Των υπαίθριων πλήρων οδηγήσεων χρώματος κουρτινών μακράς διαρκείας έκταση κλίμακας επίδειξης δεκαεξάμπιτη γκρίζα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 25mm (Χ), 35mm (Β) | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 1120 pixels/m ² |
|---|---|---|---|
| Υλικό επιτροπής: | Αλουμίνιο | Εκτίμηση IP: | IP67 |
| Γωνία εξέτασης (H/V): | 160°/140° | Φωτεινότητα: | ≥6500nit |
| Επισημαίνω |
οδηγημένη οθόνη πλέγματος,εύκαμπτη οδηγημένη τηλεοπτική κουρτίνα |
||
Περιγραφή προϊόντος
Των υπαίθριων οδηγήσεων κουρτινών επίδειξης πλήρης χρώματος εύκολη μακράς διαρκείας έκταση κλίμακας εγκατάστασης δεκαεξάμπιτη γκρίζα για τη διαφήμιση
Γενικός:
Η επίδειξη των οδηγήσεων κουρτινών οράματος Bako είναι τέλεια για το εσωτερικό σκηνικό ενοίκιο και τη σταθερή εφαρμογή. Κατάλληλος για τα κόμματα, τις συναυλίες, τις επιδείξεις, τις εκθέσεις, κ.λπ. Το σχέδιο λουρίδων αργιλίου της επίδειξης το κάνει το φως σε βάρος, που επιτρέπει τη γρήγορη εγκατάσταση. Μπορεί να επιδείξει όλα τα είδη βίντεο καθώς επίσης και γοητευτικών οπτικών αποτελεσμάτων.
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
* Εσωτερική χρήση, και για το ενοίκιο και για τη σταθερή εφαρμογή εγκαταστάσεων
* Εικόνες υψηλής ανάλυσης
* Ευρεία γωνία εξέτασης
* Ελαφριά, γρήγορη εγκατάσταση
* Προσαρμοσμένα μεγέθη και πανέμορφες μορφές
* Κατάλληλος για τη σκηνική κρεμώντας εγκατάσταση και την εσωτερική σταθερή εγκατάσταση
* Σχεδιασμένος για το κτήριο γυαλιού, σταθερή εγκατάσταση
* Υποστηρίξτε και ο δύο μπροστινό και πίσω μέρος την υπηρεσία
* Περισσότερο από 6500nit, ορατή κατώτερη ηλιοφάνεια
Προδιαγραφές:
| Boc-2535 | |
| Πίσσα εικονοκυττάρου (χιλ.) | 25 (Χ), 35 (Β) |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 1120pixels/m ² |
| Μέγεθος μονάδων (W*H) (χιλ.) | ≥1500*250 |
| Φυσικό ψήφισμα της μονάδας (Χ * Β) | 65*7 |
| Υλικό επιτροπής | Αλουμίνιο |
| Βάρος | 10.6kg/m ² |
| Επεξεργασία | δεκαεξάμπιτος |
| Αριθμός χρώματος | 281trillion |
| Αναλογία αντίθεσης | 2000:1 |
| Avg. Κατανάλωση ισχύος | 115W/m ² |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 345W/m ² |
| Φωτεινότητα | ≥6500nit |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >3840Hz |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Κύκλος ζωής | 100,000hours |
| Μέθοδος συντήρησης | Μέτωπο/οπίσθιο τμήμα |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP67 |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -30~60℃/-40~85℃ |
Περιγραφή:
1. Η υψηλή εύκαμπτη οδηγημένη οθόνη διαφάνειας, εξαιρετικά εύκαμπτος, εύκολος να διαμορφώσει μια επίπεδη οθόνη ή καμμμένος για να ταιριάξει με την ανώμαλη διαμορφωμένη πρόσοψη οικοδόμησης, και πίσσα εικονοκυττάρου, μέγεθος επιτροπής και χρώμα επιτροπής μπορεί να προσαρμοστεί.
2.High η διαφάνεια μεγιστοποιεί το φυσικό φως παίρνει μέσα του κτηρίου, επίσης να εξασφαλίσει την οθόνη έχει το μεγάλους εξαερισμό και τη λειτουργία αέρας-αντίστασης.
