Μικρή πισσών P3.91 των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου υψηλή ανάλυση 900-1200 χρώματος επίδειξης πλήρης ψείρες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Sigle βάρος γραφείου: | 7/ 13kg/επιτροπή | Ρυθμός ανανέωσης: | >1920 Hz |
|---|---|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | SMD2121 | Λάμψη: | 900-1200 ψείρες |
| anel υλικό: | Χύτευση αλουμίνιο | Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα: | 281 τρισεκατομμύρια | Λόγος αντίθεσης: | 4000:1 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένες οθόνες δημοσιότητας,εσωτερικός οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Υψηλής ανάλυσης μικρή εσωτερική οδηγημένη ενοίκιο οθόνη χρώματος πισσών P3.91 πλήρης
Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Die-cast γραφείο αργιλίου, άριστη θερμική αποδοτικότητα. το φως και λεπταίνει, εύκολος να χειριστεί, να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
2. Μέγεθος γραφείου: 500mm*500mm. Το γρήγορο σχέδιο κλειδαριών, γραφεία μπορεί να είναι εύκολα σε 7 δευτερόλεπτα.
3. Μαγνητικές ενότητες, μπροστινή πρόσβαση, ένωση και επίγεια υποστήριξη και οι δύο ζευκτόντων διαθέσιμες.
4. Εύκολος στη συντήρηση. Υιοθετώντας το μορφωματικό σχέδιο, ένα συγκεντρωμένο γραφείο μπορεί να εγκαταστήσει και να αποσυνθέσει γρήγορα και εύκολα.
5. Το γρήγορο σχέδιο κλειδαριών, αυτό μπορεί μειώνει το κόστος εργασίας.
Παράμετρος
| Bir-ι-3 | |
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65.536 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 250*250/250*500 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500*500*80/500*1000*80 |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή (W*H) | 2*2 |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Χρώματα | 281Trillion |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W*H) (χιλ.) | 64*64/64*168 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W*H) (χιλ.) | 128*128/128*256 |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 7/13kg/panel |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 60/120W/panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 110/400W/panel |
| Φωτεινότητα | 900-1200 ψείρες |
| Γωνία εξέτασης | Χ: 160°/Β: 140° |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | 10ºC60ºC/10%60% |
| Temp/αποθήκευσης υγρασία | 30ºC60ºC/10%60% |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 40/IP21 |
| Ανώτατη συσσώρευση | 20/10 |
| Ανώτατη ένωση | 20/10 |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |

Λεπτομέρειες Pruduct


Έδαφος που συσσωρεύει την ακτίνα
Κρεμώντας φραγμός
Έδαφος και ένωση και των δύο διαθέσιμων.

Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό
Η οδηγημένη επίδειξή μας με το δεκαεξάμπιτο graycale, καλύτερα από της κανονικής επίδειξης graycale, την εικόνα ζωηρή και ζωηρή.
Η ποιότητα vedio της επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων P3.91
Η ποιότητα εικόνας είναι έξοχη, μη γραμμική τεχνολογία διορθώσεων, γραφική παράσταση έξοχη και σαφής Η σαφής ζωηρή ποιότητα εικόνας ακόμη και σε άμεσο, πλήρης-στο φως του ήλιου που εξασφαλίζει εσείς προσελκύει περισσότερο ακροατήριο για να πάρει κοντό ROIof επένδυση της οθόνης επίδειξης των οδηγήσεών σας.

Κύριες αγορές εξαγωγών:
- Βόρεια Αμερική
- Νότια Αμερική
- Ευρώπη
- Ασία
- Μέσες ανατολή/Αφρική
- Ειρηνικός

Γραμμή παραγωγής

Εφαρμογή ευρέως

Ευρέως το σκηνικό ενοίκιο χρήσης, λεωφόρος αγορών, να περιοδεύσει του DJ, θέρετρο θέματος, αυτοκίνητο παρουσιάζει, διαμορφώνει κατάστημα, τόπος λατρείας, λέσχη νύχτας και ούτω καθεξής.
Περίπου εμείς
Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής των τεχνολογικά προηγμένων επιδείξεων των οδηγήσεων, που εστιάζουν στους επαγγελματικούς πελάτες υψηλών σημείων μεταξύ των εσωτερικών και υπερπόντιων αγορών. BAKOVISION είναι πλήρως ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.

Η υπηρεσία μας
1) Απαντήστε η έρευνά σας σε 24 ώρες απασχόλησης.
2) Το προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, ο cOem & ο ODM καλωσορίζονται.
3) Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρασχεθεί στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματικούς μηχανικούς και το προσωπικό μας.
4) Ειδικές έκπτωση και προστασία της περιοχής πωλήσεων που παρέχονται στο διανομέα μας.
5) Θερμά χαιρετίστε την επίσκεψή σας στην επιχείρησή μας εάν διαθέσιμη.
6) . Εξουσιοδότηση
(α) παρέχουμε την εξουσιοδότηση όλων των συστατικών για 24 μήνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, θα αντικαταστήσουμε ή θα επισκευάσουμε τα αγαθά μας δωρεάν εάν υπάρχει κάτι λανθασμένο με τα.
(β) θα παράσχουμε τη συντήρηση για μια διάρκεια ζωής και τη δαπάνη για τις πρώτες ύλες μόνο.
7) Κατάρτιση τεχνολογίας
(α) παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την κατάρτιση λειτουργίας και την κατάρτιση συντήρησης στο εργοστάσιο.
(β) θα στείλουμε τους μηχανικούς μας στη χώρα σας από τη διαπραγμάτευση.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Υψηλής ανάλυσης μικρή εσωτερική οδηγημένη ενοίκιο οθόνη χρώματος πισσών P3.91 πλήρης Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Die-cast γραφείο αργιλίου, άριστη θερμική αποδοτικότητα. το φως και λεπταίνει, εύκολος να χειριστεί, να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει. 2. Μέγεθος γραφείου: 500mm*500mm. Το γρήγορο ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.