Ελαφριά εσωτερική πλήρης οδηγημένη χρώμα επίδειξη P3.91 SMD2121 500x500mm γρήγορη εγκατάσταση
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Μέγεθος πίνακα: | 500x500mm | Λόγος αντίθεσης: | 4000:1 |
|---|---|---|---|
| Επεξεργασία: | δεκαεξάμπιτος | Βάρος: | 7Kg/cabinet |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου: | SMD2121 | Ρυθμός ανανέωσης: | >1920Hz |
| Υλικό επιτροπής: | Χύτευση αλουμίνιο | Συντήρηση: | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Επισημαίνω |
εσωτερική πλήρης οδηγημένη χρώμα επίδειξη,εσωτερικός οδηγημένος πίνακας διαφημίσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
Ελαφριά εσωτερική πλήρης οδηγημένη χρώμα επίδειξη P3.91 SMD 500x500mm γρήγορη εγκατάσταση
Κύρια χαρακτηριστικά:
• Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση, μπροστινή/οπίσθια υπηρεσία, κανένα εργαλείο ανάγκης
• Λεπτός, ελαφρύς και ήρεμος, σχέδιο Fanless
• Ανώτερα ηλεκτρικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα
• TUV πιστοποιημένο και Reddot που απονέμεται.
Γρήγορα να συγκεντρώσει & να αποσυνθέσει
Κανένα εργαλείο δεν απαιτείται για την εγκατάσταση της οθόνης.
UI επίδειξη LCD
Το οπίσθιο κιβώτιο έχει μια επίδειξη LCD ότι παρουσιάζει τάση, θερμοκρασία, συγχρονισμός χρήσης γραφείων για τις κάθε φορά χρησιμοποιημένες και συνολικές ώρες της χρήσης.
Οι λαμπτήρες δύναμης και σημάτων δείχνουν τη θέση γραφείων.
Διπλή σύνδεση στοιχείων
Υπάρχει προαιρετικός συνδέοντας λιμένας στοιχείων στα γραφεία κάτω από ένα οπίσθιο κιβώτιο, μπορείτε να τον χρησιμοποιήσετε εάν τα πρότυπα ένα αποτυγχάνουν.
Κανένας επίπεδος & καλώδιο τροφοδοσίας στην ενότητα
Όλα συνδέονται με την υποδοχή τύπων καρφιτσών. Το καλώδιο-ελεύθερο σχέδιο το κάνει γρήγορα για την εγκατάσταση και το σταύλο στη μετάδοση στοιχείων/δύναμης.
Ισχυρές κλειδαριές για την ένωση της εγκατάστασης
Οι κλειδαριές γραφείων είναι ομαλός-ακονισμένοι, εύκολοι χειρισμός και ισχυρές ότι μπορείτε να κλείσετε το τηλέφωνο πολλά γραφεία στην ίδια σειρά.
Προδιαγραφές:
| Bir-Ι | |
| Φυσική πίσσα | 3.91mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD2121 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W× Χ) (χιλ.) | 250*250/250*500 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | 500*500*80/500*1000*80 |
| ΚΑΜΙΑ ενότητα .of ανά επιτροπή (W × Χ) | 2*2 |
| Φυσικό ψήφισμα της ενότητας (W× Χ) | 64*64/64*128 |
| Υλικό επιτροπής | 128*128/128*256 |
| Ενιαίο βάρος γραφείου | 8/14 |
| Επεξεργασία | 14-δεκαεξάμπιτος |
| Αριθμός χρώματος | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 4000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 60/120W/m ² |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 110/400W/m ² |
| Λειτουργούσα θερμοκρασία | -20~60℃ |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1920Hz |
| Φωτεινότητα | 900-1200nits |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 140° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Ανώτατη συσσώρευση | 20 |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000hours |
| Συντήρηση | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |



Περίπου εμείς:
Η Co. τεχνολογίας ΕΙΚΌΝΑΣ Shenzhen BAKO, ΕΠΕ, άρχισε σε Shenzhen το 2005, ένας παγκόσμιας ποιότητας κατασκευαστής των τεχνολογικά προηγμένων επιδείξεων των οδηγήσεων, που εστιάζουν στους επαγγελματικούς πελάτες μεταξύ των εσωτερικών και υπερπόντιων αγορών. BAKOVISION είναι πλήρως ικανό για να παρέχει τις εργασίες ραφτών του cOem, ODM, πρότυπα των δημιουργικών οδηγήσεων εκτός από των οθονών των τυποποιημένων οδηγήσεων.
Οι κύριες αγορές ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO είναι μεταξύ της Αμερικής, Ευρώπη, η Μέση Ανατολή, και η Ασία, τα όλα προϊόντα μας είναι πιστοποιημένη από RoHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, CE, FCC, ETL, UL. Υπερασπιμένος σταθερά την ποιότητα, που κερδίζει σταθερά από τον ειδικό, εκτός αν ορίζεται διαφορετικά της εξέλιξης, αύξησης ΟΡΆΜΑΤΟΣ BAKO της συνεχούς και του εμπορικού σήματος ο προσδιορισμός θέσης είναι όλοι στηριγμένος στη μακροπρόθεσμη συνεργασία με τους πελάτες καναλιών ποικιλίας πέρα από τις χώρες 120+.

Η υπηρεσία μας:
1. Εγγυώμαστε όλη την επίδειξή μας, ενότητες, ανταλλακτικά για ΔΥΟ έτη.
2. Παρέχουμε την κατάρτιση τεχνολογίας δωρεάν, η οποία περιέχει την κατάρτιση λειτουργίας και συντήρησης της επίδειξης των οδηγήσεων στο εργοστάσιο.
3. Μετά από τις πωλήσεις, εάν να έχοντας οποιοδήποτε πρόβλημα με τα προϊόντα μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο, θα απαντήσουμε σε σας αμέσως.
4. Μπορούμε να παρέχουμε την κατάρτιση και τη τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο εάν ο πελάτης ρωτά.
5. Μπορούμε να παρέχουμε το cOem και το ODM
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ελαφριά εσωτερική πλήρης οδηγημένη χρώμα επίδειξη P3.91 SMD 500x500mm γρήγορη εγκατάσταση Κύρια χαρακτηριστικά: • Γρήγορη εγκατάσταση και εύκολη συντήρηση, μπροστινή/οπίσθια υπηρεσία, κανένα εργαλείο ανάγκης • Λεπτός, ελαφρύς και ήρεμος, σχέδιο Fanless • Ανώτερα ηλεκτρικά χαρακτηριστικά γνωρίσματα • ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.