Ο υψηλός καθορισμός οδήγησε τον κύβο σκηνικού σκηνικού P4.81 οθόνης - πετώντας αργίλιο SMD2121
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 4.81mm | LEDs: | SMD2121 |
|---|---|---|---|
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής: | 100,000Hrs | Υλικό επιτροπής: | Die-casting αργίλιο |
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | >1920Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 4000:1 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,σκηνική οδηγημένη υπόβαθρο οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
P4.81 επίδειξη των υψηλών καθορισμού Die-Casting αργιλίου εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου για το στάδιο
Οδηγημένα ενοίκιο χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα οθόνης:
1. Λεπτός και ελαφρύς. Γίνοντας με die-casting το αργίλιο, μόνο 8kg ανά γραφείο, πάχος 80mm, που σώζει τη μεταφορά επικερδώς
2. Γίνοντας με die-casting το αργίλιο καλύτερα για το διασκεδασμό θερμότητας και κανένα σχέδιο ανεμιστήρων πολύ ήρεμους.
3. Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση. Το γρήγορο σχέδιο κλειδαριών εγγυάται μια γρήγορη εγκατάσταση χωρίς εργαλεία. Οι μαγνητικές ενότητες εγγυώνται μια εύκολη συντήρηση, που σώζει το χειρισμό, εργασία επικερδώς.
4. Ευρεία γωνία εξέτασης. 160° για οριζόντιο, 140° για την κατακόρυφο. Η υψηλή αναλογία αντίθεσης και υψηλός αναζωογονεί το ποσοστό σας φέρνει μια οπτικές γιορτή και καλά μια επιστροφή.
5. Τοειδικόκοίλοκαικυρτόσχέδιο, ικανοποιείσυνολικάτιςαπαιτήσειςσας.

Οδηγημένη ενοίκιο προδιαγραφή οθόνης:
| Φυσική πίσσα | 4.81mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 43.264 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας | 250×250mm/250×500mm |
| Διαστάσεις επιτροπής | 500×500×80mm/500×1000×80mm |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής | 104×104dots/104×208dots |
| Υλικό επιτροπής | Die-Casting αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 8/14 kg/panel |
| Grayscale | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 60/120W/ επιτροπή |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 110/400 επιτροπή W |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | 900 - 1200 ψείρες |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
Οδηγημένη ενοίκιο περίπτωση οθόνης:




FAQ
Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε ένας επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης που βρίσκεται σε Shenzhen από το 2005.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.
Q3. Παρέχετε τα δείγματα; είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε τα έτοιμα μέρη στο απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Q4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 7-10 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 2-3 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q5. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Q6. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 2 έτη ελεύθερης εξουσιοδότησης στα προϊόντα μας.
Q7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P4.81 επίδειξη των υψηλών καθορισμού Die-Casting αργιλίου εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου για το στάδιο Οδηγημένα ενοίκιο χαρακτηριστικά γνωρίσματα και πλεονεκτήματα οθόνης: 1. Λεπτός και ελαφρύς. Γίνοντας με die-casting το αργίλιο, μόνο 8kg ανά γραφείο, πάχος 80mm, που σώζει τη μεταφορά επικερδώς2. Γ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.