Nationstar των υπαίθριων σταθερή οδηγήσεων γωνία εξέτασης 160°/140° επίδειξης P10mm γερή σταθερή χάλυβας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φωτεινές ενδείξεις LED: | Nationstar | Υλικό επιτροπής: | χάλυβα / αλουμίνιο |
|---|---|---|---|
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Γωνία θέασης: | 160°/140° |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1920Hz | Λόγος αντίθεσης: | 2000:1 |
| Λάμψη: | >6500nits | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη οδός οθόνη,υπαίθριες αδιάβροχες οδηγημένες διαφημιστικές επιτροπές |
||
Περιγραφή προϊόντος
P10mm επίδειξη των μπροστινών υπηρεσιών υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων Studry γερών σταθερή χάλυβας για τη διαφήμιση
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Υπαίθριος αδιάβροχος με IP65 για τη διάφορη καιρική συνθήκη.
2. Ο υψηλός καθορισμός και υψηλός αναζωογονεί το ποσοστό, κατάλληλη φωτεινότητα διευθετήσιμη για υπαίθριο μέρα και νύχτα.
3. Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση. Η μπροστινή υπηρεσία σώζει το διάστημα.
4. Καλός διασκεδασμός θερμότητας. Κάθε γραφείο είναι εξοπλισμένο με τους ανεμιστήρες για να αφήσει τον καυτό αέρα να εκραγούν και το κρύο χτύπημα αέρα μέσα.
5. Η χρήση του ολοκληρωμένου κυκλώματος εξοικονόμησης ενέργειας και της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος δύο, όχι μόνο εκτός από την ηλεκτρική ενέργεια, αλλά και επεκτείνει τη διάρκεια ζωής της επίδειξης.
Προδιαγραφή
| Bof-10 | |
| Φυσική πίσσα | 10mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD3535 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 10.000 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας | 320×320mm |
| Διαστάσεις επιτροπής | 1280×960×150mm |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή | 4×3 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας | 32×32dots |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής | 128×96dots |
| Υλικό επιτροπής | Χάλυβας/αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 65/45kg |
| Grayscale | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 360W/ επιτροπή |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 900W/ επιτροπή |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hrs |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP65/IP54 |
Διαδικασίες εγκατάστασης



Γιατί μας επιλέξτε;
1. Ανώτερη ποιότητα
Είμαστε ο επαγγελματικός κατασκευαστής της οδηγημένης επίδειξης. Τα όλα προϊόντα μας είναι εξασφαλισμένα την ποιότητα. Όλα τα προϊόντα μας αποτελούνται από τα μαρκαρισμένα φυτίλια και έχουν υποβληθεί στην ακριβή ποιοτική δοκιμή. Ελπίζουμε ότι μπορούμε να καθιερώσουμε τις μακροπρόθεσμες επιχειρησιακές σχέσεις με τους πελάτες μας.
2. Ελκυστικό σχέδιο
Η επιχείρησή μας είναι εξοπλισμένη με το επαγγελματικό τμήμα Ε&Α. Μπορούμε να παρέχουμε το προσαρμοσμένο σχέδιο για τους πελάτες μας. Θα προσφέρουμε επίσης μια λογικότερη και επιστημονική λύση για τους πελάτες μας.
3. Επαγγελματικές συμβουλευτικές υπηρεσίες
Η επιχείρησή μας έχει το τεχνικό προσωπικό που είναι ειδικά αρμόδιο για τη εξυπηρέτηση πελατών, η οποία θα παράσχει τη συντήρηση προϊόντων, τη χρήση προϊόντων και τις τεχνικές διαβουλεύσεις για σας ανά πάσα στιγμή.
4. Τέλειες υπηρεσίες μεταπωλήσεων
- 2 έτη ελεύθερης συντήρησης.
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
- Ελεύθερη κατάρτιση για τους πελάτες στο εργοστάσιο.
- Ο μηχανικός onsite καθοδηγεί εάν είναι απαραίτητο.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P10mm επίδειξη των μπροστινών υπηρεσιών υπαίθριων αδιάβροχων οδηγήσεων Studry γερών σταθερή χάλυβας για τη διαφήμιση Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Υπαίθριος αδιάβροχος με IP65 για τη διάφορη καιρική συνθήκη. 2. Ο υψηλός καθορισμός και υψηλός αναζωογονεί το ποσοστό, κατάλληλη φωτεινότητα διευθετήσιμη ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.