Οθόνη των τοπ ψηφιακών κινητών οδηγήσεων ταξί εικονοκυττάρου πίσσα 5mm που διαφημίζει την αδιάβροχη υψηλή φωτεινότητα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 5mm | LEDs: | SMD2727 |
|---|---|---|---|
| Υλικό επιτροπής: | Αργίλιο | Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920Hz |
| Φωτεινότητα: | 5000nits | Οδηγώντας μέθοδος: | 1/16 |
| Επισημαίνω |
κινητό οδηγημένο φορτηγό επίδειξης,φορτηγό συναρμολογημένα οδήγησε οθόνης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P3mm οθόνη των υψηλών φωτεινότητας ταξί τοπ ψηφιακών κινητών οδηγήσεων διαφήμισης αδιάβροχη
Προδιαγραφή
| Φυσική πίσσα | 5mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 40.000 pixels/㎡ |
| Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) | 160 X 160 |
| Μέγεθος οθόνης (χιλ.) | 960 X 320 |
| Ψήφισμα οθόνης | 192 X 64 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W Χ Χ) | 32 X 32 |
| Μέγεθος πλαισίων (χιλ.) | 1,100 (λ) Χ 410 (η) Χ 164 (κατώτατο σημείο) / 99 (κορυφή) |
| Υλικό επιτροπής | Αργίλιο |
| Βάρος οθόνης | 23 κλ |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 2.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 150 W το /panel |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 450 W το /panel |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -40℃ - 75℃/10℃ - 90℃ |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -30℃ - 60℃/10℃ - 60℃ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1,920 Hz |
| Φωτεινότητα | 5.500 ψείρες |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/8 |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Πλάτη |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 65 |
| Πιστοποίηση | CE, RoHs |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Υπαίθριοι αδιάβροχος και dustproof με IP65 για τις διάφορες καιρικές συνθήκες.
2. Ευρεία γωνία εξέτασης και φωτεινότητα 3500-7000nits για υπαίθριο μέρα και νύχτα.
3. ΠΣΤ, 3G, 4G, πολλαπλάσια μετάδοση WIFI, ψηφιακό κινούμενο κείμενο, γραφική παράσταση, εμπορικές διαφημίσεις.
4. Ενιαίος ή διπλός που πλαισιώνεται.

5. Ο ενσωματωμένος προστάτης καθυστέρησης αποτρέπει την οθόνη από την πέρα-θερμοκρασία, over-current, over-voltage που προσκρούει όταν αρχίζει το αυτοκίνητο.
6. Υψηλή ικανότητα απόδειξης δόνησης.
Περίπτωση










Οι υπηρεσίες μας
Προ-παραγωγή
- Πάρτε τις πλήρεις απαιτήσεις των πελατών.
- Για να κάνει μια λεπτομερή ανάλυση.
- Προσφέρετε μια λογικότερη και επιστημονική λύση.
- Προσαρμοσμένο σχέδιο.
Στην παραγωγή
- Παραγωγή της ενημέρωσης προόδου για τους πελάτες.
- Ιδιαίτερο διάγραμμα CAD και σχεδίου εγκαταστάσεων για τους πελάτες.
Μετά από την υπηρεσία
- 2 έτη ελεύθερης συντήρησης.
- 7 ημέρες την εβδομάδα, 24 ώρες την ημέρα για 5 έτη σε απευθείας σύνδεση υπηρεσιών για οποιαδήποτε τεχνική υποστήριξη για οποιουσδήποτε πελάτες.
- Ελεύθερη κατάρτιση για τους πελάτες στο εργοστάσιο.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P3mm οθόνη των υψηλών φωτεινότητας ταξί τοπ ψηφιακών κινητών οδηγήσεων διαφήμισης αδιάβροχη Προδιαγραφή Φυσική πίσσα 5mm Διαμόρφωση εικονοκυττάρου SMD2727 Πυκνότητα εικονοκυττάρου 40.000 pixels/㎡ Διαστάσεις ενότητας (W Χ Χ) (χιλ.) 160 X 160 Μέγεθος οθόνης (χιλ.) 960 X 320 Ψήφισμα οθόνης 192 X 64 Φυσ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.