Διαφημιστικός έξοχο λεπτό επίδειξης των εύκαμπτων οδηγήσεων κανένα γραφείο με την υψηλή ευελιξία
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Βάρος: | 8.2 kg/m ² | Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος |
|---|---|---|---|
| Λόγος αντίθεσης: | 4,000:1 | Λάμψη: | >1,000 ψείρες |
| Ρυθμός ανανέωσης: | >1,920 | Συντήρηση: | Front |
| Εκτίμηση IP: | IP 40 | ||
| Επισημαίνω |
εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη κουρτινών,πτυσσόμενη οδηγημένη οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Επίδειξη των διαφημιστικών, εύκαμπτων οδηγήσεων δημιουργικής μορφής με την υψηλή ευελιξία, έξοχοι λεπτός και ελαφρύς, κανένα γραφείο
Τι με θέλετε για να είστε αυτή η περίοδος;
Μπορείτε να δείτε πόσο μαλακός είμαι:

Παράμετρος
| BS-2 | |
| Φυσική πίσσα | 2,5 χιλ. |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 1515 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 250.000 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W× Χ) (χιλ.) | 240 × 120 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | προσαρμοσμένος |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W× Χ) | 120 × 60 |
| Βάρος | 8.2 kg/m ² |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4.000: 1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 9 W |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 12 W |
| Φωτεινότητα | >1,000nits |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | 1.920 Hz |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/40 |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Συντήρηση | Μέτωπο |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 40 |
| Εγκατάσταση | Κρεμάστε |
| Πιστοποίηση | CE, FCC, RoHS |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | -20℃ - 60℃/10% - 90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | -40℃-80℃/10% - 90% |
Πόσο περίπου τα χαρακτηριστικά γνωρίσματά μου;
1. Μαλακό λάστιχο κορδελλών
Μαλακό PCB και λαστιχένιο υλικό
Μαγνητική σύνδεση για την εύκολη συντήρηση
2.Creative και προσαρμοσμένες μορφές
Για οποιεσδήποτε κυρτές, κοίλες ή στριμμένες εγκαταστάσεις
Προσαρμοσμένες πίσσες εικονοκυττάρου διαθέσιμες για τις μεταβλητές εγκαταστάσεις
3.Slim και ελαφρύς και ήρεμος
πάχος 5mm, διαστημική αποδοτικότητα
0.18kg ανά μείωση ενότητας, εξόδων αποστολής και κόστους εγκαταστάσεων
Σχέδιο Fanless

Υπηρεσίες
1) Μπορούμε να προσφέρουμε την υπηρεσία προσαρμογής για τα προσαρμοσμένα προϊόντα και μπορούμε να παρέχουμε onsite την εγκατάσταση και την εξεταστική υπηρεσία.
2) Παρέχουμε 2 έτη εξουσιοδότησης και την ελεύθερη υπηρεσία επισκευής για τα προϊόντα μας που πωλούνται.
3) Παρέχουμε επίσης την ελεύθερη κατάρτιση στο μηχανικό των πελατών.
4) Όσον αφορά την παραγωγή των προϊόντων, από τις πρώτες ύλες σε κάθε διαδικασία, έχουμε την ακριβή παραγωγή και την εξεταστική διαδικασία για να εξασφαλίσουμε ότι μας
προϊόντα κάτω από τα πρότυπα ποιοτικών συστημάτων επιθεώρησης.
5) Συγχρόνως, πρίν αφήνουμε το εργοστάσιο, έχουμε μια δοκιμή γήρανσης 72 ωρών καθώς επίσης και την αδιάβροχη δοκιμή της υπαίθριας οδηγημένης επίδειξης για να εξασφαλίσουμε
υψηλός - ποιότητα του προϊόντος.
Άκρες
1) Πληρωμή: Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
2) Αποστολή: Θα στείλουμε μέσα σε 30 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί με τη ναυτιλία
λεπτομέρειες επιχείρησης και ναυτιλίας.
3) Συσκευασία: Συσκευάζουμε συνήθως το προϊόν σε μια ξύλινη περίπτωση κιβωτίων ή πτήσης.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Επίδειξη των διαφημιστικών, εύκαμπτων οδηγήσεων δημιουργικής μορφής με την υψηλή ευελιξία, έξοχοι λεπτός και ελαφρύς, κανένα γραφείο Τι με θέλετε για να είστε αυτή η περίοδος; Μπορείτε να δείτε πόσο μαλακός είμαι: Παράμετρος BS-2 Φυσική πίσσα 2,5 χιλ. Διαμόρφωση εικονοκυττάρου SMD 1515 Πυκνότητα εικ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.