Υψηλή φωτεινότητα των διαφανών οδηγημένων οθονών 5,000nits P5 με την επιτροπή 100x50cm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Υλικό: | Αργίλιο | Φως: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Εκτίμηση IP: | IP30 | Χρήση: | Για την εσωτερική λεωφόρο αγορών |
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη | Φωτεινότητα: | περισσότερο από 5500nits |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Meanwell | Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | κανένα καλώδιο μεταξύ της ενότητας |
| Επισημαίνω |
καθαρίστε την οδηγημένη οθόνη,Διαφανής οδηγημένη γυαλί επίδειξη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλή φωτεινότητα των διαφανών οδηγημένων οθονών 5,000nits P5 με την επιτροπή 100x50cm
P5 διαφανής οδηγημένη περιγραφή 14-BG-Tia.pdf οθονών
Η διαφανής οθόνη των οδηγήσεων, όπως το όνομά του υπονοεί, χαρακτηρίζεται από «τη διαφάνεια».
Η παραδοσιακή οθόνη είναι αδιαπέραστη στο φως και τον αέρα, ο οποίος προκαλεί πολλά προβλήματα, όπως η υπέρβαρη οθόνη, φτωχός διασκεδασμός θερμότητας, σύνθετη δομή, κατανάλωση υψηλής δύναμης, απότομη μορφή, και ούτω καθεξής, γεννώντας κατά συνέπεια των «την επίδειξη διαφανών οδηγήσεων».
Έχει τα χαρακτηριστικά της υψηλής διαφάνειας και υπερβολικά ελαφρύς. Η αρχή πραγματοποίησής της είναι η μικροϋπολογιστής-καινοτομία της οθόνης λαμπτήρων. Βελτιώνει τη διαδικασία παραγωγής μπαλωμάτων, τη συσκευασία χαντρών λαμπτήρων και το σύστημα ελέγχου. Με σχεδιάστε κοίλος-έξω τη δομή, μειώνει την παρεμπόδιση των δομικών συστατικών στη γραμμή θέας και βελτιώνει σημαντικά την επίδραση προοπτικής.
Συγχρόνως, έχει μια νέα και μοναδική επίδραση επίδειξης. Το ακροατήριο στέκεται σε μια ιδανική απόσταση που προσέχει, και η εικόνα αναστέλλεται επάνω από τον τοίχο κουρτινών γυαλιού. Η οθόνη των διαφανών οδηγήσεων επεκτείνει την εφαρμογή της επίδειξης των οδηγήσεων στις δύο αγορές της οικοδόμησης του τοίχου κουρτινών γυαλιού και του εμπορικού λιανικού παραθύρου, το οποίο έχει γίνει μια νέα τάση της ανάπτυξης των νέων μέσων.
P5 διαφανείς οδηγημένες παράμετροι οθονών:
| BG-5-8 | |
| Φυσική πίσσα | 5x8mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 25000pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (WxH) (χιλ.) | 480x320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (WxH) (χιλ.) | 960x640 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (WxH) | 2x2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (WxH) | 96x40 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (WxH) | 192x80 |
| Υλικό επιτροπής | Αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | <14kg> |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:01:00 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 203W/m ² |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 670W/m ² |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -10ºC-60ºC/10%-60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30ºC-60ºC/10%-60% |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | >5500 ψείρες |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP30 |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/6 ανίχνευση |
P5 διαφανή οδηγημένα χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθονών:
1. Υψηλή διαφάνεια, ποσοστό διαφάνειας 60-80%. Και η κρυμμένη εμφάνιση καλωδίων, αυτό φαίνεται πολύ καθαρή και συνοπτική. Όταν το εγκαταστήστε, μπορούμε να δούμε το κατάστημα κατευθείαν, δεν ανησυχούμε για το φράξιμο της εσωτερικής άποψης του καταστήματος, αλλά παρουσιάζουμε κάποιο χρήσιμο μήνυμα στους πελάτες.
2. Λεπτό, ελαφρύ και καθαρό, αρχικά, 14kg ανά sqm, αναπτήρας από το παραδοσιακό γραφείο, έτσι η εγκατάσταση μπορεί να γίνει από ένα μεμονωμένο πρόσωπο, εκτός από το κόστος εργασίας.
3. πάχος 3545mm, αυτό διαθέσιμο για να συνδέσει επάνω στον τοίχο γυαλιού άμεσα. Όμορφος και σώστε το διάστημα.



Περιπτώσεις:

Εισαγωγή επιχείρησης:
Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής
οι τεχνολογικά προηγμένες επιδείξεις των οδηγήσεων, αυτό είναι πλήρως ικανές για να παρέχουν τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.
