Η φωτεινότητα 6000 ψειρών οδήγησε το σκηνικό σκηνικό οθόνης, τηλεοπτική οδηγημένη τοίχος επίδειξη IP65 P4.81
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | 4.81mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 43,264 Pixels/㎡ |
|---|---|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης: | 4000:1 | Φωτεινότητα: | >5500nits |
| Διαστάσεις ενότητας: | 250 X 250 | Διαστάσεις επιτροπής: | 500 X.500 Χ 80/500 X 1000 X 80 |
| Επισημαίνω |
σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη,οδηγημένη συναυλία οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων ενοικίου εικονοκυττάρου πίσσα 4.81mm με το γραφείο 500x1000mm
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Η υψηλή και διευθετήσιμη φωτεινότητα μπορεί να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις της μεταβαλλόμενης απαίτησης του πελάτη στα διαφορετικά περιβάλλοντα.
2. Κανένα μωσαϊκό λόγω της άριστης λειότητας και της συμπαθητικής ομοιομορφίας εκπέμποντος φως.
3. Το εικονοκύτταρο είναι ψηλό, η ποιότητα είναι έξοχη και ρεαλιστικός, το χρώμα είναι καθαρό και παχύ.
4. Η λειότητα είναι καλή και η εικόνα είναι ομοιόμορφη και παρακαλώντας στο μάτι.
5. Το υψηλό grayscale και υψηλός αναζωογονεί, η τηλεοπτική επίδραση στούντιο είναι ρεαλιστική.
6. Η δομή απόδοσης ασφάλειας, ενισχυμένο σχέδιο δεν είναι εύκολο να παραμορφωθεί.
7. Τεχνολογία επίδειξης απεικόνισης μεγάλος-γωνίας για να συναντήσει τη γωνία ευρέος φάσματος στο αμερόληπτο χρώμα άποψης.
8. Μπορεί να σχεδιαστεί και να διατηρηθεί στο μέτωπο και την πλάτη, εύκολος και γρήγορος και εύκολος να διατηρήσει.
Προδιαγραφή:
| Bor-ΙΙΙ-4 | |
| Φυσική πίσσα | 4.81mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43.264 εικονοκύτταρα/τετραγωνικό μέτρο |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 250 X 250 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500 X.500 Χ 80/500 X 1000 X 80 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W Χ Χ) | 104 X 104/104 X 208 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 9 / 15 kg/panel |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75 /150 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225 /550 W το /panel |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC - 60ºC/10ºC - 60ºC |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Φωτεινότητα | ≥6,000nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65/IP 54 |
Περίπτωση:

FAQ:
Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε ένας επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης που βρίσκεται σε Shenzhen από το 2005.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.
Q3. Παρέχετε τα δείγματα; είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε τα έτοιμα μέρη στο απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Q4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 5-7 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 2-3 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q5. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Q6. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης στα προϊόντα μας.
Q7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη των υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων ενοικίου εικονοκυττάρου πίσσα 4.81mm με το γραφείο 500x1000mm Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Η υψηλή και διευθετήσιμη φωτεινότητα μπορεί να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις της μεταβαλλόμενης απαίτησης του πελάτη στα διαφορετικά περιβάλλοντα. 2. Κανένα μωσαϊκό λό...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.