P8mm υπαίθριο Smd οδήγησε τον ψηφιακό πίνακα διαφημίσεων 5500 φωτεινότητα IP65/IP54 σημαδιών οθόνης ψειρών
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 8 χλστ. | Τύπος LED: | 3 -1 SMD |
|---|---|---|---|
| Λάμψη: | ≥5500nits | Βάρος: | 35kg |
| Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα | Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP65/IP54 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος: | 350W/m ² | διάρκεια ζωής: | 100,000hrs |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη οδός οθόνη,υπαίθριες αδιάβροχες οδηγημένες διαφημιστικές επιτροπές |
||
Περιγραφή προϊόντος
P8mm, σχεδίων των δονούμενων, σαφών, υπαίθριων σταθερός οδηγήσεων πίνακας διαφημίσεων σημαδιών επίδειξης ψηφιακός με την ανώτερη τεχνολογία εξεχουσών θέσεων
Σειρά BDF
Έξυπνος — — τηλεχειρισμός, τηλεκατευθυνόμενες προστασία και μεταβλητή
η βοήθεια εσείς ασφαλής χρόνος διαχειρίζεται το περιεχόμενο
Έκθεση-στόχος αύξησης ένα μεγάλο κρίσιμο ακροατήριο πιθανών πελατών
| Ενότητα | |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 8mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 15,625pixel/sqm |
| Ποσότητα εικονοκυττάρου (W * Χ) | 64* 32mm |
| Μέγεθος ενότητας | 512 * 256mm |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2727 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Γραφείο | |
| Ψήφισμα (W * Χ) | 128 * 96mm |
| Διάσταση (χιλ.) (W * Χ) | 1024 * 768mm |
| Υλικό γραφείου | Die-Casting |
| Βάρος γραφείου SQM | 35kg |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP65/IP54 |
| Οθόνη | |
| Φωτεινότητα | ≥5,500nits |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | 14~16bits |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | ≥1,920Hz |
| Διαστίξτε το ποσοστό ατελειών | ≤0.0001 |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 160°/140° |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 350W/m ² |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | ﹣ 20℃~60℃/10%~90%RH |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | ﹣ 30℃~60℃/10%~90%RH |
Ομοιομορφία χρώματος
Έχουμε αναπτύξει μια διαδικασία που διατηρεί ακριβώς την ομοιομορφία από το εργοστάσιο στον τομέα, και σας απελευθερώνει από
έτη αβεβαιότητας.
Φωτεινότητα
Θα έχετε την εμπιστοσύνη 100% στη διάρκεια του ψηφιακού πίνακα διαφημίσεών σας χωρίς θυσία της φωτεινότητας.

Τελευταία εξέταση Perforamance

Project&Application

Q1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Α: Είμαστε επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης.
Q2. Ποια είναι η διαδικασία καταβολής σας;
Α: T/T ή Western Union 30% ως κατάθεση, και 70% πριν από την παράδοση. Θα σας παρουσιάσουμε τις φωτογραφίες των προϊόντων και των συσκευασιών προτού να πληρώσετε την ισορροπία.
Q3. Παρέχετε τα δείγματα; είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Α: Μπορούμε να παρέχουμε το δείγμα εάν έχουμε τα έτοιμα μέρη στο απόθεμα, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
Q4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσής σας;
Α: Γενικά, οι ανάγκες δειγμάτων 3-5 ημέρες, χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζονται 1-2 εβδομάδες για την ποσότητα διαταγής περισσότερο από.
Q5. Πώς στέλνετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει για να φθάσει;
Α: Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Διαρκεί συνήθως 3-5 ημέρες για να φθάσει. Ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Q6. Προσφέρετε την εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε την εξουσιοδότηση ετών 2-5 στα προϊόντα μας.
Q7: Πώς κάνετε την επιχείρησή μας τη μακροπρόθεσμη και καλή σχέση;
Α: 1. Κρατάμε την καλή ποιότητα και την ανταγωνιστική τιμή για να εξασφαλίσουμε το όφελος πελατών μας
2. Σεβόμαστε κάθε πελάτη ως φίλο μας και κάνουμε ειλικρινά επιχειρήσεις και κάνουμε τους φίλους με τους, οπουδήποτε και να προέρχονται από.
Q8: Πώς μπορώ να πάρω την υποστήριξη τεχνολογίας;
Α: 1, θα εκπαιδεύσουμε στο εργοστάσιό μας και θα στείλουμε το βίντεο για την παρουσίαση. Η κατάρτιση περιλαμβάνει τη χρήση συστημάτων, τη συντήρηση συστημάτων και την προστασία εξοπλισμού.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P8mm, σχεδίων των δονούμενων, σαφών, υπαίθριων σταθερός οδηγήσεων πίνακας διαφημίσεων σημαδιών επίδειξης ψηφιακός με την ανώτερη τεχνολογία εξεχουσών θέσεων Σειρά BDF Έξυπνος — — τηλεχειρισμός, τηλεκατευθυνόμενες προστασία και μεταβλητή η βοήθεια εσείς ασφαλής χρόνος διαχειρίζεται το περιεχόμενο Έκθ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.