Εξαιρετικά λεπτή πίσω οδηγημένη πρόσβαση μορφή πινάκων P1.9 αφισών μεταβλητή για τη διαφήμιση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Φυσική πίσσα: | 1.9mm | Βάρος: | 28KG |
|---|---|---|---|
| Υλικό επιτροπής: | Αργίλιο | γωνία εξέτασης: | 160°/140° |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό: | ≥2880Hz | Αναλογία αντίθεσης: | 4000:1 |
| Επισημαίνω |
Επίδειξη των οδηγήσεων καθρεφτών,Επίδειξη αφισών οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
P1.9 αφίσα των μεταβλητών εξαιρετικά λεπτών μπροστινών οδηγήσεων πρόσβασης μορφής εσωτερικών για τη διαφήμιση
Εφαρμογή: εστιατόριο, mall&stores, bars&pubs, κινηματογραφικές αίθουσες, χαρτοπαικτικές λέσχες, σχολεία, εκκλησίες κ.λπ.
Προδιαγραφή:
| Φυσική πίσσα | 1.9mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD1010 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 276.676 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας | 280×210mm |
| Διαστάσεις επιτροπής | 572×1920×35mm |
| ΑΡΙΘ. των ενοτήτων ανά επιτροπή | 2×9 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας | 147×110dots |
| Φυσικό ψήφισμα της επιτροπής | 301×1010dots |
| Υλικό επιτροπής | Αργίλιο |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 28kg |
| Grayscale | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 250W/ Σύνολο |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | Σύνολο 750 W |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >2880Hz |
| Φωτεινότητα | >1000nits |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Συντήρηση | Μέτωπο |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40 |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/27 δυναμική ανίχνευση |
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
1. Εξαιρετικά λεπτός και ελαφρύς.

2. Ενότητες για την πίσω πρόσβαση.

3. Εγκατάσταση Mutiple.

4. Άγγελος άποψης διευθετήσιμος.

5. Διάφορες διαδικασίες σημάτων.

6. Παιχνίδι μόνο ή καταρράκτης πολυ-οθόνης.


Περίπτωση

FAQ
1. Ανταλλάσσετε την επιχείρηση ή τον κατασκευαστή;
Είμαστε επαγγελματικός οδηγημένος κατασκευαστής οθόνης.
2. Πώς στην πληρωμή;
Δεχόμαστε το L/C, T/T, Western Union.
3. Ποια είναι η μέθοδος συσκευασίας;
Χρησιμοποιούμε συνήθως την περίπτωση κοντραπλακέ ή την περίπτωση πτήσης.
4. Πόσο περίπου ο χρόνος παράδοσης;
Θα στείλουμε μέσα σε 30 εργάσιμες ημέρες αφότου τοποθετήσατε τη διαταγή, αλλά ο συγκεκριμένος παραδοθείς χρόνος θα επηρεαστεί από τις λεπτομέρειες ναυτιλιακής εταιρίας και ναυτιλίας.
5. Παρέχετε τα δείγματα; Είναι ελεύθερο ή πρόσθετο;
Παρέχουμε τα δείγματα εάν χρειάζεστε, αλλά οι πελάτες πρέπει να πληρώσουν το κόστος δειγμάτων και το κόστος αγγελιαφόρων.
6. Πώς στέλνετε τα αγαθά;
Στέλνουμε συνήθως από DHL, το UPS, τη Fedex ή TNT. Επιπλέον, ναυτιλία αερογραμμών και θάλασσας επίσης προαιρετική.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P1.9 αφίσα των μεταβλητών εξαιρετικά λεπτών μπροστινών οδηγήσεων πρόσβασης μορφής εσωτερικών για τη διαφήμιση Εφαρμογή: εστιατόριο, mall&stores, bars&pubs, κινηματογραφικές αίθουσες, χαρτοπαικτικές λέσχες, σχολεία, εκκλησίες κ.λπ. Προδιαγραφή: Φυσική πίσσα 1.9mm Διαμόρφωση εικονοκυττάρου SMD1010 Πυκ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.