Εξαιρετικά καθαρός δείτε μέσω της γωνίας εξέτασης 140° επίδειξης SMD1921 των υπαίθριων οδηγήσεων Transparant
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος | Αναλογία αντίθεσης: | 2000:1 |
|---|---|---|---|
| γωνία εξέτασης: | Β: 140 βαθμός/Χ: 120 βαθμός | Λειτουργούντα Temp/υγρασία: | -10º Γ-60º C/10%60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης: | -30º Γ-60º C/10%60% | Χρώματα: | 281 τρισεκατομμύρια |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής: | >=100,000hrs | Φωτεινότητα: | >5.500 ψείρες |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη οδός οθόνη,υπαίθριες αδιάβροχες οδηγημένες διαφημιστικές επιτροπές |
||
Περιγραφή προϊόντος
Εξαιρετικά καθαρός δείτε μέσω της γωνίας εξέτασης 140° επίδειξης SMD1921 των υπαίθριων οδηγήσεων Transparant
Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Υψηλή διαφάνεια
60-80% ποσοστό διαφάνειας μεταξύ των διαφορετικών πισσών
Μεταβλητές επιλογές φωτεινότητας για μέρα και νύχτα το περιβάλλον

Εξαιρετικά-ευρεία γωνία εξέτασης
140° γωνία εξέτασης, τέλεια επίδραση επίδειξης.
Εύκολη εγκατάσταση
γρήγορο σχέδιο, εύκολο να συγκεντρώσουν και συντήρηση κλειδαριών.

Δύο σε ένας
Και σήμα και παροχή ηλεκτρικού ρεύματος διαθέσιμη.
Ιδιαίτερα εξατομικεύσιμος
Ακραία μεταβλητότητα
Αυτό το είδος ενοτήτων επίδειξης των transparant οδηγήσεων είναι ελαφρύ και συμπαγής, είναι ιδιαίτερα εύκαμπτο.
Κάνετε την τέλεια φορητή επίδειξη για τους προσωρινούς τόπους συναντήσεως.

Προδιαγραφές
| BG-3,75-8 | |
| Φυσική πίσσα | 3.75*8mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1921 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 33,250pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 480*320 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 960*640 |
| Βάρος (kg/m ²) | 10.2kg/m ² |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:1/ |
| Εκτίμηση IP | IP30 |
| Γωνία εξέτασης | Χ: 160°, Β: 140° |
| Υλικό επιτροπής | Alumium |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hrs |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | 10ºC60ºC/10%60% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | 30ºC60ºC/10%60% |
| Συντήρηση | Οπίσθιο τμήμα |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920 Hz |
| Avg/μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 207/690 W/m ² |
| Φωτεινότητα | >5.500 ψείρες |
Κύριες αγορές εξαγωγών:
- Βόρεια Αμερική
- Νότια Αμερική
- Ευρώπη
- Ασία
- Μέσες ανατολή/Αφρική
- Ειρηνικός

Εφαρμογή

Ευρέως η οικοδόμηση κτηρίου χρήσης, γύρος ενοικίου, αυτοκίνητο παρουσιάζει, επίδειξη παραθύρων, λεωφόρος αγορών, κατάστημα μόδας και ξενοδοχείο και ούτω καθεξής.
Περίπου εμείς

Η υπηρεσία μας:
1.Your η έρευνα σχετική με τα προϊόντα ή τις τιμές μας θα απαντηθεί 24.
το 2.Well-εκπαιδευμένο και έμπειρο προσωπικό για να απαντήσει σε όλο το σας ερευνά στα ρευστά αγγλικά.
3.OEM&ODM, οποιαδήποτε προσαρμοσμένη οθόνη σας που μπορούμε να σας βοηθήσουμε για να σχεδιάσουμε και να βάλουμε στο προϊόν.
4.Distributoer το σκάφος προσφέρεται για το μοναδικό σχέδιό σας και μερικά τρέχοντα πρότυπά μας.
5.Protection της περιοχής πωλήσεών σας, των ιδεών του σχεδίου και όλων των ιδιωτικών πληροφοριών σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Εξαιρετικά καθαρός δείτε μέσω της γωνίας εξέτασης 140° επίδειξης SMD1921 των υπαίθριων οδηγήσεων Transparant Κύρια χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλή διαφάνεια 60-80% ποσοστό διαφάνειας μεταξύ των διαφορετικών πισσών Μεταβλητές επιλογές φωτεινότητας για μέρα και νύχτα το περιβάλλον Εξαιρετικά-ευρεία γω...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.