SMD1921 επίδειξη P3.91 6000 των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου ευρεία γωνία εξέτασης φωτεινότητας ψειρών
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Αρχειοθήκη υλικού: | Χύτευση αλουμίνιο | Διάσταση επιτροπής: | 500*500/500*1000 |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | >6,000nits | Λόγος αντίθεσης: | 4000:1 |
| Επισημαίνω |
οδήγησε μίσθωση εμφάνισης,υπαίθρια led οθόνη μίσθωση |
||
Περιγραφή προϊόντος
Πλήρης επίδειξη σκηνικών υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο τοίχων γραφείου P3.91 ρίψεων κύβων διαφήμισης χρώματος
Bor-Ι/προδιαγραφή
| Bor-ι-3 | |
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65.536 pixels/㎡ |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 250*250/250*500 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500*500*80/500*1000*80 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W*H) | 64*64/64*128 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W*H) | 128*128/128*256 |
| Υλικό επιτροπής | Die-casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 9/15 kg/panel |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4,000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 75/150W/panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 225/500W/panel |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920Hz |
| Φωτεινότητα | >6,000nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Ανώτατη πασσάλωση | 20/10 |
| Ανώτατη ένωση | 20/10 |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων
Σχέδιο appeatance Elegent, TUV πιστοποιημένα και Reddot που απονέμεται
Το γραφείο 500mm*500mm και 500mm*1000mm μπορεί να συνδεθεί κατά βούληση. Καμπυλόγραμμη, κοίλη, κυρτή ρύθμιση υποστήριξης
Έχετε τη μοναδική διαδικασία βαθμολόγησης χρώματος, το υψηλό γκρίζο επίπεδο και υψηλός αναζωογονεί το ποσοστό. Η ζωηρότερη εικόνα αποτελεσματική, έχει τη μεγάλη οπτική απόλαυση.
Η συντήρηση υποστήριξης μπροστινό και πίσω μέρος, cabel-λιγότεροι μεταξύ των ενοτήτων και η γρήγορη κλειδαριά θα μπορούσαν να φθάσουν στη γρηγορότερη εγκατάσταση.
Die-casting το γραφείο αργιλίου, καλύψτε τις αξίες του λεπτού, ελαφριού, fanless σχεδίου, του καλού διασκεδασμού θερμότητας και του υψηλού precition, κ.λπ.
Ανάψτε τον έλεγχο αισθητήρων είναι χρησιμοποιημένη, κατάλληλη φωτεινότητα διευθετήσιμη για υπαίθριο μέρα και νύχτα
UI η επίδειξη ελέγχου LCD δείχνει τη θέση συμπεριλαμβανομένης της θερμοκρασίας, της τάσης, του συνολικού χρόνου λειτουργίας και του ενιαίου χρόνου λειτουργίας.

Packaing και ναυτιλία

Q1: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική επιχείρηση;
Α1: Είμαστε ένα εργοστάσιο οφείλοντας το επαγγελματικό τμήμα Ε&Α και γραμμές παραγωγής με 14 έτη εμπειρίας στην οδηγημένη επίδειξη.
Q2: Γιατί θα έπρεπε να επιλέξω την επιχείρησή σας;
A2: Έχουμε εστιάσει στην ανάπτυξη οδηγημένος και έχουμε ένα καλό reputaion στην αγορά. Ακολουθούμε αυστηρά τις απαιτήσεις των πελατών, και είμαστε δεσμευμένοι να επιτύχουμε μια αμοιβαία ωφέλιμη κατάσταση με τους πελάτες. Οποιοσδήποτε η σταθερότητα ή η υπηρεσία προϊόντων εμείς θα κάνει καλύτερος και καλύτερος.
Q3: Πώς μπορώ να πάρω τη τεχνική υποστήριξη;
Εμείς θησαυρός κάθε πελάτης που τινάζουν τα χέρια με μας. Σας προσφέρουμε τη βοήθεια TEAMVIEWER από το σε απευθείας σύνδεση βίντεο και μπορούμε να στείλουμε τον επαγγελματικό μηχανικό στην πόλη σας για να προσφέρουμε τον επιτόπιο οδηγό.
Περίπου εμείς


Η επιχείρησή μας
Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής των τεχνολογικά προηγμένων επιδείξεων των οδηγήσεων, που εστιάζουν στους επαγγελματικούς πελάτες υψηλών σημείων μεταξύ των εσωτερικών και υπερπόντιων αγορών. BAKOVISION είναι πλήρως ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.
Το ΌΡΑΜΑ BAKO περιέχει των πεπειραμένων αρχηγών ομάδας και κάθε ένας από τους έχει λειτουργήσει στη βιομηχανία επίδειξης των οδηγήσεων πάνω από 10 έτη. Όλες της Ε&Α, της παραγωγής, των πωλήσεών μας, τρέξιμο τεχνικής υποστήριξης depts… .are αποτελεσματικά και ομαλά από τη μεγάλη εργασία ομάδων μας, επιπλέον, που παραδίδει το κατάλληλο προϊόν και που προσφέρει έγκαιρη προ-μετά από την υπηρεσία βεβαιώνονται επίσης από BAKO VISION την ομάδα.
Οι γραμμές παραγωγής ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO πρέπει να περιλάβουν τη λεπτή πίσσα UHD, I/O ενοίκιο, το I/O σταθερό εγκαθιστά, διαφανής οθόνη, αφίσα διαφήμισης, πτυσσόμενη οθόνη, εύκαμπτη οθόνη, κουρτίνα, οδηγήσεων πατωμάτων, επίδειξη περιμέτρου… εν τω μεταξύ, βασισμένος στην πεπειραμένη ομάδα Ε&Α και την περιεκτική διαχείρισή μας, είμαστε πάντα ανοικτοί και όνται ικανοί στο σπάσιμο του νέου μοντέλου και τη σχεδίαση για τις προσαρμοσμένες λύσεις καθώς επίσης και τα δημιουργικά προϊόντα.
Οι κύριες αγορές ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO είναι μεταξύ της Αμερικής, Ευρώπη, Μέση Ανατολή και η Ασία, τα όλα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένη από RoHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, FCC, ETL, UL. Υπερασπιμένος σταθερά την ποιότητα, που κερδίζει σταθερά από τον ειδικό, εκτός αν ορίζεται διαφορετικά της εξέλιξης, αύξησης ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO της συνεχούς και του εμπορικού σήματος ο προσδιορισμός θέσης είναι όλοι στηριγμένος επάνω στη μακροπρόθεσμη συνεργασία με τους πελάτες καναλιών ποικιλίας πέρα από τις χώρες 120+.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Πλήρης επίδειξη σκηνικών υπαίθρια οδηγημένη ενοίκιο τοίχων γραφείου P3.91 ρίψεων κύβων διαφήμισης χρώματος Bor-Ι/προδιαγραφή Bor-ι-3 Φυσική πίσσα 3.91mm Διαμόρφωση εικονοκυττάρου SMD1921 Πυκνότητα εικονοκυττάρου 65.536 pixels/㎡ Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) 250*250/250*500 Διαστάσεις επιτροπής (χ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.