Πίσσα εικονοκυττάρου οθονών P3 των εσωτερικών σταθερή οδηγήσεων που διαφημίζει το τηλεοπτικό καλώδιο τοίχων - λιγότερη σύνδεση για τη λεωφόρο αγορών αιθουσών συνεδριάσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 3mm, 4mm, 5mm, 6mm | Διάσταση γραφείου: | Προσαρμοσμένη |
|---|---|---|---|
| Υλικό γραφείου: | Χάλυβας/αργίλιο | Φωτεινότητα: | 1.000 ψείρες |
| Μέση κατανάλωση ισχύος: | 120 W/m2 | Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: | 400 W/m2 |
| Αναλογία αντίθεσης: | 4000:1 | Κύκλος ζωής: | ≥100,000 ώρες |
| Εφαρμογή: | Εσωτερικός | Εξουσιοδότηση: | 2-5 έτη |
| Επισημαίνω |
Τηλεοπτικός τοίχος των σκηνικών οδηγήσεων,εσωτερικοί οδηγημένοι βράχοι σε λόφο διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Πίσσα εικονοκυττάρου οθονών P3 των εσωτερικών σταθερή οδηγήσεων που διαφημίζει το τηλεοπτικό καλώδιο τοίχων - λιγότερη σύνδεση για τη λεωφόρο αγορών αιθουσών συνεδριάσεων (BHD.pdf/BIF.pdf/UHD.pdf)
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθόνης των εσωτερικών οδηγήσεων

1. Γωνία εξέτασης: Γωνία ευρέως εξέτασης
2. Σχέδιο: Τυποποιημένο σχέδιο επιτροπής
3. Υψηλή ακρίβεια με το άνευ ραφής ράψιμο
4. Εξαιρετικά λεπτό σχέδιο: Ενιαία βάρη μόνο 4.6kg γραφείων
Ποιος ένας εσείς προτιμά; Οθόνη ή προβολέας οδηγήσεων στην αίθουσα συνεδριάσεών σας;

1. Φωτεινότητα – η οθόνη των οδηγήσεων μετριέται NIT που από το κατευθυνόμενο φως, οι προβολείς μετριούνται στο Λουξεμβούργο που από το απεικονισμένο φως, και ένα NIT είναι ισοδύναμος με 3,426 Λουξεμβούργο, κατόπιν μπορείτε να δείτε τη μονάδα NIT είστε πολύ πιό έξυπνοι από μια μονάδα του Λουξεμβούργο.
Υπάρχει η απόσταση από τους προβολείς στην οθόνη προβολών, η οποία θα χάσει τη φωτεινότητα και ορατός επίσης όταν εξετάζουν οι θεατές τους προβολείς, αλλά η οθόνη των οδηγήσεων είναι ελαφριά από μόνο του.
2. Απεριόριστο μέγεθος – για τους προβολείς, το μέγεθος είναι περιορισμένο, μπορέσατε μόνο να κάνετε ένα στον τοίχο, αλλά για τον τοίχο των οδηγήσεων, το μέγεθος και το ψήφισμα είναι απεριόριστα, μπορείτε να κάνετε οποιοδήποτε HD, 2K ή 4K στην αίθουσα συνεδριάσεων καθώς θέλετε.
3. Απόδοση δαπανών – για την παρόμοια ποιότητα και το μέγεθος, οι τοίχοι των οδηγήσεων είναι 15-20% ακριβότερο από τους προβολείς στην αρχή, αλλά εάν μπορείτε να εξετάσετε το κόστος συντήρησης μετά από 1 ή 2 έτη, θα υπολογίσετε $4.500 για έναν νέο βολβό και $6.000 για μια νέα ελαφριά αντικατάσταση μηχανών των προβολέων, αλλά χρειάζεστε μόνο $100-300 για να αντικαταστήσετε την ενότητα των νέων οδηγήσεων για τον τοίχο των οδηγήσεων, καμιά αμφιβολία, η εικόνα και η τηλεοπτική ποιότητα των τοίχων των οδηγήσεων είναι πάντα καλύτερη από τους προβολείς.
4. Ποιότητα Image&video – όπως ξέρουμε, υπάρχουν πολλοί προβολείς είναι ακόμα στο SD, αλλά πολλές διασκέψεις είναι ήδη απαραίτητη τεχνολογία HD για τις τηλεοπτικές επιδείξεις τους.
Περιπτώσεις επίδειξης των μόνιμων οδηγήσεων


Εσωτερικές τηλεοπτικές παράμετροι τοίχων
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3.2mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 97.656 εικονοκύτταρο/sqm |
| Ποσότητα εικονοκυττάρου (W * Χ) | 160 * 80mm |
| Μέγεθος ενότητας | 512 * 256mm |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD1617 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Γραφείο | |
| Ψήφισμα (W * Χ) | 320 * 240mm |
| Διάσταση (χιλ.) (W * Χ) | 1024 * 768mm |
| Υλικό γραφείου | Die-Casting |
| Βάρος γραφείου SQM | 35kg |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/54 |
| Οθόνη | |
| Φωτεινότητα | ≥4,000nits |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | 16bits |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥1,920Hz |
| Ποσοστό ατελειών σημείων | ≤0.0001 |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 160°/140° |
| Κύκλος ζωής | ≥100,000hours |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 240W/panel |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | ﹣ 20℃~60℃/10%~90%RH |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | ﹣ 30℃~60℃/10%~90%RH |
Περίπου όραμα Bako

- Πάνω από 10 έτη εμπειρίας στην κατασκευή οθόνης επίδειξης των οδηγήσεων στην Κίνα.
- 3 έτη υψηλός - ποιοτική εξουσιοδότηση παρεχόμενη.
- Σφαιρικά ποιοτικά πρότυπα με το CE, EMC, ROHS, ETL, UL, FCC, ISO9001 πιστοποιημένο.
- Υπερπόντιος πελάτης στις χώρες 120+ στον κόσμο.
- Σύνολο ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM.

Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Πίσσα εικονοκυττάρου οθονών P3 των εσωτερικών σταθερή οδηγήσεων που διαφημίζει το τηλεοπτικό καλώδιο τοίχων - λιγότερη σύνδεση για τη λεωφόρο αγορών αιθουσών συνεδριάσεων (BHD.pdf/BIF.pdf/UHD.pdf) Χαρακτηριστικά γνωρίσματα οθόνης των εσωτερικών οδηγήσεων 1. Γωνία εξέτασης: Γωνία ευρέως εξέτασης 2. Σ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.