P8 καθόρισε τον κύβο επίδειξης των αδιάβροχων οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων - πετώντας αργίλιο ελαφρύ
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 8mm | LEDs: | Nationstar |
|---|---|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | Novastar | Εκτίμηση IP: | IP65/IP54 |
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Φωτεινότητα: | ≥5500nits | Αναλογία αντίθεσης: | 4000:1 |
| Επισημαίνω |
οδήγησε ψηφιακή billboard,υπαίθρια οδήγησε billboard |
||
Περιγραφή προϊόντος
P8 Die-Casting ελαφρύς υπαίθριος σταθερός αδιάβροχος οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων αργιλίου για τη διαφήμιση
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
- Υψηλός αναζωογονήστε rate>1920Hz
- Γραφείο ρίψεων κύβων, λεπτός και ελαφρύς, 27-32kg ανά γραφείο. Ιδανική αντικατάσταση για το παραδοσιακό υπαίθριο ογκώδες και βαρύ γραφείο.
- Υπαίθριος αδιάβροχος με IP65, προσαρμόζεται πλήρως στο υπαίθριο περιβάλλον.
- Κατάλληλη φωτεινότητα διευθετήσιμη για υπαίθριο μέρα και νύχτα.
- Το ειδικό γρήγορο σχέδιο συστημάτων κλειδαριών εγγυάται μια γρήγορη και εύκολη εγκατάσταση.
- Ευρεία γωνία εξέτασης. 160° για οριζόντιο, 140° για την κατακόρυφο. Επιπλέον, το γραφείο μπορεί να ξαπλωθεί μεταξύ του βαθμού 0-30 για να εξασφαλίσει την καλύτερη γωνία για το ακροατήριο.
Εφαρμογή: Η επίδειξη DOOH, σκηνικό ενοίκιο, επίδειξη παραθύρων, λέσχη φραγμών, αυτοκίνητο παρουσιάζει, χτίζοντας την πρόσοψη, στάδιο, αίθουσα έκθεσης, αίθουσα υποδοχής, κατάστημα αλυσίδων, θέρετρο θέματος, λεωφόρος αγορών.
Προδιαγραφή
| Φυσική πίσσα | 8mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2727 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 15.625 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας | 512×256mm |
| Διαστάσεις επιτροπής | 1024×768×100mm |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή | 2×3 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας | 64×32dots |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής | 128×96dots |
| Υλικό επιτροπής | Κύβος - που πετά |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 35kg |
| Grayscale | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 350W/ μ ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 700 W μ ² |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | >5500nits |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
Περίπτωση









FAQ
1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Είμαστε επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης.
2. Πώς στην πληρωμή;
Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
3. Ποια είναι η μέθοδος συσκευασίας;
Χρησιμοποιούμε συνήθως την περίπτωση κοντραπλακέ ή την περίπτωση πτήσης.
4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσης;
Θα στείλουμε μέσα σε 30 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί από τις λεπτομέρειες ναυτιλιακής εταιρίας και ναυτιλίας.
5. Παρέχετε τα δείγματα; Είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Παρέχουμε τα δείγματα εάν χρειάζεστε, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Ετικέττες: Επίδειξη των οδηγήσεων πινάκων διαφημίσεων, υπαίθρια σταθερή επίδειξη.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P8 Die-Casting ελαφρύς υπαίθριος σταθερός αδιάβροχος οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων αργιλίου για τη διαφήμιση Χαρακτηριστικά γνωρίσματα Υψηλός αναζωογονήστε rate>1920Hz Γραφείο ρίψεων κύβων, λεπτός και ελαφρύς, 27-32kg ανά γραφείο. Ιδανική αντικατάσταση για το παραδοσιακό υπαίθριο ογκώδες και βαρύ γ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.