Οι γραμμές παραγωγής ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO πρέπει να περιλάβουν I/O rantal, I/O σταθερό, λεπτή πίσσα UHD, διαφανής οθόνη, αφίσα διαφήμισης, πτυσσόμενη οθόνη… εν τω μεταξύ, βασισμένος στην πεπειραμένη ομάδα Ε&Α μας, και περιεκτική διαχείριση, είμαστε πάντα ανοικτοί και όνται ικανοί στο σπάσιμο του νέου μοντέλου και τη σχεδίαση για τις προσαρμοσμένες λύσεις καθώς επίσης και τα δημιουργικά προϊόντα.
FAQ
Q1: Πώς να επιλέξει μια κατάλληλη οδηγημένη οθόνη για την ανάγκη σας;
Α: Πρέπει ακριβώς να σκεφτείτε 3 απλές ερωτήσεις όταν επιλέγετε μια οδηγημένη οθόνη από μόνοι σας.
1.Will το χρησιμοποιείτε εσωτερικό ή υπαίθριο;
2.Is αυτό για τη χρήση ενοικίου (ανάγκη να κινηθεί από μια θέση προς μια άλλη θέση πολύ συχνά) ή για τη σταθερή εγκατάσταση (για να εγκατασταθεί σε μια θέση για πάντα);
3.what είναι το κατά προσέγγιση μέγεθος της οδηγημένης οθόνης που εσείς όπως θα αγόραζε;
Q2: Ποια πίσσα εικονοκυττάρου θα έπρεπε να επιλέξω;
Α: Υπάρχει πολλή διαφορετική πίσσα εικονοκυττάρου από 1,667--20,25,30mm, υπάρχει ένα κατά προσέγγιση αρχή-συνήθως μικρό εικονοκύτταρο (1.667mm10mm) που χρησιμοποιείται για την εσωτερική οδηγημένη οθόνη, μεγαλύτερο εικονοκύτταρο (10mm30mm) που χρησιμοποιείται για την υπαίθρια οδηγημένη οθόνη (παραδείγματος χάριν υψηλή τεράστια διαφήμιση τρόπων).
Q3: Ποιο σύστημα ελέγχου θα έπρεπε να επιλέξω;
Α: Υπάρχει και σύγχρονο και ασύγχρονο σύστημα ελέγχου για την οδηγημένη οθόνη στην αγορά, για τη μεγάλη οδηγημένη μέγεθος ανάγκη οθόνης (συνήθως περισσότερο από 20sqm) να χρησιμοποιηθεί το σύγχρονο σύστημα ελέγχου, κάτω από 20sqm εξαρτάται από σας να χρησιμοποιήσει syn ή asyn. Αλλά asyn το σύστημα ελέγχου αναζωογονεί το ποσοστό είναι πολύ χαμηλότερο από το σύστημα ελέγχου συγχρονισμού και για το σύστημα ελέγχου asyn, μπορείτε να επιλέξετε να χρησιμοποιήσετε τον ασύρματο έλεγχο wifi, 3G, 4G κ.λπ.
Q4: Πώς να πληρώσει;
Α: Δεχόμαστε L/C, την τράπεζα T/T, ή paypal ή το westerunion.
Q5: Πώς να στείλει;
Α: Είναι προαιρετικό και σεβόμαστε την επιλογή του πελάτη. Μπορείτε να επιλέξετε να στείλετε από το εναέριο φορτίο, από τη διεθνή σαφή επιχείρηση, ή θαλασσίως σύμφωνα με το βάρος και τον όγκο αγαθών σας και το χρόνο παράδοσης που χρειάζεστε.
Q6: Πώς να το εγκαταστήσει αφότου το έλαβα;
Α: Θα σας προσφέρουμε το σχέδιο για να σας καθοδηγήσουμε για την εγκατάσταση, θα μπορούσαμε επίσης να προσφέρουμε το σχέδιο χάλυβα, το σχέδιο οργάνωσης λογισμικού ή τη φωτογραφία ή να σας στείλουμε τη μύγα μηχανικών μας σε για τη βοήθεια εάν είναι απαραίτητο.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλή φωτεινότητα των διαφανών οδηγημένων οθονών 5,000nits P5 με την επιτροπή 100x50cm P5 διαφανής οδηγημένη περιγραφή 14-BG-Tia.pdf οθονών Η διαφανής οθόνη των οδηγήσεων, όπως το όνομά του υπονοεί, χαρακτηρίζεται από «τη διαφάνεια». Η παραδοσιακή οθόνη είναι αδιαπέραστη στο φως και τον αέρα, ο οποί...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.