Οδηγημένη υψηλή ανάλυση 1/32 τρόπος ανίχνευσης 1.55mm επίδειξης επιτροπής επίδειξης οδηγήσεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Εφαρμογή: | Indoor&Fixde | Χρώμα: | 1R1G1B |
|---|---|---|---|
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος | Αναζωογονήστε το ποσοστό: | 1500HZ |
| Υλικό επιτροπής: | Die-casting | Βάρος επιτροπής: | 4,6 κιλά |
| Τρόπος ανίχνευσης: | 1/32 ανίχνευση | MTBF: | ≥1000 ώρες |
| Επισημαίνω |
Οδηγημένος HD τηλεοπτικός τοίχος,οδηγημένη λεωφόρος επίδειξη αγορών |
||
Περιγραφή προϊόντος
Οδηγημένη υψηλή ανάλυση 1/32 τρόπος ανίχνευσης 1.55mm επίδειξης επιτροπής επίδειξης οδηγήσεων
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
1. Υψηλά επίπεδα grayscale για ένα κρύσταλλο - σαφής εικόνα που είναι πολύ υψηλός καθορισμός
2. Η ομοιομορφία υψηλού χρώματος και η σαφής εικόνα μπορούν να σας φέρουν μια ζωηρή οπτικοακουστική επίδραση.
3. Επιτρέπει μπροστινό και πίσω μέρος τη συντήρηση για την εύκολη λειτουργία.
4. Προαιρετικός κυρτή διαμορφωμένη, κοίλη διαμορφωμένη και διαμορφωμένη κύμα οθόνες
5. Κατάλληλη σύνδεση με έναν συνδετήρα δύναμης & σημάτων.
6. Υψηλές μάσκες ποσοστού αντίθεσης και μαύρη επιφάνεια για να πάρει το καλύτερο υπόβαθρο και τη ζωηρή τηλεοπτική απόδοση.
7. Η σύνδεση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος με την επίγεια γραμμή για να μην σιγουρευτεί καμία διαρροή δύναμης επικίνδυνη.
Λεπτομέρειες 2-BHD-Tia.pdf προϊόντων
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.55mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 409600 px/m2 |
| Λαμπτήρας οδηγήσεων | SMD1010 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση επιτροπής | 400*300mm |
| Ψήφισμα επιτροπής | 256*192px |
| Βάρος επιτροπής | 4.6kg |
| Υλικό επιτροπής | Die-casting |
| Ποσοστό IP | IP40 (μπροστινό) /IP21 (οπίσθιο τμήμα) |
| Φωτεινότητα | >800nits |
| Οριζόντια/κάθετη γωνία εξέτασης | 140°/140° |
| Τρόπος ανίχνευσης | 1/32 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 220w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281trillion |
| Τάση εισαγωγής |
Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C -40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες


Πλεονεκτήματα
1) Το Bakovision έχει μια πλήρη γραμμή παραγωγής που περιλαμβάνουν την εσωτερική και υπαίθρια πλήρη οθόνη χρώματος, τοίχος κουρτινών υποβάθρου των οδηγήσεων, καμμμένη επίδειξη των οδηγήσεων, οθόνη πληροφοριών λουρίδων των οδηγήσεων.
2) Το Bakovision είναι κύριο της διαφοροποιημένης επιχειρησιακής φιλοσοφίας του, ο διοικητικός τρόπος ομάδας προστατεύει κάθε άριστη ποιότητα στοιχείων επίδειξης, υψηλής ποιότητας υπηρεσία για τους πελάτες για να ανησυχήσει για την ανύψωση.
3) Είμαστε κύριοι περισσότερων από 10000 τετραγωνικών μέτρων. Η ικανότητα παραγωγής μας φθάνει σε 8.000 τετραγωνικά μέτρα το μήνα. Εξασφαλίζει ότι θα μπορούσαμε να ικανοποιήσουμε τις ανάγκες πελατών.
4) Η επίδειξη των εσωτερικών πλήρων οδηγήσεων χρώματος που τοποθετείται υιοθετεί τη μάσκα κραμάτων αργιλίου, η οποία έχει την άριστη θερμική διαχείριση. Όσον αφορά στην υπαίθρια πλήρη οθόνη χρώματος, το σχεδιάζουμε και παράγουμε αυστηρά σύμφωνα με τα πρότυπα IP65.
5) Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη τεχνολογία, σταθερή τεχνολογία, αυτοματοποιημένος εξοπλισμός παραγωγής, και λογική τιμή.
6) Κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης της οθόνης επίδειξης, θα κάνουμε μια απλή κατάρτιση για το σύστημα και την αρχή εργασίας της επίδειξης των οδηγήσεων. Αυτό συμπεριλαμβανομένης της εγκατάστασης του συστήματος επίδειξης και της καθημερινής συντήρησης, καθώς επίσης και απλή ανίχνευση μηχανικών βλαβών λογισμικού και υλικού.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Οδηγημένη υψηλή ανάλυση 1/32 τρόπος ανίχνευσης 1.55mm επίδειξης επιτροπής επίδειξης οδηγήσεων Χαρακτηριστικά γνωρίσματα 1. Υψηλά επίπεδα grayscale για ένα κρύσταλλο - σαφής εικόνα που είναι πολύ υψηλός καθορισμός 2. Η ομοιομορφία υψηλού χρώματος και η σαφής εικόνα μπορούν να σας φέρουν μια ζωηρή οπτ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.