Αδιάβροχη οθόνη επίδειξης των οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου υψηλής ανάλυσης για τα θέατρα P6.25
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πίσσα εικονοκυττάρου: | 3.91mm | Πυκνότητα εικονοκυττάρου: | 65536 pixels/m2 |
|---|---|---|---|
| Διαμόρφωση οδηγήσεων: | 1R1G1B | Διάσταση γραφείου: | 500x500mm/500x1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου: | 128*128px/128*256px | Υλικό γραφείου: | Αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Οδηγώντας μέθοδος: | 1/10 Σάρωση | Κατανάλωση ισχύος (avg.): | 420w/m2 |
| Επισημαίνω |
οδηγημένο σκηνικό σκηνικό οθόνης,οδηγημένη συναυλία οθόνη |
||
Περιγραφή προϊόντος
Των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου Die-Casting αργίλιο οθόνης φωτεινότητας P3.91 επίδειξης υψηλό
Χαρακτηριστικό γνώρισμα επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου:
(1) ελαφρύς: Η die-casting αργιλίου τεχνολογία κάνει το ενιαίο φως γραφείων τόσο όπως 8KG, το οποίο είναι κατάλληλο για τη συνέλευση και τη μεταφορά.
(2) συνεχής σύνδεση: Η die-casting αργιλίου τεχνολογία, μαζί λευκό το ύψος-percision CNCprocession, κάνει την ακρίβεια reach±0.05mm ώστε να επιτευχθεί η άνευ ραφής συνέλευση.
(3) εξαιρετικά λεπτός: Καμία ανάγκη να αποσυντεθεί ολόκληρη η οθόνη για τη συντήρηση. Κάθε συστατικό μπορεί να αποσυνδεθεί χωριστά για εκείνο τον σκοπό.
(4) εύκολος να διατηρήσει: Καμία ανάγκη να αποσυντεθεί ολόκληρη η οθόνη για τη συντήρηση. Κάθε συστατικό μπορεί να αποσυνδεθεί χωριστά για εκείνο τον σκοπό.
(5) αθόρυβος: Η δομή αργιλίου δεν απαιτεί κανέναν ανεμιστήρα. Συνδυασμένο με την αθόρυβη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, το γραφείο είναι συνολικά σιωπηλό.
(6) φάντασμα που ακυρώνει: Έξοχη και σαφής ποιότητα pict χωρίς το φάντασμα. Και τα προς τα πάνω και προς τα κάτω φαντάσματα μπορούν να ακυρωθούν αυτόματα.
(7) το ύψος αναζωογονεί το ποσοστό: Άνω των 1500Hz αναζωογονήστε το ποσοστό για να εξασφαλίσετε την εικόνα ρυτίδα-λιγότερο, γραμμή-λιγότερο και το σταύλο.
(8) χαμηλή γκρίζα κλίμακα φωτεινότητας και ύψους: δεκαεξάμπιτη γκρίζα κλίμακα για να φέρει την άριστη απόδοση όταν μειώνεται η φωτεινότητα σε 20%.
(9) εύκολος να εγκαταστήσει: Καμία ανάγκη άλλων εργαλείων. Διαρκεί μόνο 15 λεπτά για 2 εργαζομένους για να τελειώσει την εγκατάσταση 20 sqm.
(10) υψηλή IP: Το IP65 ασφαλίζει την αξιόπιστη λειτουργία στο αυστηρό enrionment.
Προδιαγραφή
| Πρότυπο | Bir-ΙΙ |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3.91mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500x500mm/500x1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*128px/128*256px |
| Βάρος γραφείου | 8kg/14kg |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >6500nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/10 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 420w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10%, 50~60Hz |
| Θερμοκρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | -20~50°C/-40~60°C |
| Υγρασία (λειτουργία/αποθήκευση) | 10%~90%RH/10%~85%RH |
| MTBF | ≥1000hours |
| Κύκλος ζωής | ≥100000hours |
| Αποτυχία εικονοκυττάρου | <0> |
Τομείς εφαρμογής:
Εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακοί πίνακες διαφημίσεων, που διαφημίζει στις μεγάλες επιχειρήσεις
Εσωτερικές αθλητικές αίθουσες, τομείς, παιδικές χαρές.
Εσωτερικό σκηνικό υπόβαθρο
Προσόψεις των λεωφόρων, των πολυκαταστημάτων, των τραπεζών και των εμποριών αυτοκινήτων αγορών.
Αρχιτεκτονική και κοινωνικά προγράμματα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
Επιχείρηση θεάματος, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτου και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις
Βιομηχανία και Οίκος Δημοπρασιών τηλεπικοινωνιών τόπων συναντήσεως ψυχαγωγίας.


Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου Die-Casting αργίλιο οθόνης φωτεινότητας P3.91 επίδειξης υψηλό 4-bir-ΙΙ. Χαρακτηριστικό γνώρισμα επίδειξης των εσωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου: (1) ελαφρύς: Η die-casting αργιλίου τεχνολογία κάνει το ενιαίο φως γραφείων τόσο όπως 8KG, το οποίο είναι κ...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.