Η υψηλή καμμμένη καθορισμός οθόνη επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου για το στάδιο παρουσιάζει
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B | Χρώμα: | 281 τρισεκατομμύρια |
|---|---|---|---|
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος | Κατανάλωση ισχύος: | 300 w/m ² |
| Υλικό: | Die-casting αργίλιο | Αποτυχία εικονοκυττάρου: | <0> |
| Χρήση: | Εσωτερικός | Εφαρμογή: | Ζήστε οδηγημένη γεγονότα επίδειξη, συναυλία |
| Επισημαίνω |
εσωτερική πλήρης οδηγημένη χρώμα επίδειξη,εσωτερικός οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Προδιαγραφές BIR-II.pdf οθόνης των οδηγήσεων ενοικίου
| Πρότυπο | BIR- Ι-4,81 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 4.81mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43,264px/m ² |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση ενότητας | 250*250 |
| Διάσταση γραφείου | 500*500/500*1000 |
| Ψήφισμα γραφείου | 192*192/192*184 |
| Βάρος γραφείου | 8/14kg/panel |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 |
| Επεξεργασία | 14-δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 160°/140° |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 64/128 w/m ² |
| Κατανάλωση ισχύος (μέγιστο) | 192*384 w/m ² |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1920Hz |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -10~60°C/-30~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | 100.000 ώρες |
| Υπηρεσία | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Ποσοστό IP | IP40 |
| Πιστοποιητικό | ΣΥΜΒΟΎΛΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΊΑΣ, CE, Κ.ΛΠ., FCC |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα επίδειξης των σκηνικών οδηγήσεων
1. Ελαφρύ γραφείο., κατάλληλος για τη μεταφορά και την εγκατάσταση, ποιο κόστος εργασίας αποταμίευσης.
2. Η απλή δομή γραφείων και η ομαλή επιφάνεια, είναι κύριες μιας συμπαθητικής εμφάνισης και των δομών.

3. Υψηλή γκρίζα κλίμακα, που επιτυγχάνει την τεχνολογία διόρθωσης για τη συμπαθητική εικόνα.
4. >1920 το Hz, εξασφαλίζει ότι η οθόνη κανένα από τα προβλήματα τινάγματος/γρήγορα λάμψης/μωσαϊκών.

5.Package με την περίπτωση πτήσης, οι επιτροπές επίδειξης 6-8 μονάδων συσκευάζονται σε μια περίπτωση.
6.Delivery χρόνος μέσα σε 20-25 εργάσιμες ημέρες.

Περίπου όραμα Bako

- Πάνω από 10 έτη εμπειρίας στην κατασκευή οθόνης επίδειξης των οδηγήσεων στην Κίνα.
- 3 έτη υψηλός - ποιοτική εξουσιοδότηση παρεχόμενη.
- Σφαιρικά ποιοτικά πρότυπα με το CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001 πιστοποιημένο.
- Υπερπόντιος πελάτης στις χώρες 120+ στον κόσμο.
- Σύνολο ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM.
FAQ:
Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T ή Western Union 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσει επαγγελματικές φωτογραφίες ποιοτικού ελέγχου προτού να πληρώσετε την ισορροπία. Κατόπιν θα μπορούσατε να δείτε όλα από τα μάτια σας πριν από την αποστολή.
Q3. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 3-5 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q4. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Q5. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε την εξουσιοδότηση ετών 2-5 για τα προϊόντα σας.
Q6: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Q7: Πώς μπορώ να πάρω την υποστήριξη τεχνολογίας;
Α: 1. Θα μπορούσαμε να σας παρέχουμε την ελεύθερη κατάρτιση στο εργοστάσιό μας, τα οποία περιλαμβάνουν τη χρήση συστημάτων, τη συντήρηση συστημάτων και την προστασία εξοπλισμού ect.
2. Θα μπορούσαμε να σας διδάξουμε κοντά μακρινά εάν τίποτα μη σαφές.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
SMD 2121 γραφείο των άνευ ραφής οδηγήσεων ενοικίου επίδειξης των πλήρων οδηγήσεων χρώματος εσωτερικών Προδιαγραφές BIR-II.pdf οθόνης των οδηγήσεων ενοικίου Πρότυπο BIR- Ι-4,81 Πίσσα εικονοκυττάρου 4.81mm Πυκνότητα εικονοκυττάρου 43,264px/m ² Τύπος οδηγήσεων SMD2121 Διαμόρφωση οδηγήσεων 1R1G1B Διάστα...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.