MD2121 ψηφιακή οθόνη επίδειξης 4G εμπορική οδηγημένη, οδηγημένη P3.91 οθόνη cOem ODM
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Πυκνότητα pixel: | 65536 pixels/m2 | Γωνία θέασης: | 140°/140° |
|---|---|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος (AVG.): | 320w/m ² | Το πλαίσιο αναζωογονεί: | σάρωση 1/16 |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό: | ≥ 60Hz | Γκρίζα κλίμακα: | δεκαεξάμπιτος |
| Επισημαίνω |
Τηλεοπτικός τοίχος των σκηνικών οδηγήσεων,εσωτερικοί οδηγημένοι βράχοι σε λόφο διαφήμισης |
||
Περιγραφή προϊόντος
Των εσωτερικών σταθερή οδηγήσεων επίδειξης ODM μικρή πίσσα ψηφιακό 4G χρώματος SMD2121 cOem P3.91 πλήρης
Χαρακτήρας λειτουργίας και τεχνολογίας:
1. Οι μαύρες οδηγήσεις και το ελαφρύ απορροφώντας δίπλωμα ευρεσιτεχνίας μασκών αυξάνουν την απόδοση της επίδειξης.
2. Η μοναδική θερμική δομή με το πιάτο αργιλίου το καθιστά σταθερό και αξιόπιστο.
3. Το ελαφρύ, λεπτό και εντατικό σχέδιο προσφέρει περισσότερο διάστημα για να είναι δημιουργικό
4. Ακριβής, γρήγορος και εύκαμπτος προσδιορισμός θέσης εγκαταστάσεων κατάλληλος για τις διαφορετικές περιοχές.
5. Ο υψηλός καθορισμός εγγυάται την άριστη απόδοση και τις ελκυστικές εικόνες.

Η πλήρης επίδειξη χρώματος P3.91, και για το ενοίκιο και σταθερός, είναι επικρατεί στις εσωτερικές περιοχές, όπως το κύριο υπόβαθρο για τη διάφορη σκηνή παρουσιάζει, εμπορικές εκθέσεις συναυλίες, κ.λπ.

Μπορεί να σας παρουσιάσει σαφέστερες εικόνες χωρίς το τρεμούλιασμα και διαστρέβλωση.
Το πλήρες χρώμα με -1 σχέδιο SMD 3 φέρνει στην επίδειξη τη γωνία εξέτασης 140 βαθμού και την υψηλή φωτεινότητα.

Το επαγγελματικό σχέδιο κλειδαριών καθιστά τη συνεχή σύνδεση διαθέσιμη.
Η πηγή πληροφοριών μπορεί να είναι κάμερα, βίντεο, VCD, DVD, LD, TV και ούτω καθεξής.

| Πίσσα εικονοκυττάρου | 3.91mm |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 65536 pixels/m2 |
| Τύπος οδηγήσεων | SMD2121 |
| Διαμόρφωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Διάσταση γραφείου | 500*500mm 500*1000mm |
| Ψήφισμα γραφείου | 128*128px 128*256px |
| Βάρος γραφείου | 8kg (13kg) |
| Υλικό γραφείου | αργίλιο ρίψεων κύβων |
| Προστασία εισόδου (μέτωπο/οπίσθιο τμήμα) | IP40/IP21 |
| Φωτεινότητα | >1200nits |
| Γωνία εξέτασης (H/V) | 140°/140° |
| Οδηγώντας μέθοδος | 1/16 ανίχνευση |
| Το πλαίσιο αναζωογονεί | ≥ 60Hz |
| Τα στοιχεία αναζωογονούν το ποσοστό | >1500Hz |
| Γκρίζα κλίμακα | δεκαεξάμπιτος |
| Κατανάλωση ισχύος (avg.) | 320w/m2 |
| Τάση εισαγωγής | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110/220±10% 50~60Hz |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Των εσωτερικών σταθερή οδηγήσεων επίδειξης ODM μικρή πίσσα ψηφιακό 4G χρώματος SMD2121 cOem P3.91 πλήρης Χαρακτήρας λειτουργίας και τεχνολογίας: 1. Οι μαύρες οδηγήσεις και το ελαφρύ απορροφώντας δίπλωμα ευρεσιτεχνίας μασκών αυξάνουν την απόδοση της επίδειξης. 2. Η μοναδική θερμική δομή με το πιάτο α...
Η πλήρης επίδειξη των υπαίθριων οδηγήσεων ενοικίου χρώματος P4.81 υψηλή αναζωογονεί την ευρεία γωνία εξέτασης ποσοστού
P4.81 Outdoor Rental LED Display Full Color High Refresh Rate Wide Viewing Angle Seamless Pictures Product Advantages Image enhancement technology, video is clearer High contrast, more vivid color levels Free combination of inner and outer arcs, providing free and flexible installation requirements of -15, -10, -5, 0, 5, 10, 15° arc horizontal viewing angle up to 160 degrees, vertical viewing angle up to 140 degrees,Large audience High-strength suspension, hanging 20 boxes to
Σαφής επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων ενοικίου εικόνων P3.91 για τις αίθουσες/τις αίθουσες συνδιαλέξεων διάλεξης
P3.91 Indoor rental LED display Die Casting Cabinet for concerts, shows, events Description: Indoor rental LED display screen can be widely used in concerts, shows, events. Long life time with superior quality. Features: 1. Front service module design. Easy for maintenance. 2. Fast installation. 3. Excellent thermal management. 4. Long life span with good quality. 5. Light weight and seamless combination. 6. Good viewing angle and very clear images. Advantages: 1. With 10
Επίδειξη των ελαφριών εξωτερικών οδηγήσεων σκηνικού ενοικίου με το γραφείο αργιλίου 640mmx640mm
Outdoor Stage Rental LED Display 640mmx640mm Cabinet Seamless Splicing Slim Weight Key Specifications/Special Features: Advertising waterproof SMD outdoor RGB LED display 1. Relatively low cost (factory), meet your budget 2. Stable capability, pass professional testing 3. High brightness, high definition of displaying image 4. Waterproof and dust-proof: IP65 5. Large viewing angle, 140 degrees 6. Good heat emission capability 7. Exported to 40+ countries Specification Model
ΗΠΑ STOCK P2.5mm εσωτερική αφίσα LED ψηφιακή πλήρης χρώσης υψηλής ευκρίνειας χωρίς κούπα
USA STOCK P2.5mm Indoor LED Poster Digital Full Colour High Definition No Bezel BP Series Slim, Form Changeable Digital Ads Poster ● Slim Appearance ● Multiple Installation and Form Changeable ● Various Signal Operations Product Specification BP-2.5 Physical Pitch 2.5 mm Pixel Configuration SMD 2020 Pixel Density 157,464pixels/m² Module Dimensions (W × H)(mm) 280x210mm Panel Dimensions (mm) 1897*571mm NO .of Modules Per Panel (W × H) 2 × 9 Physical Resolution of Panel (W × H)
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.