P2 εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη με το μέγεθος ενότητας 24x12cm για την αρχειοθέτηση των κυρτών επιδείξεων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Αναλογία Contrst: | 2.000: 1 | Συντήρηση: | Μέτωπο |
|---|---|---|---|
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής: | 100.000 ώρες | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
πτυσσόμενη οδηγημένη οθόνη,Μαλακό οδήγησε οθόνης |
||
Περιγραφή προϊόντος
P2 εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη με το μέγεθος ενότητας 24x12cm για την αρχειοθέτηση των κυρτών επιδείξεων
Η επίδειξη των μαλακών οδηγήσεων είναι εξαιρετικά λεπτή, πολύ ελαφρύς και ο πιό εύκαμπτος για να σχεδιάσει τις μορφές, επηρεάζει, σε οποιουσδήποτε τύπους, το τόξο σε οποιεσδήποτε γωνίες. Με την επανάληψη που κάμπτει, δεν θα σπάσει το σχέδιο LEDs επίσης των καλύψεων μασκών.
Πλεονέκτημα της επίδειξης των μαλακών οδηγήσεων
1. Η ενότητα με την μικρός-μονάδα και το εύκαμπτο σχέδιο, κάνει τη δυνατότητα των πιό περίπλοκων μορφών για την τηλεοπτική επίδειξη.
2. Συγκεντρώνοντας την οθόνη με τις μαλακές οδηγημένες ενότητες άμεσα, κερδίζοντας χρόνο και προσπάθεια, εύκολη λειτουργία.
3. Η σύνδεση μαγνητών, εύκολη να συγκεντρώσει & να αποσυνθέσει, αυτό είναι μετωπική συντήρηση υπηρεσιών.
4. Κανένα πλαίσιο μετάλλων γραφείων, δραστικά που αφαιρεί την οθόνη weight.we δεν μπορεί να σχεδιάσει οποιαδήποτε μορφή της δομής καθώς χρειάζεστε.
5. Ο αυστηρός ποιοτικός έλεγχος και η μακροπρόθεσμη εμπειρία εφαρμογής έλεγξαν το stablity και την άριστη απόδοση με τη χρησιμοποίηση των οδηγήσεων Epistar, και MBI5124 που το ολοκληρωμένο κύκλωμα για υψηλό αναζωογονεί το ποσοστό και την απόδοση.
6. Ευρέως εφαρμοσμένος στο διαμορφωμένες σκηνικό υπόβαθρο/τη λεωφόρο κ.λπ. έκθεσης/αγορών.
P2 εύκαμπτη οδηγημένη παράμετρος επίδειξης:
| BS-2 | |
| Πίσσα Physicla | 2mm |
| Διαμόρφωση εικονοκυττάρου | SMD 1515 |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 250.000 pixels/m ² |
| Διαστάσεις ενότητας (W*H) (χιλ.) | 240*120 |
| Διαστάσεις επιτροπής (χιλ.) | προσαρμοσμένος |
| Φυσικό Resoulution των ενοτήτων (W*H) | 120*60 |
| Βάρος | 8.2 kg/m ² |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Χρώματα | 281 τρισεκατομμύριο |
| Αναλογία αντίθεσης | 4,000:1 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 9 W |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 12 W |
| Φωτεινότητα | >1.000 ψείρες |
| Αναζωογονήστε το ποσοστό | >1.920 Hz |
| Μέθοδος ανίχνευσης | 1/40 |
| Οριζόντια γωνία εξέτασης | 160° |
| Κάθετη γωνία εξέτασης | 140° |
| Αναμενόμενη διάρκεια ζωής | 100,000Hours |
| Srevicing | Μέτωπο |
| Εκτίμηση IP (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP 40 |
| Λειτουργούντα Temp/υγρασία | 20ºC60ºC/10%90% |
| Temp/υγρασία αποθήκευσης | 40ºC80ºC/10%90% |
Λεπτομέρειες:


Υπηρεσία μεταπώλησης:
1. Τα προϊόντα μας έχουν δύο έτη υπηρεσιών εξουσιοδότησης, ελεύθερες συντήρηση διάρκειας ζωής και βελτίωση.
2. Η καταγγελία αποκρίνεται περίοδος να μην υπερβεί 24 ώρες καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλήματος που παρέχεται σε 48 ώρες.
3. Προσφέραμε την κατάρτιση συμπεριλαμβανομένης της λειτουργίας και της συντήρησης των προϊόντων μας στους πελάτες μας.
4. Στην περίοδο συντήρησης του σώματος οθόνης των οδηγήσεων, χωρίς όλες δαπάνες συντήρησης Μετά από την περίοδο συντήρησης, χρεώστε μόνο τις υλικές αμοιβές δαπανών χωρίς χειρωνακτικές αμοιβές εργασίας.
5. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο συμπεριλαμβανομένης της καθοδήγησης εγκαταστάσεων, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολα εγχειρίδιο συντήρησης και το CD λογισμικού συστημάτων ελέγχου και ούτω καθεξής.
6. Εάν οι χρήστες βρίσκουν οποιοδήποτε πρόβλημα που δεν μπορεί να λυθεί, παρακαλώ να απευθυνθεί με την επιχείρησή μας, μπορούμε απάντηση σε 24 ώρες. Προκειμένου να ο χρόνος συντήρησης, η επιχείρησή μας θα επεκτείνει μερικά ανταλλακτικά όπως η δύναμη και τα τσιπ κ.λπ.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
P2 εύκαμπτη οδηγημένη επίδειξη με το μέγεθος ενότητας 24x12cm για την αρχειοθέτηση των κυρτών επιδείξεων Η επίδειξη των μαλακών οδηγήσεων είναι εξαιρετικά λεπτή, πολύ ελαφρύς και ο πιό εύκαμπτος για να σχεδιάσει τις μορφές, επηρεάζει, σε οποιουσδήποτε τύπους, το τόξο σε οποιεσδήποτε γωνίες. Με την ε...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.