P10mm υπαίθριος ψηφιακός πίνακας διαφημίσεων, τηλεοπτικός πίνακας διαφημίσεων που διαφημίζει την εύκολη συντήρηση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | smd 3535 | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
|---|---|---|---|
| Βάρος (κλ/Μ ²): | 65/45 | Ενότητα Demensions (W*H) (χιλ.): | 320*320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.): | 1280*960*150 | Χρώματα: | 281 τρισεκατομμύρια |
| Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος | Υλικό επιτροπής: | Αργίλιο χάλυβα |
| Επισημαίνω |
οδήγησε ψηφιακή billboard,υπαίθρια οδήγησε billboard |
||
Περιγραφή προϊόντος
P10mm επίδειξη των πλήρων οδηγήσεων χρώματος υπαίθριων σταθερή, εύκολη συντήρηση
Υπαίθριος BOF σταθερός εγκαθιστά τη σειρά
- Το μέγεθος γραφείου μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με την απαίτηση του χρήστη
- Το γρήγορο σχέδιο συστημάτων κλειδαριών εγγυάται μια γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση
- Επίδειξη των υπαίθριων η σταθερή οδηγήσεων είναι καυτή στη διαφημιστική βιομηχανία, μπορεί πλήρως να λειτουργήσει στο υπαίθριο περιβάλλον.
- Χρονικά >11 έτη ζωής, IP65 αδιάβροχο
- Το σχετικά χαμηλότερο κόστος (εργοστάσιο), συναντά τον προϋπολογισμό σας
- Η σταθερή ικανότητα, περνά την επαγγελματική δοκιμή

Προδιαγραφές
| Bof-10 | |
| Φυσική πίσσα | 10mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 3535 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 10.000 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 320*320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 1280*960*150 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W*H) | 4*3 |
| Υλικό επιτροπής | Αργίλιο χάλυβα |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Φωτεινότητα | >6.500 ψείρες |
| Βάρος (kg/m ²) | 65/45 |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920 Hz |
| Εκτίμηση IP | IP65/IP54 |
| Γωνία εξέτασης | Β: 160 βαθμός Χ: 140 βαθμός |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20ºC-50ºC/ 10%-90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -20ºC-50ºC/ 10%-90% |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W*H) (χιλ.) | 32*32 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W*H) (χιλ.) | 128*96 |
| Avg. /Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 360/900W/ επιτροπή |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
Λεπτομέρειες Procesure οδηγίας
1. Προετοιμαστείτε πριν από Installaion

2. Στην εγκατάσταση (εύκολο maintanance και γρήγορη εγκατάσταση)

3. Μπροστινές υπηρεσία και δομή.

Πολλαπλάσιες μέθοδοι εγκαταστάσεων

Η υπηρεσία μας
1) Απαντήστε η έρευνά σας σε 24 ώρες απασχόλησης.
2) Το προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, ο cOem & ο ODM καλωσορίζονται.
3) Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρασχεθεί στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματικούς μηχανικούς και το προσωπικό μας.
4) Ειδικές έκπτωση και προστασία της περιοχής πωλήσεων που παρέχονται στο διανομέα μας.
5) Θερμά χαιρετίστε την επίσκεψή σας στην επιχείρησή μας εάν διαθέσιμη.
6) . Εξουσιοδότηση
(α) παρέχουμε την εξουσιοδότηση όλων των συστατικών για 24 μήνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, θα αντικαταστήσουμε ή θα επισκευάσουμε τα αγαθά μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λανθασμένο με τα.
(β) θα παράσχουμε τη συντήρηση για μια διάρκεια ζωής και τη δαπάνη για τις πρώτες ύλες μόνο.
7) Κατάρτιση τεχνολογίας
(α) παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την κατάρτιση λειτουργίας και την κατάρτιση συντήρησης στο εργοστάσιο.
(β) θα στείλουμε τους μηχανικούς μας στη χώρα σας από τη διαπραγμάτευση.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P10mm επίδειξη των πλήρων οδηγήσεων χρώματος υπαίθριων σταθερή, εύκολη συντήρηση Υπαίθριος BOF σταθερός εγκαθιστά τη σειρά Το μέγεθος γραφείου μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με την απαίτηση του χρήστη Το γρήγορο σχέδιο συστημάτων κλειδαριών εγγυάται μια γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση Επίδειξη των υπ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.