Φυσική πίσσα 5*8mm φωτεινότητα ενοτήτων των οδηγήσεων γυαλιού διαφάνειας 80% 5500 ψείρες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Λόγος αντίθεσης: | 2000:1 | Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος |
|---|---|---|---|
| Γωνία θέασης: | Β: 140 βαθμός/Χ: 120 βαθμός | Λειτουργούντα Temp/υγρασία: | 10ºC60ºC/10%60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης: | 30ºC60ºC/10%60% | Χρώματα: | 281 τρισεκατομμύρια |
| Λάμψη: | >5.500 ψείρες | εξυπηρέτηση: | Όπισθεν |
| Επισημαίνω |
καθαρίστε την οδηγημένη οθόνη,Διαφανής οδηγημένη γυαλί επίδειξη |
||
Περιγραφή προϊόντος
80% ενότητες των οδηγήσεων γυαλιού διαφάνειας με τη φωτεινότητα 5500 ψείρες, φυσική πίσσα 5*8mm
Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1, Ultra-thin, υπερβολικά ελαφρύς
Ελαφρύ σχέδιο με 9.5kg/m ², ισχυρό υλικό αργιλίου για τη σταθερή εγκατάσταση στο κτήριο ή στη λεωφόρο αγορών
2. Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση
Γρήγορο σχέδιο, εύκολο να συγκεντρώσουν και συντήρηση κλειδαριών.

3, εργασία αποδοτική-Μειώστε το χρόνο και το κόστος εργασίας από 60%
4, άνευ ραφής ράψιμο
Επεξεργασία εξοπλισμού ύψος-ακρίβειας, καλή λειότητα, ακριβές μέγεθος, πραγματικό άνευ ραφής ράψιμο.

4, οθόνη των διαφανών οδηγήσεων
Η υψηλότερη επίδραση διαφάνειας επιτρέπει σε σας για να δει το φως των οδηγήσεων στο γυαλί χωρίς οποιαδήποτε επίδραση στο πλαίσιο του τοίχου γυαλιού.
5, μακράς διαρκείας χρόνος σταθερότητας-Μικρή κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας για να αυξήσει τη διάρκεια ζωής των οδηγήσεων
6, ευφυής έλεγχος-4G και δικτύωση WiFi, κατάλληλη - κινητό τηλέφωνο, βίντεο, πολλαπλάσια αλληλεπίδραση PC.

Προδιαγραφές
| BG-3,75-6,67 | |
| Φυσική πίσσα | 5*8mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3528 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 25,000pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 480*320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960*640 |
| Βάρος (kg/m ²) | 9.5kg/m ² |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W*H) | 96*40 |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής (W*H) | 192*80 |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:1 |
| Εκτίμηση IP | IP40 |
| Γωνία εξέτασης | Χ: 160°, Β: 140° |
| Υλικό επιτροπής | Alumium |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hrs |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | 10ºC60ºC/10%60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | 30ºC60ºC/10%60% |
| Avg/ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 203/ 670/W/m ² |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920 Hz |
| Avg/μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 207/690 W/m ² |
| Φωτεινότητα | >5.500 ψείρες |
Κατάρτιση τεχνολογίας
(α) παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την κατάρτιση λειτουργίας και την κατάρτιση συντήρησης στο εργοστάσιο.
(β) θα στείλουμε τους μηχανικούς μας στη χώρα σας από τη διαπραγμάτευση.

Εφαρμογή

Περίπτωση εφαρμογής:
Ευρέως χρησιμοποιημένοι για τις λεωφόρους αγορών, οι τόποι συναντήσεως ψυχαγωγίας, αυτοκίνητο παρουσιάζουν, θέρετρο θέματος, εμπορική έκθεση, που στοχεύει στην έκθεση, τη συνέντευξη τύπου, τις αίθουσες συνεδριάσεων, τους κινηματογράφους, τους αερολιμένες, τα ξενοδοχεία, την εσωτερική, περιμένοντας περιοχή σταθμών, το εσωτερικό στάδιο, και ποικίλα δημόσια εγκαταστάσεις και κ.λπ.
Περίπου εμείς

Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής των τεχνολογικά προηγμένων επιδείξεων των οδηγήσεων, που εστιάζουν στους επαγγελματικούς πελάτες υψηλών σημείων μεταξύ των εσωτερικών και υπερπόντιων αγορών. BAKOVISION είναι πλήρως ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.
Γιατί επιλέξτε BAKOVISION;
1. Οι ακριβείς διαδικασίες επεξεργασίας κάνουν το τέλειο προϊόν. Κάθε διαδικασία παραγωγής, έχουμε QC για να ελέγξουμε την ποιότητα
2. περισσότερο από 10 έτη εμπειρίας στην οδηγημένη βιομηχανία επίδειξης, έχουμε τους περισσότερους ταλαντούχους μηχανικούς για να σχεδιάσουμε τα καλύτερα προϊόντα για τους πελάτες μας
3. Μηχανές κορυφαίας ποιότητας για να κάνει τα προϊόντα κορυφαίας ποιότητας
4. Η ανταγωνιστικότερη τιμή κάνει τις οδηγημένες επιδείξεις μας είναι afordable
5. «Ο πελάτης πρώτα» είναι η πεποίθησή μας. Υποσχόμαστε να προσφέρουμε τα καλύτερα προϊόντα με την καλή υπηρεσία για τους πελάτες μας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
80% ενότητες των οδηγήσεων γυαλιού διαφάνειας με τη φωτεινότητα 5500 ψείρες, φυσική πίσσα 5*8mm Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1, Ultra-thin, υπερβολικά ελαφρύς Ελαφρύ σχέδιο με 9.5kg/m ², ισχυρό υλικό αργιλίου για τη σταθερή εγκατάσταση στο κτήριο ή στη λεωφόρο αγορών 2. Εύκολη και γρήγορη εγκατάσ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.