και του εμπορικού σήματος ο προσδιορισμός θέσης είναι όλοι στηριγμένος επάνω στη μακροπρόθεσμη συνεργασία με τους πελάτες καναλιών ποικιλίας πέρα από τις χώρες 120+.

FAQ:
1. Πώς να το εγκαταστήσει αφότου το έλαβα;
Θα σας προσφέρουμε το σχέδιο για να σας καθοδηγήσουμε για την εγκατάσταση, θα μπορούσαμε επίσης να προσφέρουμε το σχέδιο, το σχέδιο οργάνωσης λογισμικού ή τη φωτογραφία ή να τακτοποιήσουμε το μηχανικό μας που βοηθά εάν είναι απαραίτητο.
2. Πώς θα μπορούσα να αγοράσω τα προϊόντα Ι ανάγκη εάν δεν υπάρχει καμία τιμή στον ιστοχώρο και θα μπορούσα εγώ να πάρω μερικά δείγματα πρώτος;
Α: Μπορείτε να μας στείλετε την έρευνά σας σε για τα προϊόντα που χρειάζεστε, οι πωλήσεις μας θα απαντήσουν εσείς μέσα σε 24 ώρες για να σας βοηθήσουν να κάνετε τη διαταγή. Χαιρετίζουμε τη διαταγή δειγμάτων να εξετάσουμε και να ελέγξουμε την ποσότητα.
3. Τι είναι μια επίδειξη των οδηγήσεων συνήθειας;
Οι επιδείξεις των οδηγήσεων συνήθειας μπορούν να σχεδιαστούν για να ικανοποιήσουν τις ανάγκες του χρήστη, που λαμβάνει υπόψη όλο τον ανωτέρω για την εύκολη συντήρηση. Φυσικά, η συντήρηση μπορεί να βοηθήσει να αυξήσει τη ζωή υπηρεσιών οποιασδήποτε ηλεκτρονικής συσκευής, και τα μέτρα λαμβάνονται κατά τη διάρκεια της διαδικασίας παραγωγής, έτσι ώστε τα κόστη συντήρησης μειώνονται πολύ.
Μια επίδειξη των οδηγήσεων συνήθειας, όπως το όνομα προτείνει, μπορεί να ελέγξει τίποτα με οποιοδήποτε μήνυμα που μπορείτε να σκεφτείτε. Χρησιμοποιούνται σχεδόν σε όλες τις βιομηχανίες, όπως τα εργοστάσια, οι τράπεζες, οι αερολιμένες, τα πανεπιστήμια, οι βιβλιοθήκες, κ.λπ.
Οι επιδείξεις των οδηγήσεων συνήθειας τοποθετούνται στον τοίχο ή αναστέλλονται από οποιοδήποτε ανώτατο όριο για τη ραδιοφωνική αναμετάδοση των πληροφοριών που αντιμετωπίζονται από οποιαδήποτε απόσταση. Επιπλέον, η φωτεινότητα των επιδείξεων αυτών των οδηγήσεων συνήθειας μπορεί να επιδειχθεί πολύ σαφώς την σε οποιαδήποτε απόσταση.
4. Θα επιθυμούσα να σας ρωτήσω εάν είναι δυνατό να υπάρξει το λογότυπό μου στο προϊόν.
Α: Ελπίζουμε ότι ξέρετε ότι η υποστήριξη επιχείρησής μας τέλεια προσάρμοσε την υπηρεσία λογότυπων. Αλλά, ελπίζουμε επίσης ότι ξέρετε ότι είναι πρόσθετος-υπηρεσία, η τόσο λίγο πρόσθετη αμοιβή υπηρεσιών απαιτείται.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
επίδειξη των υψηλών καθορισμού 500*500mm P5.95 υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου με το ολοκληρωμένο κύκλωμα MBI5124 Περιγραφή Bor-ΙΙΙ είναι το υψηλότερο δαπανών προϊόν ενοικίου απόδοσης υπαίθριο, καμπύλη-ικανά, το συμβατό σύστημά μας 500mmx500mm και 500mmx1000mm, πλήρως μέτωπο προσιτό. Όλα η ηλεκτρονική ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.