P1.25 το μεγάλο γεγονός οδήγησε τον τοίχο, εσωτερική οδηγημένη τηλεοπτική γωνία εξέτασης τοίχων 140° IP40/IP21
Λεπτομέρειες προϊόντος
| pixel βήματος: | 1.25mm | βάρος γραφείων: | 4.6kg |
|---|---|---|---|
| Γωνία εξέτασης (H/V): | 140°/140° | Λάμψη: | >800nits |
| Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος | Ρυθμός ανανέωσης: | ≥ 1500Hz |
| Αρχειοθήκη υλικού: | Die Casting | Γραφείο Wight: | 4.6kg |
| Επισημαίνω |
Οδηγημένος HD τηλεοπτικός τοίχος,Επίδειξη των μορφωματικών οδηγήσεων |
||
Περιγραφή προϊόντος
P1.25 ΠΛΗΡΗΣ χρώματος των εσωτερικών σταθερή HD οδηγήσεων επιτροπή οθόνης τοίχων επίδειξης τηλεοπτική για τα γεγονότα
Features&Advantages
1. Η υπερβολική εσωτερική οθόνη υψηλής ανάλυσης P1.25mm, τα οποία έχουν μια λεπτή πίσσα εικονοκυττάρου για τη σαφή εικόνα.
2. Το μορφωματικό σχέδιο προσφέρει την εξελιξιμότητα μεγέθους και τις πλήρεις συνδυασμένες χρώμα εικόνες πολύ σε έναν περιορισμένου φάσματος. Αυτές οι επιτροπές μπορούν να είναι εύκαμπτος συνδυασμός και μετατρεπόμενος σε μεγαλύτερες οθόνες σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
3. Αναζωογονήστε το ποσοστό είναι υψηλότερος από 1500Hz, εγγυώνται ότι το ακροατήριο δεν θα έχει μια τρέμοντας εικόνα κατά τη διάρκεια της περιόδου εξέτασης.
4. Κατάλληλη φωτεινότητα για να βοηθήσει το ακροατήριο να δει άνετα τα visuals.
5. Η λειότητα της οδηγημένης επιφάνειας επιτροπής βελτιώνεται πολύ με τη διαδικασία σχηματοποίησης ρίψης CNC+Die της (ακρίβεια μέχρι 0.05mm), κατά συνέπεια εξασφαλίζει την άνευ ραφής και ακριβή εγκατάσταση της πλήρους οθόνης.
6. Το βάρος της πλήρους επιτροπής είναι μόνο 6.5KG, μπορεί εύκολα από ένα άτομο
7. Υιοθέτηση του γρήγορου μηχανισμού κλειδώματος. Μπορείτε να εγκαταστήσετε ένα γραφείο με την υψηλή ακρίβεια γρήγορα, να περιλάβει το γραφείο που συνδέει και σύνδεση καλωδίωσης.
8. Έχει μια άριστη απόδοση διασκεδασμού θερμότητας λόγω του είναι χαμηλού θορύβου και κανένας δεν αερίζει.
9. Εκείνα τα γραφεία χαρακτηρίζουν επίσης την ελαφριά και χαμηλής ισχύος κατανάλωση. Αποτελεσματική εξοικονόμηση κόστους.
10. Μπορεί να διατηρήσει ένα εικονοκύτταρο και την ενιαία επιτροπή.
11. Έχουμε αυστηρά τη δοκιμή βήματα κάθε πρώτης ύλης και κάθε παραγωγής για να εξασφαλίσουμε την ποιότητα των προϊόντων μας.
Λεπτομέρειες προϊόντων
| Πρότυπο | IU-1,2 |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 1.25mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 640000 px/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD0909 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 400*300mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 320*240px |
| Βάρος γραφείου | 4.6kg |
| Υλικό γραφείου | die-casting |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) |
IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >800nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/30 ανίχνευση |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 220w/m2 |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | ≥ 1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος |
Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) |
-20~50°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH 10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000 ώρες |
| Κύκλος ζωής | ≥50000 ώρες |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Εικόνες προϊόντων


FAQ
Q1: Μπορώ να ξέρω την πίσσα εικονοκυττάρου αυτής της επίδειξης;
Α1: Ναι, είναι εσωτερική οδηγημένη επίδειξη για την πίσσα εικονοκυττάρου 5mm
Q2: Πώς είναι οι εφαρμογές;
A2: Εσωτερική & σταθερή χρήση. Ευρέως χρησιμοποιημένος για την αίθουσα συνεδριάσεων, το κέντρο ελέγχων, τις εσωτερικές δραστηριότητες, κ.λπ.
Q3: Μπορεί να παίξει το βίντεο HD;
A3: Ναι, μπορεί να πραγματοποιήσει την τηλεοπτική λειτουργία HD με το ελέγχοντας σύστημα Novastar.
Q4: Πόσο περίπου το μέγεθος του προγράμματος;
A4: Παρακαλώ προσφέρετε το μέγεθος με «το πλάτος από το ύψος» του προγράμματος. Θα προσφέρουμε την κατάλληλη λύση για το μέγεθος προγράμματός σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P1.25 ΠΛΗΡΗΣ χρώματος των εσωτερικών σταθερή HD οδηγήσεων επιτροπή οθόνης τοίχων επίδειξης τηλεοπτική για τα γεγονότα Features&Advantages 1. Η υπερβολική εσωτερική οθόνη υψηλής ανάλυσης P1.25mm, τα οποία έχουν μια λεπτή πίσσα εικονοκυττάρου για τη σαφή εικόνα. 2. Το μορφωματικό σχέδιο προσφέρει την ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.