3. Οι γρήγορες κλειδαριές διά-επιτροπής καθιστούν την εγκατάσταση γρήγορη και εύκολη ειδικά για μια μεγάλου μεγέθους οθόνη.
4. Το υπερβολικό φως, μια απλή δομή εγκαταστάσεων είναι αρκετό να κρατήσει την οθόνη, οι επιτροπές μπορούν να καθοριστούν καλά με το κλείσιμο των ακόλουθων δύο κομματιών του συνδετήρα στη δομή εγκαταστάσεων. Καμία δομή πλαισίων χάλυβα ανάγκης για την εγκατάσταση, λιγότερος αντίκτυπος στην οικοδόμηση
5. Και οι λουρίδες των ενιαίων οδηγήσεων και το σημείο των οδηγήσεων μπορούν να ληφθούν έξω για την επισκευή ή την αντικατάσταση, οι οποίες καθιστούν την υπηρεσία καταλληλότερη.
6. Επικεφαλής και ουρά της επιτροπής με υψηλό - τα ποιοτικά τμήματα, προϊόν μπορούν να χρησιμοποιηθούν στο σκληρό διάφορο περιβάλλον.



Πληροφορίες επιχείρησης:
Η Co. τεχνολογίας Bako Shenzhen που περιορίζεται είναι ένας προμηθευτής λύσεων κατασκευαστές μεγάλης έκτασης και επίδειξη των οδηγήσεων και τα βοηθητικά συστήματά της παγκοσμίως από το 2009, με κεντρικά γραφεία σε Shenzhen με 6, δυνατότητα κατάστασης προόδου παραγωγής ² 000m για να καλύψει τις διεθνείς απαιτήσεις. Παρέχουμε μιας στάσης αγορές στο σχέδιο, την παραγωγή, και τις διανομές των επιδείξεων των οδηγήσεων και τις λύσεις για τους πελάτες μας εσωτερικά και συνολικά.
Τα προϊόντα μας περιλαμβάνουν τις σειρές εσωτερικός, υπαίθριος, σταθερός, ενοίκιο και λύσεις των δημιουργικών οδηγήσεων για τις διάφορες εφαρμογές συμπεριλαμβανομένου του αθλητισμού, της διαφήμισης, των συναυλιών, των λεωφόρων αγορών, των σταδίων, των εκθέσεων ή οποιωνδήποτε άλλωνδήποτε εσωτερικών και υπαίθριων γεγονότων που έρχονται στη φαντασία σας.
Ακολουθούμε αυστηρά ISO9001: ποιοτικό σύστημα διαχείρισης του 2008 και περασμένο CE, FCC, UL, RoHS, Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας κ.λπ. Όλοι αυτοί οι παράγοντες εξασφαλίζουν υψηλό - αποτελεσματικές υπηρεσίες των ποιοτικών οδηγήσεων προϊόντα και.
Επαγγελματίας κρατάμε του επιχείρησης πολιτισμού «, συγκέντρωση, των εστιάσεων που στοχεύουν στις οδηγήσεις. Με την ανάπτυξη της τεχνολογίας των οδηγήσεων και τον ένθερμο ανταγωνισμό στον τομέα των οδηγήσεων.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Των υπαίθριων οδηγήσεων κουρτινών επίδειξης πλήρης χρώματος εύκολη μακράς διαρκείας έκταση κλίμακας εγκατάστασης δεκαεξάμπιτη γκρίζα για τη διαφήμιση Γενικός: Η επίδειξη των οδηγήσεων κουρτινών οράματος Bako είναι τέλεια για το εσωτερικό σκηνικό ενοίκιο και τη σταθερή εφαρμογή. Κατάλληλος για τα κόμ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
Ενοικιαζόμενη οθόνη LED P3.91 – Ντουλάπι με χυτό καπάκι 500x1000mm, Quick Lock, 7680Hz, για σκηνή και συναυλία
Το πάνελ βίντεο LED έχει σχεδιαστεί για εφαρμογή Ενοικίασης & Σκηνής, έχει βήματα pixel 1,9 mm, 2,6 mm, 2,9 mm και 3,91 mm για επιλογή. Ο σχεδιασμός της μαγνητικής μονάδας και της αρθρωτής μονάδας ισχύος είναι πολύ εύκολος για τη συντήρηση του χώρου.
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.