Η περιτοίχιση να τοποθετήσει HD P5 οδήγησε την οθόνη, οδήγησε το ποσοστό επίδειξης IP40/IP21 διαφήμισης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.): | 240W/m2 | Το πλαίσιο αναζωογονεί: | ≥ 60Hz |
|---|---|---|---|
| Οδηγώντας μέθοδος: | 1/12 ανίχνευση | Αρχειοθήκη υλικού: | Αλουμίνιο |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B | Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα): | IP40/IP21 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη τηλεοπτική επίδειξη τοίχων,εσωτερικοί οδηγημένοι βράχοι σε λόφο διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Να τοποθετήσει τοίχου Grayscale HD επίδειξης των RGB οδηγήσεων P5 εσωτερικών σταθερή υψηλή οθόνη για τη διαφήμιση
Ελαφρύς, εξοικονόμηση χώρου και εξοικονομητικός εργασίας.
Εμφάνιση της Νίκαιας και απλές δομές.
Το γρήγορο σχέδιο μεθόδων κλειδώματος δεν καθιστά καμία άλλη εγκατάσταση εργαλείων διαθέσιμη.
Με τα φω'τα δεικτών και την εύκαμπτη πόρτα πίσω πλευρών, εύκολα να εξετάσουν και να διατηρήσουν.
Υψηλός αναζωογονήστε το ποσοστό με την τηλεοπτική απόδοση HD.

Αντιμετωπίστε τη λύση συντήρησης με τη μαγνητική οδηγημένη ενότητα, μπορείτε να πάρετε όλα τα συστατικά από το μέτωπο.
Υιοθετημένος υψηλός - τσιπ των ποιοτικών οδηγήσεων για να επιτύχει την αντίθεση 4000:1 που εξασφαλίζει υψηλότερη ποιότητα εικόνας με
ζωηρά χρώματα και υψηλό γκρίζο επίπεδο.
Όλος ο εσωτερικός οδηγημένος τηλεοπτικός τοίχος είναι ενέργεια - σχέδιο αποταμίευσης και αθόρυβος. Είναι πολύ κατάλληλο
για την αίθουσα συνεδριάσεων, το δικαστήριο, την εκκλησία, τη λεωφόρο αγορών, το δωμάτιο ελέγχου, το στούντιο TV, κ.λπ.

Η τεχνολογία ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ μείωσε τον κοκκώδη της οθόνης, και βελτιώνει τη στολή από το, η οποία κάνει την οθόνη να έχει μια ευρεία γωνία εξέτασης και μια ομαλή εικόνα.
Υιοθέτησε τη προηγμένη τεχνολογία, έτσι ώστε μπορεί να κρατήσει την υψηλή φωτεινότητα.

1. Μπορώ να ξέρω τις λεπτομέρειες συσκευασίας;
Για το προϊόν μας, γενικά μπορούμε να παρέχουμε ότι συσκευάζετε από την ξύλινη περίπτωση ή την περίπτωση πτήσης.
2. Εκτός από αυτό το προϊόν, μπορώ να έχω άλλες επιλογές;
Ναι. εάν αυτό το προϊόν δεν μπορεί να καλύψει την απαίτησή σας, μπορείτε επίσης να επιλέξετε άλλα στοιχεία. Έχουμε πολλά άλλα διαφορετικά είδη επιδείξεων. Επίσης, μπορούμε προσαρμόσαμε το μέγεθος και τη μορφή ως σας που απαιτούνται.
| Πρότυπο | Irb-5 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 5mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 40000 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 480*480mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 96*96pixels |
| Βάρος γραφείου | 7kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/12 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 240w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C / -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
10%~90%RH Το /10 %~85%RH |
| MTBF | ≥1000hrs |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hrs |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Να τοποθετήσει τοίχου Grayscale HD επίδειξης των RGB οδηγήσεων P5 εσωτερικών σταθερή υψηλή οθόνη για τη διαφήμιση Ελαφρύς, εξοικονόμηση χώρου και εξοικονομητικός εργασίας. Εμφάνιση της Νίκαιας και απλές δομές. Το γρήγορο σχέδιο μεθόδων κλειδώματος δεν καθιστά καμία άλλη εγκατάσταση εργαλείων διαθέσι...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.